Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11325. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 26 Misafir (2 Mobil) - 28 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
349.758
Cevap
2.719
Favori
21.319.806
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: 0MG90

Sims 4 Amazon US'te 5 dolar. Alınır mı?

https://www.amazon.com/Sims-4-PC-Mac/dp/B00ENQXEX2/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1545743349&sr=8-1&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=sims%2B4%2Bpc&dpPl=1&dpID=51kUvduPDkL&ref=plSrch&th=1&psc=1
    Fiyat gayet iyi ama dlclerin oyundan daha masraflı olacağını unutmayın. Ben merak ettiğimden malum yollarla bi indirip denedim, tüm dlcler açık olmasına rağmen bir süre sonra sıkmaya başlamıştı.

• TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    Sen bloklanmadıysan asıl boş yapan sensin.
    2012 kayıtlı adam gelmiş bize yallah çekiyo.
    Önce haddini bil sonra yaz

Blok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

Sen bloklanmadıysan asıl boş yapan sensin.
    2012 kayıtlı adam gelmiş bize yallah çekiyo.
    Önce haddini bil sonra yaz

Blok
    Bu alıntıladığım şahsın zihniyetine sahip aynştaynlar beni bloklasın. Böyleleriyle trafikte, sokakta bolca karşılaşıyorum, bari internette rahat bırakın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blokception :)
  • Fallout 4 season passe gerek var mı? Cdkeyste fallout 4 ucuzdu ilgilenenler bakabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Remnants of Naezith aldım. Nasıl kanser bir oyundur bu ya
    Bölümü geçmek ayrı bir çıldırtıyor insanı, dünya rekorlarını görmek ayrı bir çıldırtıyor

Ama beğendim oyunu. Bölüm tasarımları, parkurlar falan güzel, bayağı uğraşılmış
  • steam mi çökük arkadaşlar?

ağ sorunlarından dolayı bağlanamıyor , çevrimdışı moda yönlendiriyor beni?
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Bende sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Bende sorun yok.
    internete reset atınca düzeldi.

Teşekkürler cevap için.
  • Arkadaşlar " book of demons " indirim kuponu olan var mı ?

• ETS 2 multiplayer oynayacağız arkadaşlarla fakat benim kütüphanemde ETS 2 yok. Kardeşimin hesabında var paylaşımla oynuyorum. Multiplayer oynayabilmek için satın almam şart mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

Remnants of Naezith aldım. Nasıl kanser bir oyundur bu ya
    Bölümü geçmek ayrı bir çıldırtıyor insanı, dünya rekorlarını görmek ayrı bir çıldırtıyor

Ama beğendim oyunu. Bölüm tasarımları, parkurlar falan güzel, bayağı uğraşılmış
    Remnants of Naezith, Türk yapımı bir oyun aynı zamanda. İlgilenenler için %50 indirimle 10TL steam'de.

@Cholo: Maalesef şart.
  • Ao Sol kullanıcısına yanıt
    hocam çok sağolun ben biraz steamcharts konusunda beceriksizim anasayfadan öteye aradığımı bulamıyorum çok hora geçti en son 10 sene önce oynamışımdır tadı damadığımda kalmıştı teşekkür ederim.
  • mahtant kullanıcısına yanıt
    Hocam World at war olduğu nerede yazıyor kaçırdım sanırım. İndirimdeyken alayım diyorum.
  • mahtant kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: MA11

Hocam World at war olduğu nerede yazıyor kaçırdım sanırım. İndirimdeyken alayım diyorum.
    https://steamdb.info/sub/16361/apps/

Standart versiyon 64TL sadece Black ops 2 var Digital deluxe 56TL yanında World at war hediye

Hem o linkte yazıyor, hem de ben kendim 56TL'lik olanı aldım yanında World at war verdiler gerçekten
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Facebook kod sayfası bozuk 2 aydır. Destek ekipleri ile konuşmuştum zaten ucuza alıyorsun zorlama istersen dedi.

Not: Ets2 için iki adet skin var markette. İlk ikisi etkinlik ödülü, sonuncusu günlük açılan kapılardan düşüyor. Belki kaldırılır bitmeden almak lazım.

Starlight Burst (Truck)
    Starlight Burst (Trailer)
    Gingerbread House

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 26 Aralık 2018; 1:9:5 >
  • beyler vpnsi olan biri ukrayna veya rusya originde nfs payback ne kadara geliyor bakabilir mi?
  • 1 Ocak'ta satıştan kalkacakmış

Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends %50 - 9.25₺

https://store.steampowered.com/app/369230/Kung_Fu_Panda_Showdown_of_Legendary_Legends/

@Hakimichi-kun: fallout 4 goty, yarıyarıya nerdeyse. Teşekkürler paylaşım için

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.