Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11915. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: EceliYakın Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 15 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.320.950
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Tamamdır hocam yaptım işlemleri teşekkürler. Bu gamepassda epic vs gibi ücretsiz oyun vs verme varmı yoksa ya satın alacağız yada aylık pass yapacağız şeklindemi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Master chief collection 40 euro bandından çıkış yapmış steamde ama bizde 61 tl fiyatta bir hata olabilir gibi olmayabilir de
  • Süleyman Çakır. kullanıcısına yanıt
    Kalıcı oyun vermiyor maalesef. Ps plus her ay 2 oyun hediye ediyor mesela. Xboxta öyle değil. Gamepass biter tüm oyunlar gider.

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Elimdeki de gider diye korkup karismiyordum hocam onlara ben şimdiye kadar :D

• 1 aylık PC Gaming Pass'i 5.90'a alıp sonrasında 3 aylık Ultimate'i 5.90'a alıp otomatik 4 aylık Ultimate'e çevirebilir miyiz şu an? 2si de mağazada indirimli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

Age of Empires II: Definitive Edition çıkmış. 56,25 TL
    https://store.steampowered.com/app/813780/Age_of_Empires_II_Definitive_Edition/
    yeni çıkan age of 2 Game Pass'e eklenmiş bile.
    Witcher 3, Rage 2, MS Flight Simulator, yeni Ori falan da eklenecek.
    En iyi kütüphaneye bu adamlar sahip valla ne diyeyim helal olsun yeni nesilde umarım xbox büyük işler yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 15 Kasım 2019; 8:25:55 >

• Her ne kadar Gamepass PC oyunlarını yetersiz bulsam da, sık sık indirim yapması insanı almaya itiyor. 3 ay 1 dolar. Şaka gibi fiyat. Geçen sefer almamıştım ama bu sefer aldım.
  • Harbiden çıldırarak izledim tanıtım fragmanını. Umarım çok daha iyi yerlere gelir bu sistem. TR'ye özel fiyatlandırma da malum, destek vermek gerek.
  • Halo Reach dışında hepsini oynamıştım. Oda 18 tl olunc aaldım hemen. Eğer halo evrenime girmsk isteyen varsa bu fiyatlar artmadan almasını tavsiye ederim. Gerçi ben artacağını sanmıyorum Gears 5 deki gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boş bir konferans daha sona erdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

yeni çıkan age of 2 Game Pass'e eklenmiş bile.
    Witcher 3, Rage 2, MS Flight Simulator, yeni Ori falan da eklenecek.
    En iyi kütüphaneye bu adamlar sahip valla ne diyeyim helal olsun yeni nesilde umarım xbox büyük işler yapar.

Alıntıları Göster
    Rage vs pc değil konsol hocam. Keşke gelse para verilmez ama beleş oynanırdı

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Bu arada master chief collection da game pass'a eklenecekmiş . https://www.xbox.com/en-US/games/halo-the-master-chief-collection-pc

Adamlar çok iyi iş çıkarıyor gerçekten. Microsoft böyle giderse sazı eline alır Türkiye'de. Yeni konsol için sağlam yeni markalar da yaratırsa Sony 500 liralık oyunlarıyla anca nal toplar.
  • Halo koleksiyonu için 61 lira mükemmel fiyat.
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    Valla ps4ün saçma sapan işlerinden bıktım ve pc tarafına geçtim, konsolu da sırf 1-2 oyun için tutuyorum.
    Game pass olayı ve fiyatlandırmalar ile takdirimi kazandı fazlasıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Ön siparişler açılmış.

Halo: The Master Chief Collection 61,00 TL
    https://store.steampowered.com/app/976730/Halo_The_Master_Chief_Collection/

Halo: Reach 18 TL
    Direk kaptım.
  • Halo serisini oynamamış birisi olarak merakla bekliyorum bakalim Amerikalılar bu oyunu neden bu kadar çok seviyor bizde oynayalım. Keşke Gears serisi de gelse iyi olurdu kronik sıralamasıyla oynardık.

Onun dışında Age of Empires 4 sevindirdi. Grafikler ve atmosfer harika görünüyor. Üçüncü oyunu hiç beğenmemiştim ikinci oyun gibisi gelmedi umarım bu ikinci oyunu aratmaz da uzun saatler oynarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 15 Kasım 2019; 0:53:19 >
  • Requizm kullanıcısına yanıt
    Bende 44,99 TL gözüküyor. Daha önce satın aldığım için mi acaba? Bir defa mı yararlanabiliyoruz bu indirimden?
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    Türkiye'ye özel fiyatlandırma devam ediyor. Gears 5 gibi bu da aynı fiyatta kalır. Helal olsun adamlara daha iyi yerlere gelirler umarım. Tek eksik olan şey oyun yelpazesi. Yeni nesilde aşılır bu eksiklik umarım.

Alan arkadaşlara hayırlı olsun sizede hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 15 Kasım 2019; 0:54:20 >
  • oha lan microsoft gercek yerel fiyatlandirma politikasi uyguluyor helal

gecen gun rus vpniyle 230 liraya rdr2 alinca birden 61 liraya halo mcc gormek iyice garip oldu kendimi birden 2008e donmus hissetim
  • pc / konsol / pc + konsol game pass için eklenecek oyunlar bu şekilde :

Inside Xbox Ever - Live from X019 in London etkinliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 15 Kasım 2019; 0:56:34 >

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.