Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9470. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: neverktulu , SelimmDD , Rektangular Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 25 Misafir (1 Mobil) - 26 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
349.735
Cevap
2.720
Favori
21.317.737
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 94689469947094719472
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • steam'i aktif olarak kullanmiyorum bu indirim doneminde hangi oyuna indirim gelecek daha onceden belli oluyor mu?

Planet coaster alicam, inidirm gelmiyecekse beklemeye gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeanti22

Neyse şimdilik Gta 5'ten umudu kestim chivalry medial warfare complete pack aldım 5.5 TL'ye düşmüş DLC'si ile birlikte internette baktığımda begenilen bir oyun olmuş siz oynadınız mı nasıldır vurdulu kırdılı oyunları severimde şahsen içime yattı aldım

Oyun güzel ama fare ile kombolar biraz zorlayabilir

@tuilde Ufak da olsa indirim görecektir diye düşünüyorum. Şurada 2 gün kalmış beklememek saçmalık olur.

"Square Enix Surprise Box Holiday 2016" dan çıkanlar

LIGHTNING RETURNS™: FINAL FANTASY® XIII
    GOETIA
    LEGACY OF KAIN: SOUL REAVER
    LEGACY OF KAIN: SOUL REAVER 2
    HITMAN INTRO PACK
    HITMAN GO: DEFINITIVE EDITION
    TOMB RAIDER: UNDERWORLD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 20 Aralık 2016; 15:39:31 >

• quote:

Arkadaşlar gta 5 kaç TL'ye düşer gift olarak satanlar olurmu ? 60-70 olursa almayı düşünüyorum.

Bir iki hafta önce yüzde 50 ile 89 tlye dusmustu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler yilbasi indirimimlerinde cs go kaça duser ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuilde

steam'i aktif olarak kullanmiyorum bu indirim doneminde hangi oyuna indirim gelecek daha onceden belli oluyor mu?

Planet coaster alicam, inidirm gelmiyecekse beklemeye gerek yok

Hayır, belli olmuyor.
  • quote:

Neyse şimdilik Gta 5'ten umudu kestim chivalry medial warfare complete pack aldım 5.5 TL'ye düşmüş DLC'si ile birlikte internette baktığımda begenilen bir oyun olmuş siz oynadınız mı nasıldır vurdulu kırdılı oyunları severimde şahsen içime yattı aldım

Oynamadım.
  • Paylaşıldı mı bilmiyorum 20 Liraya 28 liralik steam cüzdan kodu alabiliyoruz :

Gamesultana 20 G-Cash atıcaz ödemeyi papara ile yapıcaz.

https://www.gamesultan.com/HaberDetay/1250/[KAMPANYA]%20PAPARA%20İLE%2020%20TL%20VE%20ÜZERİ%20ÖDEMELERDE%20ANINDA%205%20G-CASH%20HEDİYE

Daha Sonra elimizde 25 Gcash olucak onunlada bu linkteki 25 Tl cüzdan kodunu alcaz+3 lira hediyeli toplamda 20 liraya 28 liralık cüzdan kodu olucak elimizde;

https://www.gamesultan.com/HaberDetay/1254/[KAMPANYA]%2025%20TL%20STEAM%20KODU%20ALANA%20ANINDA%203%20TL%20STEAM%20KODU%20HEDİYE

Edit:Linkleri copy,paste yapin nedense direk tiklanmiyor :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 20 Aralık 2016; 18:16:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• BeyazZenci01 kullanıcısına yanıt
    12TL büyük ihtimalle.

• indirimli wallet alacağım bir yer varmı droyundaki 25euroluk walleti alcam ama stok yok diyor benzer fiyattan alabileceğim farklı yerler mevcut mu acaba?
  • İyi günler herkese. Originden indirdiğimiz oyunları başka bilgisayara atmak için steamdeki işlemlerin aynısını uygulasak bir problem olur mu ?
    Yani mesela 1 numaralı pc ye indirip oyunun klasörünü 2 numaralı pc deki originin tanımlı klasörüne atsak olur mu ?
    Tam anlatamadım sanırım ama yardımınızı bekliyorum.
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam aldım 20 liraya 28 liralık steam kodu girdim hesaba Güzel oldu indirimlerin öncesinde.
  • Zamanın Eskitemediği Skyrim ve Ağlamıyorum Gözüme Bir Şey Kaçtı To The Moon vermiştim, sadece ikisi girmiş. Umarım ikisi de kazanırlar hak ediyorlar çünkü.
  • samsunum55 kullanıcısına yanıt
    Atabilirsiniz sıkıntı olmaz.
  • Yılbaşında Age of empires 2 hd-ye indirim gelir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lara Croft GOL ve Resident Evil 4 oyunlarında oyundan çıktıktan sonra siyah ekran sorunu yaşıyorum.Alt+tab , alt+f4 , ctrl+alt+del hiçbiri işe yaramıyor.Bu problemi yaşayan veya çözümünü biryerlerden duymuş olan var mıdır?Bu iki oyunda oyundan çıkmak için reset atmak sıkıcı olmaya başladı.
  • Misaros kullanıcısına yanıt
    Saol alacağım büyük ihtimal.

• HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Bu cdkeyspot kodları ne zaman veriyor 1 saat oldu hala gelmedi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GunslingeR085

Yılbaşında Age of empires 2 hd-ye indirim gelir mi?

%75 geliyor diye biliyorum
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Ben almadım ancak hemen gelmesi sanırım tahminen. Alan arkadaşlar olmuş onlara sormak lazım hocam. Karttan parayı çektilerse vereceklerdir her türlü zaten. Ödeme doğrulanıyordur.
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Bekleyeceğiz artık başka çare yok, sağolasın.
  • 
Sayfa: önceki 94689469947094719472
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.