Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9751. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 28 Misafir (1 Mobil) - 32 Masaüstü3 Mobil2 Android
5 sn
349.757
Cevap
2.719
Favori
21.319.448
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 97499750975197529753
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler cs go oyunumu hesabımdan silersem tekrar satın alırsam rütbem ve win oranlarım sıfırlanırmı ?
  • merfarukkk kullanıcısına yanıt
    Hayır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    tekrar indirmeden oynamanız için diyor arkadaş. eğer oyunu 1 kere satın aldıysanız o hesapta sonsuza kadar sizinle kalacak oyun. hesap bilgilerinizi unutmayın yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: merfarukkk

Beyler cs go oyunumu hesabımdan silersem tekrar satın alırsam rütbem ve win oranlarım sıfırlanırmı ?

onun yerine yeni bir steam hesabı alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

daha önce steam kullanmadım affınıza sığınarak bir soru soracağım tam net cevabı alamadım. şimdi steamı yükledik ve oyun satın aldık. sonra başka pcde veya format sonrası tekrar oynamak istiyoruz steamı tekrar yükleyip hesaba girince tekrar o satın alınan oyunu ücretsiz indirip oynayabiliyoruz değil mi ? steam tam olarak bu değil mi ?

Steam aracılığı ile satın aldığınız herhangi bir oyunu, internet olsun ya da olmasın bir yere dosyalarını yedeklediğiniz sürece istediğiniz bilgisayardan oynayabilirsiniz.

Sadece şifrenizi, kullanıcı isminizi bilmeniz yeterli.

Bir kere satın aldığınız oyun artık ömür boyu sizindir, bir daha satın almanıza gerek kalmaz.
  • anladım teşekkürler. yedekleme olmadığı taktirde tekrar indirebilmek iyi gerçekten ama burada herkes ortak hesap kullanamaz mı ? benim hesabımı başka bilgisayar girip indirsin herkeste olsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

anladım teşekkürler. yedekleme olmadığı taktirde tekrar indirebilmek iyi gerçekten ama burada herkes ortak hesap kullanamaz mı ? benim hesabımı başka bilgisayar girip indirsin herkeste olsun ?

Aynı anda oynayamazsınız.Farklı saatlerde girerseniz kullanabilirsiniz.
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    Görkem, şu an farkında olarak ya da olmayarak konuyu baltalıyorsun dostum. Forumda tüm bu sorularının cevabı var.
    Son soruna gelirsek, offline olarak oynanan tüm oyunları indirdiğin takdirde diğer pcden oynayabilirsin ancak internet bağlantısı isteyen bir oyunsa hesabın gerçek sahibi başka bir bilgisayardan giriş yaptığı an, diğer kullanıcı oyundan atılır. Bunu engellemenin bir yolu var, Aile paylaşımı.

Konuyla ilgili araştırmayı forumdan ya da googledan yapabilirsin. Sayısız kere cevaplanmış bir soru. Steam Aile paylaşımı yaz, öğren. Steamin kendisi de dahil olmak üzere binlerce kişi sorunu cevapladı. İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nako8

Merhaba arkadaşlar titanfallın ilk serisini almayı düşünüyorum sizce değermi hala oynayanlar varmı merak ediyorum ona göre beğenirsem daha sonra 2. seriyi alabilirim.

Oyun güzel ama oyuncu sıkıntısı hep vardı almana değmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nako8

G2A sitesi araştırmalarım neticesinde en uygun fiyatlı site hiç alışveriş yapmadım ama bakabilirsiniz.

g2a'daki keyler nereden geliyor belirsiz, onermiyorum ben. Hesabinizi riske atmayin.
  • bugün humblebundle'da bta için yeni oyun veya oyunlar eklenecek, ben baya iyi oyunlar ekleneceğini düşünüyorum en azından 3-4 oyun daha bekliyorum muhtemelen BTA'yı da 12-13 dolara çekerler.
  • Instantgaming.com sitesinden alışveriş yapan var mı? xcom 2 12.90 Euro, uygun geldi fiyat çok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zildjiann

Instantgaming.com sitesinden alışveriş yapan var mı? xcom 2 12.90 Euro, uygun geldi fiyat çok..

geçen ay humble bundle'da

Xcom2
    ABZU
    Ryse Son of Rome
    Steamworld heist
    okhlo
    project High rise
    Husk
    hollow knight
    oh deer

oyunların tamamı 12 dolara verildi.
  • Knisath kullanıcısına yanıt
    biliyorum, kredi kartı sorunu yaşadığım için maalesef yararlanamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

bugün humblebundle'da bta için yeni oyun veya oyunlar eklenecek, ben baya iyi oyunlar ekleneceğini düşünüyorum en azından 3-4 oyun daha bekliyorum muhtemelen BTA'yı da 12-13 dolara çekerler.

Bence 2 oyun eklenecek, biri de Dark Souls 1 veya 2 olacak.
  • Arkadaşlar steamde böyle bir açık var:https://www.reddit.com/r/Steam/comments/5skfg4/warning_regarding_a_steam_profile_related_exploit/

açığı kullanan insanların profiline giderseniz başına bir şey gelebilir bu yüzden düzelene kadar dikkatli olun
  • bence bir şey olmaz çünkü bilinen bir açık değil ama dikkat etmekte fayda var. steam mobile authenticatorunuz varsa dert etmeyin.
  • Arkadaşlar cs go oyunun içinde satılan anahtarla steam topluluk pazarında satılan anahtarın farkı nedir ? cs go da satılan anahtar 8.40 iken topluluk pazarında 9.67 fiyatı var sebebi nedir ? Ve cs go içinde satılan anahtar hemen kullanılmak zorunda mı, satış takas vs yapamaz mıyız ?
  • Arkadaşlar telefonumu değiştirdim, mecburen authenticator'ı kaldırdım ve yeniden kurdum. 15 günlük pazar yasağı geldi bunu kaldırmanın bir yolu yok mudur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam açığı kapatana kadar browser üzerinden girmemek gerek ve başkalarının profiline de tıklamamak da fayda var bir süre . Ek önlem olarak tarayıcının java scriptini devre dışı bırakabilirsiniz .
  • 
Sayfa: önceki 97499750975197529753
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.