Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13876. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
39 Misafir - 39 Masaüstü
5 sn
349.734
Cevap
2.720
Favori
21.317.474
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

En uygun bu şekilde mi alınıyor? Yoksa Origin'de bölge değiştirerek daha uygun alma şansımız var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Flight Simulator indirime girme ihtimali var mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar bf1 revolution ile bf1 premium arasında fark varmı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: -Rango-

En uygun bu şekilde mi alınıyor? Yoksa Origin'de bölge değiştirerek daha uygun alma şansımız var mı?

En uygun nasıl alınıyor bilmiyorum ama Steam'de en son geçen ay bu açık sayesinde %10 indirimli alınabiliyordu BF 2042. Şu an hala oluyor mu, Steam/EA bunu engelleyen bir önlem aldı mı bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlacK SeA StorM 61

arkadaşlar bf1 revolution ile bf1 premium arasında fark varmı acaba?

BF1 Premium diye bir sürüm yok. BF1 Revolution her paketi içeren sürüm. Siz Premium Pass ile karıştırıyor olabilirsiniz. Premium Pass de zaten BF1 Revolution'a dahil.

• game pass vpn ile alınabiliyor mu?

• @armax 30 Temmuz da 1. yılını dolduracak ve daha önce hiç indirim almamış hocam. Bence Ağustosta veya Eylül de birinci yıla özel indirim yaparlar gibime geliyor ama en fazla %20 yaparlar çünkü sanırım oyun da çok iyi sattığından dokunmamışlar pek indirim olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 26 Temmuz 2021; 15:17:58 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt

İade edilebiliyor. Siparişten hemen sonra EA Play'i iade ettim sorun yaşatmadılar. Bakiyeyi de uyguna getirince güzel fiyata geliyor Steam'de.

• The Frost kullanıcısına yanıt

aynen hocam premium pass olacaktı.

• Epic'de şuan R6 indirimde. Bu indirim geçen aylarda gelmişti ve kupon vardı Operator bundle çok uyguna geliyordu sanırım şuan kupon olayı yok değil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Epic'de şuan R6 indirimde. Bu indirim geçen aylarda gelmişti ve kupon vardı Operator bundle çok uyguna geliyordu sanırım şuan kupon olayı yok değil mi ?

Kupon olayı şu an yok. Belki eylül-ekim gibi çok kısa süreli yapabilirler bir ihtimal, daha önce yapmışlardı, o olmazsa kış indirimlerine artık.

• Ubisoft Travel Sale´den...:

Prince of Persia: Sand of Time (2003) 9TL

Prince of Persia: Warriors Within (2004) 9TL

Prince of Persia: The Two Thrones (2005) 9TL

Prince of Persia (2008) 9TL

Prince of Persia: The Forgotten Sands (2010) 9TL

• Bana daha çok Genshin impact grafiklerinde Valheim gibi geldi.

• Death Stranding Dip Fiyat sanırım? 139TL

Lego Undercover 17TL Dip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerolona -- 27 Temmuz 2021; 1:53:58 >
  • TT Isle of Man fanatical'da $1'a alınabiliyor. Bildiğim kadarıyla en düşük fiyat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Battlefield 1 Twitch prime üye olduğumuz sürece mi oynayacağız yoksa sürekli kütüphanemde duracak mı

• brokenwings kullanıcısına yanıt
    Aboneliğiniz bitse dahi kütüphanenizde kalıyor hocam. Prime ile verilen tüm oyunlarda bu durum geçerli. Geçici değil, kalıcı veriliyor oyunlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turk0gamer

Ubisoft Travel Sale´den...:

Prince of Persia: Sand of Time (2003) 9TL

Prince of Persia: Warriors Within (2004) 9TL

Prince of Persia: The Two Thrones (2005) 9TL

Prince of Persia (2008) 9TL

Prince of Persia: The Forgotten Sands (2010) 9TL

Alıntı yaptım ama konudaki herkese sormak istiyorum.

Daha önce hiç PoP oynamadım. Geçen ay Sands of Time denemiştim ama oyunda gamepad desteği yok ve oyun sanırım action platformer. Pc için klavye mouse kontrolleri nasıl? 2021 yılı için rahat mıdır? Bu kadar övülüyor yani denemek istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: d41mon

Alıntı yaptım ama konudaki herkese sormak istiyorum.

Daha önce hiç PoP oynamadım. Geçen ay Sands of Time denemiştim ama oyunda gamepad desteği yok ve oyun sanırım action platformer. Pc için klavye mouse kontrolleri nasıl? 2021 yılı için rahat mıdır? Bu kadar övülüyor yani denemek istiyorum.

Alıntıları Göster

Çok eski oyunlar kontrolleri artık biraz hantal gelebilir. Sadece Prince of Persia: The Forgotten Sands oyununda kol desteği var. Oda serinin ortalama sayılscak oyunlarından ama oynanabilir yine de güzel oyundur.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.