Şimdi Ara

Stephen King || Okuyanlar Kulübü (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.977
Cevap
48
Favori
145.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kırmızı Piyano kitabı ile bu türe kenardan köşeden bir giriş yaptım.

Şimdi usta ile devam etmek istiyorum. Hayvan Mezarlığı, O ve Enstitü kitaplarını aldım.

Bakalım ustanın kalemi nasıl. Daha önce King okumadım.

• naturl kullanıcısına yanıt

O ve Hayvan Mezarlığı efsane kitaplardır. King için zaten ne varsa eski kitaplarında var maalesef yeni kitaplarında eski tat yok.

• ben stephan king okumak istiyorum sizce ilk hangi kitaptan başlanır

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • jaynecobb kullanıcısına yanıt

Hocam Hayvan Mezarlığı'nı alın kafanız rahat etsin.

• White Cluster kullanıcısına yanıt
    sağ ol hocam

• Hayvan Mezarlığı kitabı ile ilk defa king okuyorum. Kitap 390 sayfa ve ben 200 lü sayfalardayım.

Yazarın özelliğimi bilmiyorum ama kitabın yarısına gelmeme rağmen hala konunun tam içine giremedik.

Hala etrafında dolanıyoruz ve bu durum biraz beni sıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturl -- 9 Nisan 2021; 11:26:47 >
  • jaynecobb kullanıcısına yanıt
    Medyum da olabilir ben ilk onunla başlamıştım
  • rocky bayboğa kullanıcısına yanıt
    teşekkürler önerin için

• Stephen King okumak bir çeşit ritüel gibi benim için. Kötü kitaplarından bile haz alıyorum. Bambaşka bir kafa.

• King herturlu kendini okutuyor ama su polisiye merakından vazgeçmesi gerekli. Polisiyede Grange varken King o alanda acayip sönük kalıyor.

King ne yapıp edip doğaüstü olaylara tam anlamıyla dönüş yapmalı. Yeni bir Hayvan Mezarlığı yada ne bilim O efsanesi yaratmali.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katılıyorum. King, insanı gerip-bırakma hissiyatını çok güzel yansıtıyor.

Başlık biraz hareketlensin madem;

Sizce 2000 sonrası King'in en etkili işi hangisi?

• If It Bleeds, Mayıs ayında 'Kan Varsa' adıyla çıkacakmış arkadaşlar.

• Enstitü'yü bitirmek üzereyim.

Çok güzel yazmış yine. Belki de King'in yazım şekline alıştığım için güzel geliyor bana. Ama cidden heyecanla okudum...

Tavsiye ederim.

• Stephen King'in yeni kitabı ''If It Bleeds - Kan Varsa''nın kapağı yayınlandı. Açıkçası beğenmedim. Keşke orijinalini kullansalardı.

• O kadar çok kişi ''If It Bleeds''in kapağından nefret etti ki, Altın Kitap orijinal kapağı kullanmak için başvuruda bulunmuş.

''altinkitaplar:

Değerli okurlarımız, olumlu veya olumsuz tüm yapıcı yorumlarınız için teşekkür ederiz. Bu yorumlar ışığında, okurlarımızın büyük bir bölümünün kapağın değiştirilmesi yönündeki talebini göz önüne alarak, orijinal kapağın kullanımı için gerekli izinlerin alınması yönünde başvurularımızı yaptık.

Bu sebeple, kitabın çıkış tarihinde gecikme ihtimali olabileceğini belirtmek isteriz. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.''

• Kitaplarla yeni tanışmış kardeşinizede birşeyler önerin beyler,merak uyandıran tarzda ve akıcı olsun yeter.
    Okuduklarım:
    1-On küçük zenci
    2-Doğu ekspresinde cinayet
    3-Psikopat

• animecigenc kullanıcısına yanıt

Orijinal kapak tasarımı nerede yerelleştirmede ki kapak nerede. Baskı yapılması ve olumlu sonuçlanması güzel olmuş.

• ''Kan Varsa - If It Bleeds'' filmi ön siparişe açılmış. Etiket fiyatı 55 TL, D&R'da indirimli hali 35.75TL. Başka yerde daha uygun mu bilmiyorum.

• Basımı olmayan kitaplar ne kadar pahalı satılıyor... Buick 8 ve Uykusuzluk kitabına on kitap parası verdim

• Kan Varsa siparişi verdim.

• 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.