Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13854. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 25 Misafir (2 Mobil) - 30 Masaüstü5 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.758
Cevap
2.719
Favori
21.319.803
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Bankayla alakalı.

Bende ziraat üstüne %4 koyuyor ama garanti koymuyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bende aşağıda ki oyunlarla Steam indirimlerini kapattım. Bunlar baya götürür gibi  

-Forgotton Anne (Studio Ghibli benzeri bir grafik yapısı ve oldukça güzel bir hikayesi var.)

-Ion Fury (İlk Doom'lar gibi olan eski tarz bir FPS oyunu ama çok güzel bölüm tasarımları ve ilginç bir şekilde sağlam vuruş hissine sahip.)

-Sekiro: Shadows Die Twice (Ölüm gibi zor oyun vallahi. Ölümlere doyamıyorsunuz öyle söyleyeyim.)

-Salt and Sanctuary (Ucuza gelen güzel bir soulslike oyun. Hazır ikincisi geliyor iken alayım dedim. İstek listenize atın 6 tl'ye kadar düşüyor.)

-Yakuza 6: The Song of Life (Gerek hikayesi gerekse de dövüş sistemi ile oldukça eğlenceli ve iyi bir oyun ama ben seriyi tamamlamak adına aldım biraz daha iyi indirim beklenebilir.)

-Wolfenstein: The Old Blood (6-7 saat süren ve 6 Tl'ye düşen bir oyun. Dip fiyattı sanırım üstelik fiyat performans olarakta iyi duruyordu   )

-Murdered: Soul Suspect ( Oyun pek iyi yorumlar almasa da yine 8 TL'ye 8-10 saat bir dedektiflik hikayesi oldukça iyi duruyordu.)

-DmC: Devil May Cry (Devil May Cry serisi artık 5.oyun ile DMC4 den devam ettiğinden direk düz sürümü aldım geçtim. Ama oyun olarakta oldukça keyifli olduğu söyleniyor.)

-Foregone (Dead Cells benzeri grafikleri ve dövüş sisteminde ki tatlılık sebebiyle bayadır radarımdaydı. 2 saat kadar denememle de söyleyebilirim ki diğer Soulslike oyunlardan daha kolay olmuş ama oldukça da keyifli)

-GOD EATER 2 Rage Burst (Monster Hunter serisine oldukça benzeyen ama özellikle grafiksel olarak bir iki nesil öncesinden kalma. Ama oynanış ve RYO olarak baya iyidir.)

-Yakuza 3, 4, 5 Remastered (3 oyun da oldukça iyi oyunlardır pek tabi bir Yakuza 0 beklemiyoruz   )

-FINAL FANTASY XV Complete Edition (FF7 Remake gelene kadar bizi götürür herhalde  )

Bu oyunları gönül rahatlığı ile istek listelerinize ekleyebilirsiniz. Hepsi de oldukça güzel oyunlardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 8 Temmuz 2021; 23:8:44 >

• Online olunca özelden iletişime geçersin.

• TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    Banka ile alakalı olamaz aynı banka aynı kart kullanıyoruz steam de extra ücret çıkmadı epic te 9 tl fark çıktı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cepteteb Steam kampanyası oluyor bu yüzden harcamalarında ekstra ücret almıyor olabilir epic store böyle bir şey olmadığı için fark alıyor olabilir

• JaReD22 kullanıcısına yanıt

Oynadınız mı hocam sardı mı? Mgs V Phantom Pain ile bunun arasında kalmıştım ben, yalnız düşününce hiç Mgs oynamadığım ve evrene çok uzak olduğum için en azından bildiğim bir oyun serisi olsun istedim. İlk oyun olan Human Revolution'ı 20 saatte çok keyif alarak bitirmiştim.

• Hudson51 kullanıcısına yanıt

1 yıl boyunca yeter hocam o oyunlar size hayırlı olsun  

Yakuza candır  

Bunları aldık bizde.Her yeni indirim dönemi bir önceki döneme göre aldığım oyun sayısı giderek azalmaya başladı doygunluğa ulaştı artık kütüphane.

FINAL FANTASY XV WINDOWS EDITION 

Slime Rancher 

Battlefield 1 ™ Revolution 

Draugen 

Chernobylite

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 8 Temmuz 2021; 23:48:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Çer çöp toplayan Trade Bot'lar var, takas yasağı olmasa, bu tür botlara atıyorsun istemediğin itemleri.

https://steamcommunity.com/id/trashbotofficial

https://steamcommunity.com/id/TrashDump

Eğer takas yasağı olmayan ve envanterinde durmasını istemediğin item'lar varsa bu iki bota atabilirsin.

Alıntıları Göster

Bunları ilk defa görüyorum hocam güvenilir mi ki? kurtulmak istediklerimizi karşılıksız mı atıyoruz?

• Ben yılbaşında t300 rs gt direksiyon seti aldığımdan beri arkadaşlarla online oyunlar dışında Euro truck sim 2 ve american truck sim oynuyorum, dolayısıyla bu indirimlerde sadece bu 2 simülasyonun dlclerinin tamamını alarak kapatmış oldum. Geriye kalan tüm oyunlar ya ilgimi çekmediği için yada gamepass sağolsun yeteri kadar oyun sağladığı için başka bir oyun almadım. Bu indirim dönemi de böyle bitmiş oldu. Zaten hikayeli oyunlara artık dayanacak sabrım kalmadı, AAA çok meşhur hikayeli oyunlar dışında hikayeli oyun oynayasım gelmiyor son 1-2 yıldır.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Zebercet kullanıcısına yanıt

Deus Ex MD 41,3 GB gözüküyor bende. Bir yanlışlık olmasın?

• quote:

Orijinalden alıntı: Reiskonen

Bunları ilk defa görüyorum hocam güvenilir mi ki? kurtulmak istediklerimizi karşılıksız mı atıyoruz?

Alıntıları Göster

Evet karşılıksız atıyorsunuz. Güvenle ilgili bir durum yok çünkü çöp eşyalarınızı atıyorsunuz zaten, karşılığında bir şey almıyorsunuz.

• John Sheppard kullanıcısına yanıt

Çöp alacağız diye hesabımızı alırlar diye düşünmüştüm  Teşekkürler.

İlk oyunu bende 15 saatte bitirdim mankidi bugün dört saat kadar oynadım yani ne desem humandaki tadı alamadım
    Birşeyler kesinlikle eksik ama ne eksik onu halen çözebilmiş değilim
    Hikaye içinde bitirmeden birşey diyemiyorum lakin kesinlikle human kalitesinde yada onun üstünde değil
    Mgsv ise çok uzun bir oyun nerden baksanız 40 saat sürüyor

• Resident Evil oyunları indirimde

https://store.steampowered.com/sale/resident-evil

• Sırf şu meme bile oyun almamı etkiledi. Bundan sonra kütüphaneyi süpürmek lazım büyük fırsat dışında.

• Geçen gün 10 lira kalmış, Sherlock Holmes'ü oynamam gibi geldi iade edip 14 liraya iyi bir oyun alayım dedim. 3 - 4 gündür bakıyordum en son dün Paper's Please aldım, kalan parayla da tekrar Sherlock Holmes

Bu arada Deus Ex HR muhabbeti geçmiş, şu aklıma takıldı. Nereye baksam herkes 15 - 20 saatte bitirmiş oyunu, ben 30 saatte bitirdim. Completionist bir adam da değilim. Incığını cıncığını çıkarmaya çalışmam oyunların. Herkes hiçbir yan görevi yapmadan bitirmiş herhalde diyeceğim de 10 saatlik yan görev yok zaten. Zorluktan deseniz normalde başlarım, ileride zorlanırsam easy'ye geçerim. Anlamadım gitti

• s-adebisi kullanıcısına yanıt

Dlcler var mı?

Zamanında bir key sitesinden bedavaya almıştım. Hangi sürüm olduğundan haberim yok. Ama Jensen'in hikayeleri butonu menüde aktifti. Eve dönünce bir bakarım.

• Terraneo kullanıcısına yanıt
    10TL ile kapadım indirimleri bu sebepten.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İndirimler için 250 TL civarı para ayırmıştım. Sonra sahip olduğum oyunlar dışında Steam'de oynamaya değecek tüm oyunları eklediğim istek listemi (1k küsür) gezdim, birkaç zorlama oyunla bütçeyi tamamladım ve sonunda sepetle bakışarak, alacağım oyunları oynamayacağımı düşündüm ve temizledim. Sanırım ben de kütüphane konusunda doygunluğa ulaştım. Yanlış anlaşılmasın 2k, 5k, 8k gibi ütopik sayıda oyunum yok. Gerçi adını bile duymadığımız çer çöpleri hentaileri vs. ücretsiz olsa bile eklemiyorum ama 750 küsür oyunumla artık bakışıp duruyorum. Yarısına bile bakmamışımdır esasen. 5k oyunum olsa çok daha huzursuz olurdum ki gerçi Steam üzerinde oynamaya değecek oyun sayısı 2k'yı geçmez büyük ihtimalle. Velhasıl artık nedense bir şey alasım gelmiyor eskisi gibi. Yeni oyunlara göz diktim, onlar da 200 TL'den fazla olursa almıyorum. Forza Horizon 5 ve Shadow Warrior 3'ün fiyatlarını bekliyorum şimdilik. Bir ihtimal Dying Light 2 alabilirim. Bunlar dışında almayı planladığım oyun yok. Zamanında korsan oynadığım ve şu an Steam'den alınabilen her şeyi de aldım zaten. Bu indirimlerde de bahaneyle Detroit ve Wolfenstein Youngblood aldım bulunsun diye. Kalan parayla da yeğenime bir şeyler hediye ettim, bizden geçti artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 9 Temmuz 2021; 10:25:13 >

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.