Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (14027. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 39 Misafir (4 Mobil) - 40 Masaüstü9 Mobil1 iOS4 Android
5 sn
349.741
Cevap
2.720
Favori
21.318.321
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Day Goneyi Gamebilletten aldim , elimde uyguna aldigim cüzdan kodunuda Rdr 2'ye harcadim :) bu ayki tahsilatimi yaptim. Sagolasin ))

• Absnthe kullanıcısına yanıt
    Yayıncıların yaptıkları indirim oranları global. Dolarla alakası yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Absnthe kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun days gone ye ben ısınamadım pek ama rdr2 üzmez hayırlı olsun iyi oyunlar.

• Humbledan bu cadılar bayramında bir fiyat hatası gelse de AAA bir oyunu alsak yahu :)

• 20:00 başlıyor da indirime giren oyun yok geçen senelerde en azından yarısı indirime girerdi şimdi o da yok...

• Terminator T-800 kullanıcısına yanıt

Estağfurullah hocam. Nerden oyunun buglı olduğu kanısına vardığımı sordunuz bende baktığım yerleri attım. Algı oluşturma olarak anladıysanız üzgünüm. Sonuçta şurada iki muhabbet ediyoruz tat kaçırmaya gerek yok.

• run...rabbt kullanıcısına yanıt
    32 TL idi zaten ana fiyatı. Şu an indirimle 6,40 TL.

• EaGLe Power kullanıcısına yanıt
    Sayfası açık şu anda başlamış. Sanırım güzel indirim yok :)

Edit: Normal indirimler ben ohalık birşey göremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mirzant -- 28 Ekim 2021; 20:57:28 >
  • Epic kuponu 16 kasıma kadar geçerli olduğundan 26 kasımda başlayacak epic sonbahar indirimlerinde kullanılamayacak, o yüzden kuponu crysis remastered dışında kullanılabilecek mantıklı/güzel bir oyun var mıdır ? Ayrıca steamden rdr 2 yi almak istiyorum ama oyunun sonbahar indirimlerinde çıkışından 2 sene geçmesi nedeniyle %50 indirim alma ihtimali var gibi...Böyle düşündüm çünkü gta 5 in çıkışından 2 sene sonraki indirimlerde %50 indirim aldığını görüyorum, bunun içinde yorum yapacak olan üstadımız var mı ? ( ince eleyip sık dokumak forum donanım ölücülüğünden ve ülke şartlarından kaynaklanmaktadır, kızmayınız, sinirlenmeyiniz )

• Rust base fiyatı ne olmuş öyle arşa çıkmış

• Arkadaşlar rica etsem , red death redemption oynayip bitirmiş , fanı hayrani :) Elinde sağlam Türkçe yamasi olan bana atabilirmi . 3 yil sonra başlicam inş umdugum şey başima gelmez :)

Bu arada days gone kaçmaz !

• r0ket kullanıcısına yanıt

Zamanında Humble Bundle yapardı, böyle...

• Artık 3 e 5 e bakmadan alın oyunları arkadaşlar bu fiyatlar böyle kalmaz.

• days gone yapıştırdım hemen. uzun zamandır indirim kovalıyorum. epic kuponuyla cok tatlı oldu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • EndOfTheNight kullanıcısına yanıt
    Rockstar launcherda 300 den 420 ye fırladı fiyatı. Eğer diğer launcher larda da artarsa %50 indirimle 210 a düşebilir :).
    Yanlış bilmiyorsam birde 3 yıl oldu sanırım oyun çıkalı. Pc çıkış tarihinden bahsediyorsanız onu bilmiyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mirzant -- 28 Ekim 2021; 21:9:30 >
  • Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]store.steampowered.com
    Gamedec on Steam
    https://store.steampowered.com/app/917720/Gamedec

şu oyuna dil desteği geldi dediler 2 ay geçti hala sayfasında gözükmüyor. eklendi de sayfayı mı yenilemeyi unuttular yoksa disco elysium vakası v2 mi?

• EndOfTheNight kullanıcısına yanıt
    Desperados 3 cok saglam oyundur.

• Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Bizzat kendisine sormuştum , Kesin gelecek ama tarih veremeyeceklermiş :|

• disciples in yenisi çıkmış, şans eseri gördüm youtube da... tüm seri steam de ama 60 liralık kupondan dolayı epic ten çekeceğim oyunu.

https://www.epicgames.com/store/tr/p/disciples-liberation

• metro exodusun 2 hikaye dlcsini almaya değer mi

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.