Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8723. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 20 Misafir (1 Mobil) - 22 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.320.814
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 87218722872387248725
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyunun sayfasında , sağ kısımda yazar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 14 Haziran 2016; 16:55:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eak101

Arkadaşlar, Watch Dogs Hindistanda 21 tl diyorhttps://steamdb.info/app/243470/ bunu vpn kullanarak nasıl alabilirim? Farklı bir hesap açmak şart mı? Hediye olarak alıp mı TR'deki hesaba tanımlatıcaz? Hediye edince Region Free olurmu yolsa illaki Hindistan ip olmak zorundamı?

O aldığın hesaptan, Hindistan ip kullanarak oynayabilirsiniz. Türkiye'deki gerçek hesaba hediye etsen bile o oyunu oynayamayacaksın, bölge kilidi yüzünden.
  • FasTBoY kullanıcısına yanıt
    Evet bende ona dikkat etmiştim alırken. Yenisi yani First Sin 64bit sistemler ve görüntü kalitesi yükseltilmiş dlc li hali oluyor. 2 oyunuda aldım ben ilk defa bu kadar inmişler kaçırmamak lazım
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Acayip can sıkıcı birşey olmuş, elimdeki kartları satayım dedim. 2-3 birşey bakıyorsun fiyat görünmüyor markette.
    Vpn ile giriyorsun bu seferde dolar vs. olarak görünüyor, dili Türkçe yapsanda.
  • FasTBoY kullanıcısına yanıt
    Chrome'a Steam Inventory Helper plugini kurarsanız mevcut itemleriniz güncel fiyatlarını satış yaparken veya envanterinize bakarken otomatik olarak görebilirsiniz ve oldukça kolaylık sağlar. Bir bakın derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kukabay -- 14 Haziran 2016; 19:00:11 >
  • Çok sağolun hocam cevap için. G2A'da Watch Dogs Global Steam key'i en düşük 31 tl'ye bulabildim.
  • Bakalım geçen hafta aldığım humble bundle'ın bu hafta açılacak oyunları hangisi
  • beyler steam idlehttp://store.steampowered.com/app/312450/ bu oyunu görmüyor ? sizde de aynı durum var mı bakar mısınız ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Survival kullanıcısına yanıt
    Çünkü ücretsiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Survival

beyler steam idlehttp://store.steampowered.com/app/312450/ bu oyunu görmüyor ? sizde de aynı durum var mı bakar mısınız ?

Oynaması ücretsiz olan oyunların trading kartlarını düşürmeniz için oyun içi alışveriş yapmanız gerekiyor diye biliyorum ben , ondan görmüyordur.
  • Bilen biri yardımcı olabilirse sevinirim.

Yabancı bir siteden $ ( € olsa daha iyi) bazlı gift kart alıp steam hesabına yükleyebiliyor muyuz? Eğer oluyorsa bir siteden 10$ veya 10€ değerinde gift kart alsak hesaba 29 veya 33 lira mı gelecek? Steam'in bize özel $-TL dönüşümü olarak yansımaz değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cebo01 -- 14 Haziran 2016; 20:30:10 >
  • teşekkürler. 3-4 gün önce oyun 20 dolar filandı bedavaya inebiliyordu hatta konusu açılmıştı. ücretsiz olmuş demek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni bundle gelmedi.
  • O oyunu bizimkiler tavsiye etmemişler.
  • cebo01 C kullanıcısına yanıt
    hayır, güncel kura göre çeviriyor.
  • Teşekkürler. 3.28'den çevirdi avroyu.
  • plati.ru dan oyun alan var mı? oyun fiyatları gayet uygun görünüyor 3.9 dolara black ops 2 satılıyor( ki daha ucuz satanlarda var) mesela burdan alsam sorun yaşar mıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kofte34

plati.ru dan oyun alan var mı? oyun fiyatları gayet uygun görünüyor 3.9 dolara black ops 2 satılıyor( ki daha ucuz satanlarda var) mesela burdan alsam sorun yaşar mıyım.

çalıntı hesaplar çalıntı keyler... hiç uğraşma...
  • Yaz indirimleri ne zaman başlıyacak bilen var mı
  • 23 haziranda başlıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 87218722872387248725
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.