Şimdi Ara

Stephen King || Okuyanlar Kulübü (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.977
Cevap
48
Favori
145.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Cell veya Pet sematary olabilir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • teşekkürler hocam 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: animecigenc

Katılıyorum. King, insanı gerip-bırakma hissiyatını çok güzel yansıtıyor.

Başlık biraz hareketlensin madem;

Sizce 2000 sonrası King'in en etkili işi hangisi?

Bence Doktor Uyku.

Arkasını özetini vs. hiçbir şeyi okumadan dalarım kitaplara, neredeyse yarısına kadar neler dönüyor onu çözmeye çalışmıştım.

• ''Kan Varsa - If It Bleeds''i okuyan var mı? Biliyorum yeni çıktı ama alma konusunda emin değilim. 4 hikayeden kaçı iyi mesela? Bazıları sadece Rat hikayesini beğenmiş.

• Bay Harrigan'ın Telefonu'nu okudum. Hoşuma gitti, genişletilmiş durum hikayesi gibiydi korku alt janrasında. Sinemaya da gelecek sanıyorum bakalım nasıl olacak.

Bugün de 2. hikayeye başlayacağım, bir haftada okurum muhtemelen.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Colorado Kid ile Eğlence Parkı arasındaki bağlantı nedir? Bana özelden yazar mısınız?

• Stephen King kitabı almayı düşünen arkadaşlar varsa şu an Amazon'da Prime Day kapsamında bazı kitaplar sağlam indirime girmiş. Göz atmakta fayda var.

• Kan Varsa'yı şimdi bitirdim, Stephen King bitmiş.

4 tane okumaya değmez hikaye. Kan Varsa ve Chuck'ın Hayatı zaten kötü. Sıçan hiç orijinal değil ama yine okutuyor kendini. En iyisi Bay Harrigan'ın Telefonu, dediğim gibi o da okumaya değmez.

Teknoloji geliştikçe King'in yazını çok zorlama gelmeye başladı. Telefonla ilgili verdiği bilgiler, günümüz dünyasına ayak uyduruyorum romanlarıma/öykülerime işliyorum tarzı çok eğreti duruyor. Büyük büyükdedenin Instagram'da takılması gibi.

Kitabın arkasında da da öyküler uykularınızı kaçıracak yazmışlar.   Şunları okuyup da korkan var mı ya? Bizim cinli Türk filmleri gibi hissettiriyor artık King'in korku hikayeleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

Kan Varsa'yı şimdi bitirdim, Stephen King bitmiş.

4 tane okumaya değmez hikaye. Kan Varsa ve Chuck'ın Hayatı zaten kötü. Sıçan hiç orijinal değil ama yine okutuyor kendini. En iyisi Bay Harrigan'ın Telefonu, dediğim gibi o da okumaya değmez.

Teknoloji geliştikçe King'in yazını çok zorlama gelmeye başladı. Telefonla ilgili verdiği bilgiler, günümüz dünyasına ayak uyduruyorum romanlarıma/öykülerime işliyorum tarzı çok eğreti duruyor. Büyük büyükdedenin Instagram'da takılması gibi.

Kitabın arkasında da da öyküler uykularınızı kaçıracak yazmışlar.   Şunları okuyup da korkan var mı ya? Bizim cinli Türk filmleri gibi hissettiriyor artık King'in korku hikayeleri.

Evet maalesef eskisi gibi değil. Çok tekrara düşmeye başladı. Yazdıkları da artık polisiyeye döndü. Kan Varsa'da da Chuck'ın hayatı bi tek hoşuma giti o da ilki.

Mollyyi zaten hiç sevmiyorum. Diğerleri de eakilerin aynısı

• 2.5-3 sene evvel ''Eğlence Parkı''nı almıştım. Kitaba yeni başladım ama ilk 20 sayfa içerisinde çok fazla cümle düşüklüğü var. Umarım en azından kitap iyidir de bunu göz ardı edebilirim.

Kitabı bitirdiğimde burayı editlerim.

• 18.Bayezid kullanıcısına yanıt

Uykusuzluk kitaplarını nereden buldunuz hocam. Hazine onlar

• titanichay kullanıcısına yanıt

Hocam kendim için bir tane ararken 3 tane buldum. İki tanesini sattım, sıfır gibi olan vardı kendime ayırdım onu da :)

• Stephen King, bir sonraki kitabının doğrudan Koronavirüs'le ilgili olacağını açıklamış.

• Buralar bayağı çöle dönmüş. Neyse efenim, ''Azrail Koşuyor'' 1 hafta önce yeni baskısıyla çıktı. Normalde bu kitabın içerisinde The Running Man ve The Long Walk vardı ama Altın Kitaplar yeni baskıda The Long Walk hikayesini çıkarmış. Onu ayrı bir kitap olarak basacakmış.

• Billy Summers çıkmış. Sipariş ettim okuyunca yazarım.

• yine harika bir eser çıkarmış. pişman etmedi  

• ''Kan Varsa'' ve ''Billy Summers'' kitaplarını okuyanlar yeşillendirirse sevinirim. malum kitap fiyatları aldı başını gidiyor.

• animecigenc kullanıcısına yanıt

Bitirdim. Kiralık katil ve polisiye. Kitabın sonu ve kitabın sonunu getiren kişi - birinin annesi- bana göre çok zorlama olmuş. Billy karakteri de o kadar akılda kalıcı değil. İndirimde ya da 2.el bulursanız alın.

Şu an Buick 8 okuyorum, tekrar, eskiden efsaneymiş Üstat.

• Yeşillendirelim.

• 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.