Şimdi Ara

Steelseries Sensei RAW Frost Blue Gaming Mouse (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
9.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alex ich bu mouseu kullanıyor iyidir her halde
  • quote:

Orijinalden alıntı: SevimliKedicik

quote:

Orijinalden alıntı: fungsclup

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Entropi Canavarı

quote:

He x7 bin basar noob herif seni, bütün profesyonel Avrupa-Amerika-Kore oyuncuları salaktı zaten
    Sağ ve sol olmak üzere 4 macrosu var o açıdan hem CS:GO oynarken hemde LoL oynarken işe yarıyor, ele tam uyuyor
    Boş konuşmayın

genelde şöyle gösterişli ve çokça düğmesi bulunanlar gamer olarak tanımlanıyor seviliyor ya ondan bunlar hep, boşverin.

Ayrıca cs:go davetiyesi arıyorum yahu, nerdeyse betadan beri. Dünya üzerinde oynamak isteyip oynayamayan bir ben varım galiba.

Yılbaşında gönderirim

Yilbasinin ne etkisi var ki hocam?

Bu arada ele uyumu tam diyen olmus herkesin eli fabrika cikisi sanirsam boyle bir genelleme yapildigina gore

Yılbaşında %75 indirime giriyor ve bana 10 tane gift geliyor sponsor olarak dağıtıyorum bazen

Bi tanede ben alabilirmiyim acaba yeni alacağım sistemin açılışını 1.6 ile değil go ile yapalım.
    Bide bu sw olayları nasıl oluyor 1.6 daki gibi serverları varmı dağıtıcıların mga csking gibi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kobaruon

Sensörü pek iyi değil diye biliyorum ama sen bilirsin.

Steelseries Sensei RAW Frost Blue Gaming Mouse

Oha benim mouse God Tiermiş.

• Ben kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tipini beğenmedim. Steelseries genel olarak sade ürünler yapıyor zaten. Nedense...

Edit: G700s sipariş edecektim bende bugün yarın. Üstteki görsel kafamı karıştırdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sir balık -- 21 Ekim 2013; 10:28:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pr0gedys

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fungsclup

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Entropi Canavarı

quote:

He x7 bin basar noob herif seni, bütün profesyonel Avrupa-Amerika-Kore oyuncuları salaktı zaten
    Sağ ve sol olmak üzere 4 macrosu var o açıdan hem CS:GO oynarken hemde LoL oynarken işe yarıyor, ele tam uyuyor
    Boş konuşmayın

genelde şöyle gösterişli ve çokça düğmesi bulunanlar gamer olarak tanımlanıyor seviliyor ya ondan bunlar hep, boşverin.

Ayrıca cs:go davetiyesi arıyorum yahu, nerdeyse betadan beri. Dünya üzerinde oynamak isteyip oynayamayan bir ben varım galiba.

Yılbaşında gönderirim

Yilbasinin ne etkisi var ki hocam?

Bu arada ele uyumu tam diyen olmus herkesin eli fabrika cikisi sanirsam boyle bir genelleme yapildigina gore

Yılbaşında %75 indirime giriyor ve bana 10 tane gift geliyor sponsor olarak dağıtıyorum bazen

Bi tanede ben alabilirmiyim acaba yeni alacağım sistemin açılışını 1.6 ile değil go ile yapalım.
    Bide bu sw olayları nasıl oluyor 1.6 daki gibi serverları varmı dağıtıcıların mga csking gibi?

Selam, gift yollamaktan vazgeçtim çünkü herkes istiyor, böyle olmaz.

• 6 liralık dandik hiçbir özelliği olmayan mouse ile oynuyorum benim hiç gamer mouse um olmadı

not:yazar burda kendini acındırıyor ve hediye bir mouse bekliyor
  • Ne aldınız acaba?
  • Hazır yeri gelmişken sorayım max 100-120 TL bütçem var.Sizce ne almalıyım?

Aklımda G300 var ama çok iyi değilmiş o galiba.Goruslerinizi,tavsiyelerinizi verirseniz sevinirim.

• bu ile razer arasında ne gibi fark var be yurt dışındaki oyuncular kullanıyor diemi kullanalım
  • Arkadaşlar Steelseries sensei raw frost blue alın pişman olmazsınız yada bu mouse alın
    SteeSeries Sensei Fnatic edition
    http://steelseries.com/products/mice/steelseries-sensei-fnatic-edition
    http://www.amazon.com/SteelSeries-Sensei-Laser-Gaming-Fnatic/dp/B005M2KQUA

• quote:

Orijinalden alıntı: -Kratos-

Hazır yeri gelmişken sorayım max 100-120 TL bütçem var.Sizce ne almalıyım?

Aklımda G300 var ama çok iyi değilmiş o galiba.Goruslerinizi,tavsiyelerinizi verirseniz sevinirim.

ben 100 liraya aldım navi edition'u zoccos'ta indirim vardı bence 2 ay falan zoccos adeks gameekstra'yı takip et eğer indirim olursa alırsın normal frost blue ise 1 ay önce 109 liraydı

edit: ayrıca bence direk sensei raw frost blue veya navi al çünkü rahat ve hafif tam el ağırlığında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evdeki Sinek -- 29 Ocak 2014; 9:39:42 >
  • sensei raw frost blue kullaniyorum.Elin terleyince kir yapiyo ustu bi o kötu bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Kratos-

Hazır yeri gelmişken sorayım max 100-120 TL bütçem var.Sizce ne almalıyım?

G300 kötü para varsa Razer paranın satın alabileceği en iyi fareleri üretiyor fiyat performans olarak steelseries iyidir

• Daha gecenn gun o mause ile oynadım gayet iyi bi mause ama daha iyileri de var.

• Beyaz olması kötüdür. Kirlendiği zaman belli olur. Sararır

Almışken en iyisini al Razer Deathadder 2013 Mouse öneririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Şunları neye dayanarak yazmışlar? G9x ile g9 farklı onu biliyorum ama ben g9 dan gayet memnunum.
  • Zowie FK kullanan var mı acaba? Fiyatı da çok uygun gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: girmiyor

quote:

Şunları neye dayanarak yazmışlar? G9x ile g9 farklı onu biliyorum ama ben g9 dan gayet memnunum.

http://www.overclock.net/t/1335226/review-of-the-deathadder-2013
    http://www.overclock.net/t/1419598/steelseries-kana-v2-review-by-takasta-updated-white-version

Genelde inceleyerek çıkartılmıştır diye düşünüyorum ama tabi aynı sensöre sahip mouseları tekrar tekrar incelemeye gerek yoktur sanırım. Örnek incelemeler yukarıda mesela ilkinde DA2013 tamı tamına her dpi ayarında kesin sonuç verirken, Steelseries Kana V2 200-600dpi düşük gösteriyor ayar ekranıyla gerçek performansı arasında. Birde acceleration denen bir olay var onu da şu videolardan görebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kobaruon -- 29 Ocak 2014; 22:58:33 >

• x7 winners choice var.farkında değilmişim 100tl oldugunun steelserieslerin daha pahalı oldugunu düşündügüm için bakmamıştım . keşke 30 tl fark verip steelseries alsaymışım.farkı biliyordum zaten ama iş işten geçti artık. kulaklık önerebilicek varmı çok pahalı bir şey aramıyorum steel seriesin fiyatları uygunmudur performansına göre
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.