Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (14020. sayfa)

13 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 18 Misafir - 27 Masaüstü4 Mobil1 iOS3 Android
5 sn
349.759
Cevap
2.719
Favori
21.320.063
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaşlar PS Now 12 aylık üyelik %50 indirime girmiş. 1 ay alacağınıza 12 ay alabilirsiniz.

https://store.playstation.com/en-gb/product/IP9102-NPIA90011_01-PSNOWSUB12MDIS50/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    Ben de şu videoyu bırakayım.

https://www.youtube.com/watch?v=NglSuMJ5vhY&feature=youtu.be

Açıkçası trailera göre beklediğimden iyi duruyor görseller. Karakter modelleri çok gelişmemiş ama ışıklar, yansımalar, gölgeler, efektler falan gelişebildiği kadar gelişmiş. GTA V oynanışını da gerçekten ekledilerse çok hoş olacaktır. Daha önceden dediğim gibi telefondan sürekli oynuyorum zaten. GTA üçlemesinin bir manyağı olarak çıkışını merakla bekliyorum. GTA III ve San Andreas için PS Now ve Xbox hazır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • The Frost kullanıcısına yanıt

Ben de oynayışı ve optimizasyonu merak ediyorum. Çok yakında çıkacak zaten. Bekleyip göreceğiz  

• Ruvhart kullanıcısına yanıt

ben Red Dead Redemption 2 geçen hafta 140 tl aldım epic game den  

• Shrikeen kullanıcısına yanıt

PS Now'da klavye + mouse ile oyun oynayabilmek mümkün mü?

• steamcommunity.com
    Steam :: Shadow Warrior 3 :: Shadow Warrior 3 Official Delay Announcement Trailer
    https://steamcommunity.com/games/1036890/announcements/detail/3034856131531299531

Shadow Warrior 3 2022 ye ertelenenler oyunlar arasına katılan son oyun oldu. Normalde bu yıl içinde çıkacaktı ama 2022 ye belirli bir çıkış tarihi olmadan ertelenmiş. Ertelenen her oyun mevcut durumun etkisiyle potansiyel olarak daha pahalıya çıkma ihtimali taşıyor.  

• Dostlar Epic hesabımda Division 2 mevcut. Şu an ki fiyatı 80,70TL olan ve içinde hem division 2 hem de warlords of newyork olan paketi satın alamama durumu daha önceden division2 ye sahip olmamdan mı kaynaklanıyordu?? Böyle bir durum vardı sanki.

• Evet bu yüzden mail atarak division 2 yi hesabınızdan kaldırıp ondan sonra ikili paketi alabiliyordunuz yanlış bilmiyorsam

• John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Rewasd yazılımı ile mümkün ama onada para vermeniz lazım birazcık. Korsanları iş yapmıyor çok denedim.

• Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    İlk duyurulduğu zamanlar ön siparişe açılsaydı 92 TL'ye kapmıştık. Şimdi ne kadar olacak göreceğiz. Beklediğim oyunlardan biriydi ama artık oyun almak daha da zorlaşıyor.

• Bu cadilar bayrami steame ne zaman ugrayacak bilgisi olan varmi:)

• Absnthe kullanıcısına yanıt

28 Ekim

• Bunun EU versiyonu yok mu veya Sterlin olmayan herhangi bir üyeliği? Sadece İngiltere kısmı mı indirimde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 26 Ekim 2021; 20:42:59 >
  • torkema61 kullanıcısına yanıt

Evet aynen Sabahın köründe BiM açılır açılmaz biraz bana uzak bir yere gitmiştim. Orada olmadığından başka şubeye yönlendirmişlerdi. En nihayetinde almayı başardım.

• John Sheppard kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim. 🙏

• Impakt kullanıcısına yanıt

Bildiğim kadarıyla sadece ingiltere indirimde. US’de 60 dolar 12 aylık.

• Rewasd duymuştum evet. Youtube'dan bir bakayım kullananlar memnun mu diye. Siz kullandınız mı peki? PC'de oynuyormuş gibi hissettiriyor mu?

PS3 zamanında Aliexpress'ten Eagle Eye diye bir cihaz almıştım, PS3'e klavye ve mouse bağlayıp onu Dual Shock gibi simule ediyordu. Genel olarak düzgün çalışsa da, tam bir PC deneyimi sunamıyordu özellikle mouse tarafında.

• Darkest Dungeon 2 Epic'te çıktı erken erişimde. Fiyatı ilk oyun varsa -bedava verildi- 44tl, yoksa 49tl.

• Shrikeen kullanıcısına yanıt

Bunu aldıktan sonra biraz deneyip iade edebilir miyiz ki? Yani ne performans alacağımı çok kestiremiyorum. Xbox Cloud'da baya kötü, Geforce Now'da ise yeteri kadar iyi ama muhtemelen performans Xbox'a yakın olacaktır diye düşünüyorum. Ancak yine de deneyebileceğim bildiğiniz bir yol var mı?

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.