Şimdi Ara

Stein's Gate (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
800
Cevap
13
Favori
29.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    VN'si çıktı zaten geçen senenin sonunda PS platformlarına ama Japonya bölgesiyle sınırlı kaldı. Sonradan PC desteği ile Batı'ya da gelmesi muhtemel. Myanimelist'te anime bölümünde gözüküyor ama şuan hiçbir bilgi yok Bu senenin sonuna ya da 2017 başına kadar geleceğini de düşünmüyorum
  • Teşekkürler bilgi için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 kere bitirdim doyamıyorum. stein's gate 0 çıksada ona başlasam
  • bu forumda çok tutacağını tahmin etmiştim favori animelerim arasındadır baccano, cowboy bebop ve samurai champloo'dan sonra
  • 2 günde bitirdim, mükemmel bir anime, animede çalan parçalar da mükemmel.Duyguları yoğun olarak yansıtabiliyo.Kesinlikle izlemelisiniz.

• Dun gece basladim 15.bolumdeyim acayip seyler oluyo , kizi paso kurtarmaya calisiyo ama kaderi ölmek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yorozuya Gin-chan

Dun gece basladim 15.bolumdeyim acayip seyler oluyo , kizi paso kurtarmaya calisiyo ama kaderi ölmek

en nihayetinde 7 milyar insan birbirine bağlı tek bir insanın kaderindeki değişim zincirleme reaksiyon gibi birbirini etkileyecektir ama yinede kurtuluş mümkün gibi...

• kızgınjapon K kullanıcısına yanıt
    Bitti bile , sanirsam 24 saat icinde bitirdim animeyi , cok guzeldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neredesin be insafız Steins;Gate:Zero çık artık
  • Oyunu çıkmış steam'de deneyen oldu mu ?
  • Sanırım 2017 de yeni film geliyor.

https://www.facebook.com/SteinsGate/photos/a.363973087013806.87445.355799621164486/1147575315320242

• zero'nun çıkışı yılan hikayesine döndü ama beklemek lazım..

• Çok mükemmel bir seridir. Başlayacak kişiler 1080p Bluray release + flac ses formnatında izlesinler kaliteye değecek bir seridir.

Bunun dışında birde filmi vardır filmi ana seriden 2 gömlek aşağıda kalıyor mlsf. Ama anime bir şahaser olduğu için filmide 2 gömlek aşağıda kalmasına rağmen yinede izlenebilir.
  • Bu anime efsanelerin yanında bile ayrı bir başyapıt.İzlemeyenler vakit kaybetmeden izlesin.Ve son olarak;

El psy congroo

• Baya iyi bir animedir kendileri biraz mindfck içerir ama efsanedir. Bazı gerçek olaylardan esinlenildiği doğrudur

• Benim kisisel fikrim tek kelime ile anlatilabilecek tek animedir kendisi. EFSANE!

• Tutturu

Dün başladım ve bir süre sabrettikten sonra müthiş olaylar başlıyor Ending efsane. Ending dinleyen biri değilimdir. Ilk kez sonuna kadar bir endingi dinliyorum her bölüm sonu.
  • Hele o endingi 9. bölüm sonu ne güzel oturtmuşlar öyle, ne zaman endingi dinlemek istesem açıyorum o sahneyi.
  • We are currently getting ready to release an anime version of Steins;Gate 0, which takes place on an alternate worldline where Makise Kurisu isn't saved.
    In preparation for the release, we are showing the original series (plus alpha [the ova, probably]) today (at 7) and tomorrow. If you don't watch it, you'll be turned into jelly!

1 şubatta yetkili biri twitterda bu açıklamayı yapmış burada bahsedilene göre.

Yakın bir zamanda çıkmasını ümit ediyorum

• Steins;Gate 0 da bir türlü çıkamadı gitti zaten. Zaten izlemek isteyip istemediğime de bir türlü karar veremiyorum. Hani sequel falan olsa her halikarda izlenir de, sequel desen değil, prequel desen değil, midquel midir nedir, tam ortada yani.. (sondan biraz önce de denebilir) Mükemmel şekilde sonuçlanmış bir anime'nin ortasını neden deşersin? (Yanlış anlaşılmasın, bunlar sadece düşüncelerim, belki mükemmel birşey ortaya koyarlar ve ben yine de izlerim ama yinede gerek yoktu bence.)
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.