Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (14237. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 30 Misafir (6 Mobil) - 30 Masaüstü8 Mobil2 Android
5 sn
349.729
Cevap
2.721
Favori
21.316.432
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

hahahaha xbox'a bu tahminimi iletseydim keşke belki bedava bir şey verirlerdi  

• Cidden şu oyun için mesaja gizli kod vs koyacakları hiç aklıma gelmezdi. Sniper oyunu için de gizli mesaj vs koymaya çalışıp hype yaratmak, ne biliyim yani. Şuna o kadar para vereceklerine gidip Deaths door uekleseler gamepasse bence herkes daha mutlu olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 11 Aralık 2021; 14:13:26 >
  • Reiskonen kullanıcısına yanıt

Benim hesabımdan da silinmiş.

• s-adebisi kullanıcısına yanıt

Mail aldınız mı? 1-2 güne para iadesi alabilirsiniz umarım.

Sanırım kodları araştırmaya başlamışlar tespit edilenleri iptal ediyorlar.

Ben farkedeli 2 hafta kadar oldu. Herhangi bir mail almadım. Bir şey yapmalı mıyım, para iadesi verirler mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İlgili oyuna sahipseniz bir kere satın almanın yeterli olduğunu kendinize kabul ettirmeniz lazım, farklı oyun alabilmek varken niye aynı oyunu satın alasın ki. Eğer sahip değilseniz nereden alınması gerektiğini bunu size fırsatlar söyler zaten daha uygunu varken neden pahalısını alasın. Bu kendi iradenizle alakalı güçlü olursa bunu sorun ettiğinizi şaşırırsınız hatta ileride kendinize teşekkür edersiniz  

@s-adebisi 2Game desteğine yazın bakalım hocam haberleri yok herhalde çünkü ben hesabımı açtırmak için desteğe yazdığımda inceledikleri için fark ettiler sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reiskonen -- 11 Aralık 2021; 15:1:3 >

reiskkonen konu dışı şunu belirtmek isterim yarın son yarışımıza çıkıyoruz saygılar.  

• Korgeneral kullanıcısına yanıt

Hocam başkası kullanmıştır belki

• 2game alınan fifa 20 kaldırıldı diyenler gördüm.Originin yeni beta launcherinde benim FIFA 20 gözükmüyor ama eski origin launcherinde mevcut.
    Oyunu kaldırılan kişilerde de böyle mi acaba?
    Oyun inik olmadığı için kontrolde edemiyorum,oyun açılıyor mu acilmiyor mu bilgim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 11 Aralık 2021; 16:28:45 >
  • Windows 10 Game pass insider'a gelen güncelleme ile sorunsuz şekilde türkçe yama kurulabiliyor.

Forumdan indirdiğim Alan Wake American Nightmare Türkçe yamasını direkt olarak kurdum ve oyunda çalıştı.

Yama: https://forum.donanimhaber.com/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&url=http://www19.zippyshare.com/v/68047993/file.html

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Korgeneral kullanıcısına yanıt
    İçeriklerimi nereden alabilirim?
    - Dead by Daylight’ı başlatın.
    - MAĞAZA menüsünü seçip ÖZELLİK sekmesine gidin.
    - Sağ üstteki KOD KULLAN düğmesini seçin.
    - Size verilen kodu girin.

yanlış yerden denediyseniz buradan gireceksiniz. Yine çalışmıyorsa başkası kullanmıştır.

Edit. bahsettiğim şey DbD'nin Prime kodu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 11 Aralık 2021; 18:19:23 >
  • Steam kütüphanede gizlenen oyunları daha sonra geri getirebiliyor muyuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Tabiki

• eksimaya kullanıcısına yanıt
    Nasıl yapıyoruz hocam

• JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Sol üst köşe Görünüm>gizlenmiş oyunları göster. Tıklamanız yeterli

• Arkadaşlar ilgilenen varsa death stranding ya da cyberpunk 2077 yi 100 tl den atabilirim

• The Game Awards 2021 ödül kazanan oyunların tam listesi

Yılın Oyunu: It Takes Two (Hazelight / Electronic Arts)

En İyi Oyun Yönetimi: Deathloop (Arkane Studios / Bethesda Softworks)

En İyi Hikaye Anlatımı: Marvel’s Guardians of the Galaxy (Eidos Montreal / Square Enix)

En İyi Sanat Yönetimi: Deathloop (Arkane Studios / Bethesda Softworks)

En İyi Müzik: NieR Replicant ver.1.22474487139… (Keiichi Okabe)

En İyi Ses Tasarımı: Forza Horizon 5 (Playground Studios / Xbox Game Studios)

En İyi Performans: Maggie Robertson as Lady Dimitrescu (Resident Evil Village)

Sosyal Etki Yaratan Oyun: Life is Strange: True Colors (Deck Nine Games / Sqiare Enix)

En İyi Süregelen Oyun: Final Fantasy XIV Online (Square Enix)

En İyi Bağımsız Oyun: Kena: Bridge of Spirits (Ember Lab)

En İyi Mobil Oyun: Genshin Impact (miHoYo)

En İyi Topluluk Desteği: Final Fantasy XIV Online (Square Enix)

Erişilebilirlikte İnovasyon: Forza Horizon 5 (Playground Games / Xbox Game Studios)

En İyi VR/AR Oyunu: Resident Evil 4 (Armature Studio / Capcom/ Oculus Studios)

En İyi Aksiyon Oyunu: Returnal (Housemarque / Sony Interactive Entertainment)

En İyi Aksiyon/Macera Oyunu: Metroid Dread (Mercury Steam / Nintendo)

En İyi RYO: Tales of Arise (Bandai Namco Entertainment)

En İyi Dövüş Oyunu: Guilty Gear: Strive (Arc System Works)

En İyi Aile Oyunu: It Takes Two (Hazelight / Electronic Arts)

En İyi Simülasyon/Strateji Oyunu: Age of Empires IV (Relic Entertainment / Xbox Game Studios)

En İyi Spor/Yarış Oyunu: Forza Horizon 5 (Playground Games / Xbox Game Studios)

En İyi Çok Oyunculu Oyun: It Takes Two (Hazelight / Electronic Arts)

En İyi Indie Çıkış Oyunu: Kena: Bridge of Spirits (Ember Lab)

En Çok Beklenen Oyun: Elden Ring (FromSoftware / Bandai Namco)

En İyi Espor Oyunu: League of Legends (Riot Games)

• eksimaya kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• GTA V indirim alıyor mu, indirimlerde steamden almak istiyorum epicden çalıştırırken sorun yaşıyorum da?

Ayrıca fastpay kampanyası devam ediyor mu yoksa bitti mi?

Son olarak Valiant Hearts: The great war adlı oyunu almak istiyorum, fikirlerinizi alabilir miyim? Teşekkürler.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.