Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9859. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir (2 Mobil) - 17 Masaüstü3 Mobil
5 sn
350.154
Cevap
2.724
Favori
21.367.580
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 98579858985998609861
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yeri burası değil ama daha aktif steamle ilgili yer yok

Aldığım bazı oyunlarda başarımlar ingilizce yazıyor ne manaya geldiğini anlamıyorum onları Türkçeye çevirmenin bir yolu varmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Arkadaşlar yeri burası değil ama daha aktif steamle ilgili yer yok

Aldığım bazı oyunlarda başarımlar ingilizce yazıyor ne manaya geldiğini anlamıyorum onları Türkçeye çevirmenin bir yolu varmi

O başarımların ne oldukları doğrudan adlarından anlaşılabilecek şeyler değil zaten. Genelde açıklamalarını okuman gerekiyor. İngilizce bilgisi ile her zaman ilgisi yok yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gezmeyi Seven Adam

quote:

Orijinalden alıntı: Engineertf

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Reklam yok kardeş buranın başlığı dijital oyun fırsatları. Bu fırsatlar kapsamında ilgili olan her kaynak paylaşılır ve kişiler bunu paylaşmakta özgürdür . Bir terslik varsa zaten admin müdahalesini eder . Ayrı bir konu açılması gerekmiyor aksine yıllar evvel her şey bu başlık altında toplandı. Arkadaşlar beni tanır çalıntı key derken şaka yaptım öyle bir durumun olmadığı zaten verdiğim bağlantıdan okursanız kanıtlarıyla birlikte ifade edilmiş . Bu bundle kapsamında olan oyunların keyleri geliştiricisi ile temas kurularak bizzat geliştiriciden elde edilmiş. Neden sınırlı sürede olduğu vs her soruya cevap verilmiş.

Değirmeninin suyu derken o nokta hakkında herkes yıllardır şüpheli zaten . G2A ve Kinguin gibi yerlerde satılan anahtarlara ben de mesafeli yaklaşıyorum . Çok gerekmedikçe mümkün mertebe almıyorum. G2A'da çalıntı key satılma olayları bir dönem yaşandı ancak bu gibi sahte satışları yapan kullanıcılar topluluktan banlandı daha sonra . Şimdilerde ne durumdalar bilemem.

G2A bundle ile merakı olan arkadaşlar vardı yenisi ne zaman gelecek diye yakında olduğu bilgisi paylaşılmış . Bağlantıyı verme sebebim de özet olarak budur. G2A Bundle ayrı bir şey G2A mağazada satılan ürünler ayrı bir şey. Sapla samanı karıştırıp hemen gaza gelme . Herkes neyin ne olduğunun farkında artık yüz defa yazıldı çizildi burda .

Herkes bu basligi hatmetmek zorunda degil. Hic bilmeyip ilk kez giren de var. Adam goruyor ucuz oyunlari tamam burasi guzelmis diyor. Arastirmak zorunda da degil zaten. Bu noktada hassasiyet bize dusuyor. Her g2a linki gordugumde de ayni seyleri yazmaya devam edecegim ki magdur olan da bilerek magdur olsun, alakasiz sekilde kendini fikri olmadigi bi ortamda bulmasin.

Oyun almamaya bakın . Humble bundleden 10 adet Sid Meier's Civilization bundle almıştım . Toplamda 50 key sattım 10 tanesinde falan bölgeden dolayı problem çıktı . Ben global sanıyordum fakat global değilmiş ve LATAM bölgesinde çalışmadı . Ben alıcılardan özür diledim ve problemin benden kaynaklandığını ve iade edebileceğimi belirtiyorum fakat sonra bakıyorum durumlar hep benim lehime sonuçlanıyor ve karşı tarafa para iadesi yapılmıyor . 10 tane hatalı keyden sadece 1 'inin parasını iade ettiler . Böyle sistemmi olur ?

Burada boyle birinci elden desteklediginiz icin tesekkur ederim. Mafyavari ne oldugu belirsiz bir site oldugunu zaten defalarca belirttim konuda.

Site sıkıntılı değil, satıcılar sıkıntılı. Arkadaş da ne sattığını bilmiyor sonra suçlu site oluyor.
    Mesela ben steamde aldığım bir oyunu globalde nerde satarsam satayım bu benim suçumdur sattığım yerin değil, çünkü oyun türkiye'de geçerli. Karalama politikanız doğru değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Arkadaşlar yeri burası değil ama daha aktif steamle ilgili yer yok

Oyunların rehberlerinde nasıl yapılacağı ile ilgili konu olabiliyor bazen. Rehberi kontrol et. Genelde ingilizce oluyor onuda translate ile çevir az çok anlarsın bir şeyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahoho

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Engineertf

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Reklam yok kardeş buranın başlığı dijital oyun fırsatları. Bu fırsatlar kapsamında ilgili olan her kaynak paylaşılır ve kişiler bunu paylaşmakta özgürdür . Bir terslik varsa zaten admin müdahalesini eder . Ayrı bir konu açılması gerekmiyor aksine yıllar evvel her şey bu başlık altında toplandı. Arkadaşlar beni tanır çalıntı key derken şaka yaptım öyle bir durumun olmadığı zaten verdiğim bağlantıdan okursanız kanıtlarıyla birlikte ifade edilmiş . Bu bundle kapsamında olan oyunların keyleri geliştiricisi ile temas kurularak bizzat geliştiriciden elde edilmiş. Neden sınırlı sürede olduğu vs her soruya cevap verilmiş.

Değirmeninin suyu derken o nokta hakkında herkes yıllardır şüpheli zaten . G2A ve Kinguin gibi yerlerde satılan anahtarlara ben de mesafeli yaklaşıyorum . Çok gerekmedikçe mümkün mertebe almıyorum. G2A'da çalıntı key satılma olayları bir dönem yaşandı ancak bu gibi sahte satışları yapan kullanıcılar topluluktan banlandı daha sonra . Şimdilerde ne durumdalar bilemem.

G2A bundle ile merakı olan arkadaşlar vardı yenisi ne zaman gelecek diye yakında olduğu bilgisi paylaşılmış . Bağlantıyı verme sebebim de özet olarak budur. G2A Bundle ayrı bir şey G2A mağazada satılan ürünler ayrı bir şey. Sapla samanı karıştırıp hemen gaza gelme . Herkes neyin ne olduğunun farkında artık yüz defa yazıldı çizildi burda .

Herkes bu basligi hatmetmek zorunda degil. Hic bilmeyip ilk kez giren de var. Adam goruyor ucuz oyunlari tamam burasi guzelmis diyor. Arastirmak zorunda da degil zaten. Bu noktada hassasiyet bize dusuyor. Her g2a linki gordugumde de ayni seyleri yazmaya devam edecegim ki magdur olan da bilerek magdur olsun, alakasiz sekilde kendini fikri olmadigi bi ortamda bulmasin.

Oyun almamaya bakın . Humble bundleden 10 adet Sid Meier's Civilization bundle almıştım . Toplamda 50 key sattım 10 tanesinde falan bölgeden dolayı problem çıktı . Ben global sanıyordum fakat global değilmiş ve LATAM bölgesinde çalışmadı . Ben alıcılardan özür diledim ve problemin benden kaynaklandığını ve iade edebileceğimi belirtiyorum fakat sonra bakıyorum durumlar hep benim lehime sonuçlanıyor ve karşı tarafa para iadesi yapılmıyor . 10 tane hatalı keyden sadece 1 'inin parasını iade ettiler . Böyle sistemmi olur ?

Burada boyle birinci elden desteklediginiz icin tesekkur ederim. Mafyavari ne oldugu belirsiz bir site oldugunu zaten defalarca belirttim konuda.

Site sıkıntılı değil, satıcılar sıkıntılı. Arkadaş da ne sattığını bilmiyor sonra suçlu site oluyor.
    Mesela ben steamde aldığım bir oyunu globalde nerde satarsam satayım bu benim suçumdur sattığım yerin değil, çünkü oyun türkiye'de geçerli. Karalama politikanız doğru değil.

Bahsettigimiz sitede herkes key satabiliyor olay bu zaten, sitenin bir denetlemesi soz konusu olmadigi gibi saticiyi aklamis soyle bir olayda. Bu karalamak mi oluyor? Risk sizin arkadaslar buyrun alin.

• Farm Frenzy serisine indirim gelmiş. İlgisi olanlar alabilir.

http://store.steampowered.com/bundle/2081/
  • Disc Jam alıp oynayan var mı? Nasıl bir oyun sizce tutar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mad Max Steam de 20 TL inmiş.
  • Mad Max almayı düşünüp karar vermekte zorluk çekenlere öneririm. Epey uzun oynama süresi var. Oyun bir yerden sonra kendini tekrar ediyor ama sıkmıyor bence. Ben 13 TL'ye cdkeys'ten almıştım.
  • Mad Max sizi aksiyona doyuracak bir oyun. Çok iyi boss fightlar içerir. Yan görevleri keyifli. Ama hikayesi vasat. Eğlenceli zaman geçirmek isteyenlere tavsiye ederim ben de.
  • Beyler Mad Max'in kuru 3₺ olarak alınarak eklenmiştir bilginiz olsun. Oyun 20 dolar 60₺. Neden az indirim alıyor diyen olabilir diye hatırlatayım dedim. Şuan 6.79$
  • Mad Max'in oyun motoru iyi optimize olduğundan giriş seviyesi ve orta seviye bilgisayarlarda medium- high ayarlarda sıkıntı çıkmadan oynayabilirsiniz.

Ancak oyun bir süre sonra kendini tekrar ediyor. İndirimde iken alın, 50-60TL verilmez.
  • Knisath kullanıcısına yanıt
    Herkes optimize iyi diyor ama bende ara ara ani takılmalar oluyor GTX 1070 ile 1080p'de tüm ayarlar sonda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Herkes optimize iyi diyor ama bende ara ara ani takılmalar oluyor GTX 1070 ile 1080p'de tüm ayarlar sonda.

Sürücülerinizde sorun vardır. Ben GTX 1080 ile oynarken bir sorun olmuyordu şu anda RX 480 ile de oynuyorum bir sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Steam inceleme sistemi tekrar değişiyor.

http://www.webtekno.com/steam-de-paranin-konusacagi-yeni-inceleme-sisteminin-detaylari-belli-oldu-h26488.html

İnceleme yapmak kullanıcının şahsi isteğine bağlı bir şey ve bunu para karşılığı değil tamamen kendi iyi niyetinden yapar. Bu incelemeler o oyunu merak eden kullanıcılar için fikir oluşturur. Böyle bir sistem getirilmesi saçmalığın daniskasıdır. Çünkü o incelemeleri yapmaya çok mecburmuşuz gibi bir karar olmuş. Madem öyle inceleme yapanlara para versinler, ne de olsa katkıda bulunuyoruz sonuçta.

• Lord Sherlock kullanıcısına yanıt
    Bakış açın doğru ama eksikler var biraz Lord reis. Çünkü çok fazla yersiz yönlendirme yapan oyuncular (hatta şirketler) vardı son zamanlarda. Yorum spamlemeyi engellemek istemiş olabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rurounius

Bakış açın doğru ama eksikler var biraz Lord reis. Çünkü çok fazla yersiz yönlendirme yapan oyuncular (hatta şirketler) vardı son zamanlarda. Yorum spamlemeyi engellemek istemiş olabilirler.

Bunun için moderatör atamaları daha mantıklı olur. Yapılan incelemeleri inceleyip onaylayınca yayınlanması daha adil olur. Bu şekilde sanki incelemeye yapmaya çok mecburmuşuz gibi bir karar olmuş. Sonuç olarak şirketler bizim incelemelerimize mecbur, biz incelemeye yapmaya mecbur değiliz. Dediğim sistem daha adil olur spam konusunda. Bu kararlarını beğenmedim ben açıkçası, çoğu oyunumu steamden alıyor olmama rağmen.
  • Bence belli bir saatin altında oynama suresi olanlar inceleme yapamamalı. Oyunu gerçekten oynamış az çok ne olduğunu bilenlere inceleme kısmı açılmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fakirlikten Eeuro Truck Sımılator alamıyorum arkadaşlar.Şu oyun ne zaman indirime girer ?
  • 
Sayfa: önceki 98579858985998609861
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.