Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
41 Misafir (15 Mobil) - 26 Masaüstü15 Mobil8 Android
5 sn
267.906
Cevap
2.084
Favori
13.313.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10561
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2639
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1802
  • Favoriye Eklediklerim 2123
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (3981 mesaj) Johnny Silverhand (3311 mesaj) XanthiN (2639 mesaj) Noctivagant (2505 mesaj) saintroyo (1904 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (108525 mesaj) Mobil (35261 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9106 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
356 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    321 Mesaj

Deus Ex Collection kaldırılmış galiba alamayanlara yazık oldu.

|
    |

Batmani alıp almamayı sormuştum 1-2 ay önce burada, satın aldım oyunu çok beğenmedim açıkçası. Bana hitap etmedi en azından oyun kalitesiz demiyorum.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Asylumu sıkılarak bitirdim çünkü hikayesi beni o kadar tatmin etmedi. Klasik joker bizi tuzağa çekiyor biz de her seferinde kaçıyoruz şeklindeydi. Oyun bir de çok lineer ilerliyor zaten büyük kısmı akıl hastanesinde geçiyor, yapılabilecek şeyler çok kısıtlı ordan oraya koşturuyoruz sadece bu yüzden hoşuma gitmedi. Dediğim gibi bana uygun değilmiş belki de böyle olmasını seven vardır.

Epic games : mtriddick
  • Yüzbaşı
    509 Mesaj

Ben de dün bitirdim Asylum' u ve sizin aksinize ben beğendim. Diğer oyunlarına ne zaman devam ederim bilmiyorum ama bu oyunun hikayesi çok özgündü bana göre The Dark Knight filmine yakın zamanda çıkmasına rağmen adamlar filme esinlenmeyip kendi hikayelerini oluşturmuşlar oyunda.

Çıkış yoluna göre güzel mekanikleri var oyunun ve diğer oyunlarında da baya eklemeler yapılmış. Diğer oyunlarına da bir şans verin derim.

|
    |
    MeriCT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2 yi sanırım 2015 te oynamıştım. Şuan hala bir nebze iyi.

Black flag açtım. Hikayeyi beğenmedim. Gameplay eskimiş baya. Parkur bozuk çalışıyor. Tek iyi yanı gemi sürerken ki atmosfer. O da 10 dk da sıktı.

Unity girdim ve gariptir ki beğendim. Hala buglu ve savaş mekanikleri çok yavaş. Parkur iyi ama. Grafikleri ise mükemmel hâlâ.

Syndicate denedim ama oyun daha çok glitch li gözüktü bana.
    Kombat için batman arkham olmaya çalışıp ortaya karışık bi şey çıkmış, pek ısınamadım. Karakterin pelerini 15 fps de hareket ediyor. Şehrin ortasındaki nehire biri gemi spawnlamis yanlışlıkla heralde.

Yani bu oyunları 2015 - 2016 yıllarında ve diğer bir çok seriyi oynamadan önce denemiştim ve keyif almıştım ama aradan geçen yıllarda diğer serilerden de oyunları da oynayınca şimdi ac serisi çok gözüme battı be.

Bu arada kıyasladığım oyunlar, yıllarına göre:
    Ac Syndicate - Witcher 3
    Ac Unity - Shadow of Mordor
    Ac black flag - gta 5
    Ac 3 - Dishonored
    Ac revelations - skyrim
    Ac brotherhood - Fallout new vegas
    Ac 2 - Arkham asylum
    Ac 1 - Mass effect 1

Sanırım ubisoft'un derdi hiçbir zaman blockbuster ve yılın en bekleneni bi oyun yapalım olmamış. Adamlar orta şeker bi şey yapalım seven sever, sevmeyen sevmez kafasında yapmışlar ac serisini. Tabiki ac serisi kötüdür demiyorum, ama diğerleriyle kıyaslayınca sanki hep bi geride kalıyor demek istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1340 Mesaj

Ubisoft'un kalite&kontrol departmanı ya yok ya da torpilliler orada çalışıyor.

Oyunu yazan ekip iyiyse ortaya güzel bir şey çıkıyor yoksa kimse "bu olmamış ya, gidip şunu düzeltip öyle getirin" demeden piyasaya sürüyorlar.

|
    |
    d41mon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Mad Max + Batman Collection
    Mad Max + Prison Architect + Başka bir oyun
    Batman + Prison Architect
    Hades

Batmani çok merak ettiğim için değil çok uygun olduğu için ekledim. Sever miyim sevmez miyim bilmiyorum.
    Rogue - like oyunları pek sevdiğim söylenemez ama herkes Hades'i öve öve bitiremediği için acaba diye bir düşündüm.
    Şu an 1 ve 3'e daha yakınım ama bakalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Mad Max+Batman Collection güzel seçim olur.

|
    |
    Einar Solberg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Zekânı test etmek için buraya tıkla.
  • Yüzbaşı
    689 Mesaj

Batman col. ve madmax eğer oynamadiysaniz bioshock col. alabilirsinz Madmax yerine

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    689 Mesaj
    Underrated kalmış oyun öneriniz var mı?

• Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 8 saat 25 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: BlokShot

Underrated kalmış oyun öneriniz var mı?

Hard West

https://store.steampowered.com/app/307670/Hard_West/

Pek fazla bilinmiyor ama bence çok güzel bir oyun. Türü severseniz, sıra tabanlı, bir bakın mutlaka. 3 TL 10 Kuruş ana oyun. Scars of Freedom, 1 TL 20 kuruş, DLC ile beraber de alın sudan ucuz.

|
    |

Hocam Battlefield alma telaşınız bitti mi? GTA'ya geçmişsiniz artık sanırım. Yine daha önce ücretsiz verilen bir oyun.

|
    |
    heyysanadiyom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3945 Mesaj

almayı düşündüğüm oyunlar ;

• My time at Portia 35.60
    • Immortal Redneck 3.10
    • Hero Siege 4.89
    • Thief 6.89
    • The Long Dark 17.00
    • Chronicon 18.40

Bu oyunlardan bu oyun kendini bozdu alma yada bence şu oyun ona benziyor ama daha iyi diyen var mı? Şu aralar aradığım oyun survival tarzı oyunlar ama tam da survival değil yani bazı survival oyunları var bir süre sonra müteahhite dönüşüyorsunuz tek yaptığınız bina dikmek ben öyle bir şey istemiyorum. Daha çok git bahçe ile uğraş git hayvanlarla uğraş dön gel köşeye bir kulube yap istediğin renkte büyüklükte falan daha böyle relax/chill bir oyun arıyorum. O yüzden My Time At Portia'yı alacağım onun gibi başka oyun önerisi olanlar var mı?

Yani mesela Subnautica oynayayım diyorum bi süre sonra laboratuarda kendi insanımı yaratabilecek kadar ekipmanım oluyor yok ark oynayayım diyorum survivaldan iş müteahhitliğe dönüyor ben daha çok işi tatlı tutan daha survival yanına bakan bir oyun arıyorum var mıdır bilen böyle bir oyun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 1 Kasım 2020; 20:9:21 >

• Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 5 saat 44 dakika kadarı kaldı.

Batman almadım, hiç o tarz bir oyun oynayasım gelmedi. Batman de sevmem zaten. Bioshock 1 ve Infinite'im var, o yüzden o da gitti.
    Mad Max ve Ori And The Blind Forest aldım. 15 lira bi şey kaldı, prison architect dışında pek ilgimi çeken bir şey de bulamadım. Önerilere açığım hala

Deus ex serisine bakabilirsin, cyberpunk evreninde geçen güzel bir aksiyon ve gizlilik serisi.

Survival oyunlar var 15₺'ye ark survival ve the forest, hem Türkçe dil destekli hem de ilgin varsa uzun süreler oynayabilirsin.

Black Mesa indirimle 15 civarına geliyor mesela, half life'a ilgin varsa değerlendirilebilir. Özellikle xen bölümleri çok etkileyici...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Don't Starve ( Gamepass'de mevcut )
    Terraria
    The Long Dark ( Gamepass'de mevcut )
    No Man's Sky ( Gamepass'de mevcut )
    This War of Mine
    Drake Hollow

Ayrıca Subnautica, Frostpunk ve Astroneer gibi hatta My Time at Portia da Gamepass'de mevcut

|
    |
    baLbesh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    14706 Mesaj

Satr wars jedi nasıl?

|
    |
    950 Mesaj
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/e4/42/03/e4420364b255af129203321554ed569d.png&t=0&width=480&text=1
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/70/66/0b/70660b49a1a7c9f61eab62d800d2418d.png&t=0&width=480&text=1

Ayrıca 3 yıllık peşin alım + xbox hakkı paylaşımı ile aylık 7₺ oluyormuş

|
    |

This War of Mine'ı oynuyorum onun dışında öbür oyunlardan bazıları terraria,dont starve falan onlar da bana tryhard gibi geliyor yani bu oyunları yapanlar ya insanı müteahhitliğe yönlendiriyor yada kilometrelerce tarla ekip biçiyorsun yok mudur bunun ortası kendimi ya müteahhit gibi hissediyorum yada toprak ağası :D

Drake Hollow'ı yeni duydum benim aradığım gibi daha chill daha böyle toprak ağası değil de maraba çapında bir oyun,ona bakacağım teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 1 Kasım 2020; 20:37:6 >
    |
    |
    BlokShot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Professor X

Arkadaşlar Forza Horizon 4'ün ilacı Windows 2004'te çalışmıyor malum. Bu oyunu en ucuza nereden edinebilirim?

Not : Gamepazarı 2. el oyun alıp satma platformu güvenilir midir?
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/cc/5d/95/cc5d954361724409e9d8fbaf2e4f8d39.png&t=0&width=480&text=1
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/b9/59/f2/b959f2602fb76de6be4d35c794c26472.png&t=0&width=480&text=1

Ayrıca 3 yıllık peşin alım + xbox hakkı paylaşımı ile aylık 7₺ oluyormuş

Tosla + mastercard kamp. ile 250/70 iadesi de oluyor sanırım

|
    |

• Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 5 saat 44 dakika kadarı kaldı.

Deus Ex'i arkadaşta gördüm dün, görmesem alırdım büyük ihtimalle. Ark'ı epic vermişti, The Forest'ı oynayacak arkadaşım da yok cesaretim de Neden bilmiyorum ama korku eşiğim çok düşük. Bioshock'u bile birkaç kez oynamaya çalıştım da bıraktım. En son youtubedan izleyerek bitirmiştim. Subnautica'da geceleri poddan dışarı çıkmıyordum
    Black Mesa olabilir ama. Half Life'a elim gitmemişti hiç grafiklerinden dolayı, bu sorunu çözer. Sanırım ya bm ya da pa alacağım

|
    |
    moonshine14 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
2,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.