Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13719. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 38 Misafir (3 Mobil) - 42 Masaüstü4 Mobil
5 sn
349.738
Cevap
2.720
Favori
21.318.182
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • arkadaşlar bu anakartta ssd (nvme) soğutucusunu çıkarmak için gerekli tornavida'nın adı ne?

Şu incenin incesi... bende yok ki ssd'yi takayım.

Yeni sistem işleriyle uğraşıyorum nereye yazacağımıda bilemedim. Burada gamerlar olduğuna göre bilirler.

Aradığımın ismini bilsem arama yapacağım...

4-5 senede bir sistem yenilerim hep sorun çıkıyor.

Soru beklemediğim yerden geldi :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Absnthe kullanıcısına yanıt

Aynı sorunu ben de yaşadım. Yıllar önce low+low ayarlarda oynardım, yazılar bile zor okunurdu, şimdi RX580'li bilgisayarımda aynı oyunu oynayayım diyorum FPS drop yiyorum. Saçma sapan iş yapıyorlar.

• Far Cry 3'teki sorun işlemciyle mi ne alakalıydı. Youtube'da çözümleri vardı.

• Bir ara paylaşılmıştı sanırım ama bulamadığımdan bir sorayım dedim. Steam de ki oyunların dip fiyatlarını gösteren bir site biliyor musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

Bir ara paylaşılmıştı sanırım ama bulamadığımdan bir sorayım dedim. Steam de ki oyunların dip fiyatlarını gösteren bir site biliyor musunuz?

https://steamdb.info/sales/

Show Blue Discounts only = Sadece dip fiyat görenleri göster

• John Sheppard kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler hocam. Bu mesaji direk ana mesaja eklemek lazım vallahi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 31 Mayıs 2021; 10:12:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Far Cry 3'teki sorun işlemciyle mi ne alakalıydı. Youtube'da çözümleri vardı.

Hepsini test ettim , Oyun malesef sorunlu. fps drop meselesi inanilmaz can sıkcıı

• torkema61 kullanıcısına yanıt

Fc4 atmosfer ve oynanış olarak en beğendiğim Far cry oyunu oldu. Görevlerinin birbirini tekrar etmemesi, farklı mekanlarda geçmesi bu oyunun iyi yanlarından diyebilirim. 3. oyunun üzerine katmış. Kesinlikle tavsiye ederim. Fc5 konusunda yorumlar fena değil ama @torkema61 oynama daha iyi dedi bana  

• Death Stranding tavsiye eder misiniz 100 TL'ye geliyor Epic'te. Hikaye tabanlı oyun tavsiyesi de alabilirim ekstra. Epic'i çok sevemedim ama Steam daha fahiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DukeMew -- 31 Mayıs 2021; 0:50:47 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kimse cevap vermemiş, #1 Phillips olması lazım hocam.

• DukeMew D kullanıcısına yanıt

Oyunu ben çok sevdm ama herkese hitap eden bir oyun olduğunu da düşünmüyorum. Oyun mekanikleri bir yerden bir yere kargo taşımak üzerine. Ama hikayesi ve yürüme mekanikleri çok iyi. Bir kaç video izleyin isterseniz. Ya da inceleme videosu

• quote:

Orijinalden alıntı: DukeMew

Death Stranding tavsiye eder misiniz 100 TL'ye geliyor Epic'te. Hikaye tabanlı oyun tavsiyesi de alabilirim ekstra. Epic'i çok sevemedim ama Steam daha fahiş.

Hikayesi en sağlam oyunlardan birisi. Kargo taşıma işi kimine göre zevkli, kimine göre değil. Başlarda olmasa bile sonradan keyifli olmuştu benim için. Çünkü bir noktadan sonra kamyon ve motor açılıyor ekipmanlar gelişiyor vesayre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 31 Mayıs 2021; 10:10:43 >

Uzun seneler sonra beni heyecanlandıran, değişik bir şeyler denemeye cesaret etmiş nadir oyunlardan. İnsanlar birbirinin kopyası hiç bir yenilik sunmayan oyunlar için ölüp bitiyor, direk seversiniz diyemiyorum onun için.

Almadan önce ne hangi firmanın oyunu olduğunu biliyordum, ne Kojima reyizi tanırdım(gerçi hala da bilmiyorum, Konami’den bir abi sanırım). Yani öyle isimlerden falan etkilenmiş değilim. Arada oyun hakkında yazıldığını görüyordum, ekledim listeye, fiyatı belli bir seviyeye gelince de bir şans vereyim diye aldım. Oynanış videosu falan da izlememiştim, sadece tanıtım videosuna baktım almadan. Tamamen sürprizli oldu yani benim için.

Bazı sinir bozucu yanları olsa da tüm zamanların en iyi oyunları listeme girdi, oyunun konu başlığına daha detaylı yazmıştım.

• Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt

Konami'den bir abi mi. Kojima görmesin bunu   

• Tranquillity kullanıcısına yanıt

Ben bir şişko Gaben’i biliyorum, O da Microsoft'ta çalışıyordu en son  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 31 Mayıs 2021; 11:21:22 >

ben aldım açıkçası, ilginç hikayesi bambaşka bir konsept tasarımı var günümüzde sürekli kendini tekrar eden yapımlardan sonra death stranding tamamıyla farklı bir bakış açısı ile geliyor incelemelerde herkes oyunun gerçekten çok farklı olduğunun altını çizmiş, bunun dışında resmi türkçe dil desteğinin olması alınması gereken başlıca sebeplerden, sıkılacağımı sanmıyorum grafikler çok iyi gözüküyor rtx kartınız varsa dlss 2.0 ile çok iyi performans gösterecektir. fiyat anlamında şu an en düşük seviyede hatta geçen yazmıştım ykb kredi kartınız varsa oradan puanda geliyor dahada uyguna geliyor.

• Word Card ile oyum alımında belli yüzde puan veriyor deniyordu. Oyun alır almaz mı veriyor bir süre sonra mı veriyor. Cyberpunk 2077 aldım az önce puan vermedi.

Bu arada komisyon oranını yükseltmiş banka anlaşılan. 139.20 TL ödeme için 6.28 TL komisyon almış. 145.48 TL görünüyor ödemem

• Noctivagant kullanıcısına yanıt

işlem provizyona düşer düşmez world mobilden bakabilirsin ne kadar verdiğine orada gösteriyor

• Noctivagant kullanıcısına yanıt

Kampanya şartlarında puanlar 4 hazirana kadar yüklenecek yazıyor. Bi de World uygulamasında kampanyaya katıl butonuna tıkladınız mı? Orda gösteriyor ne kadar gelceği. Bende aldım cyber, 144,97 tl kesmiş benden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shad0w -- 31 Mayıs 2021; 12:38:5 >
  • Death stranding çok başka bir oyun eğer başlangıçta biraz sabrederseniz ilerleyen saatlerde eğlenceli hale geliyor ilk başlarda kısıtlı kargo ağırlığı,her yere yürümek falan sıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.