Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9085. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 24 Misafir (2 Mobil) - 29 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.752
Cevap
2.720
Favori
21.319.027
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 90839084908590869087
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel ve cici oyunlar aldım bu sefer :)

The Orange Box
    RollerCoaster Tycoon Deluxe
    Windward
    Age of Empires Legacy Bundle
    Spec Ops The Line
    Trinelogy
    Don't Starve
    Cities Skyline Deluxe Edition
    Life is Strange Complete Season

Toplamda 96 TL harcamışım.
    Gerçekten insan kendini alamıyor indirimleri görünce
  • arkadaşlar dont starve mega pack almıştım şimdi fark ettim ayrı olarak hediye edebileceğim dont starve together vermişler

herkese mi bu sekilde yoksa bana mı birtek

arkadaşımla almıştık bilsem arkadaşıma aldırmazdım
  • Metro Redux Bundle
    Ets 2 - Scandinavia
    Bioshock - Miverna's Den
    Uplink
    Recettear: An Item Shop's Tale
    Cognition: An Erica Reed Thriller - Season One
    Hyperdimension Neptunia Re;Birth1 ve dlcler
    Whispering Willows: Deluxe Edition
    Sunrider Academy
    LIGHTNING RETURNS: FINAL FANTASY XIII
    Blues and Bullets - Episode 1 ve 2
    Higurashi Watanagashi

İle bitirdim indirimleri. Güya bir şey almayacaktım da mobil ödemeye abandık. Kaşarlanmışım iyice.
  • Kendimi tuttum tek bir oyun bile almadım gerçekten isteyince oluyor. PS4 varken zaten PC de pek oyun oynamıyordum şükür kazasız belasız atlattık ama aklımı çelmeye çalışan çok güzel indirimler oldu. Umarım PC oyuncuları faydalanmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PureHD

Kendimi tuttum tek bir oyun bile almadım gerçekten isteyince oluyor. PS4 varken zaten PC de pek oyun oynamıyordum şükür kazasız belasız atlattık ama aklımı çelmeye çalışan çok güzel indirimler oldu. Umarım PC oyuncuları faydalanmıştır.

Bende ps i sattim bir oyuna 100 lira vericeme 10 oyun aliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mass Effect 1-2
    Punch Club
    This War of Mine

Pişman etmez umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

Arma 2 serverları kapalı mı?

..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toplam 215 lira harcamışım gta 5 , gta 4 complete edition, witcher 3, la noire complete olanı, skyrim eklenti paketli olan versiyonu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ajanmetin kullanıcısına yanıt
    Dont starve together yalniz veya paketli alimlarda ekstra kopya veriyor diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Kendimi tuttum tek bir oyun bile almadım gerçekten isteyince oluyor. PS4 varken zaten PC de pek oyun oynamıyordum şükür kazasız belasız atlattık ama aklımı çelmeye çalışan çok güzel indirimler oldu. Umarım PC oyuncuları faydalanmıştır.

Ps de bir oyunu tekrar satma imkanı var onu atlamayın ama konu karışmasında , 90 a lıp 1 ay sonra 80 e sattığım olmuştur

• The stick of truth
    Orange box
    Black mesa

Yeni bilgisayara geçince oynayacak baya oyunum oldu.

• Popcorn Playa kullanıcısına yanıt
    punch clup'ın hikayesi çok güzel. fiyatının hakkını veriyor
  • Beyler hazır indirim bitti, SHADOW OF THE MORDOR'u 2,75 TL fiyat bug'ıyla alan arkadaşlar kaçtan satacak yazsında bizde 1 tane alalım, fiyat olmuş 59 TL , indirimde 14,75'den satıldığına göre 10 TL'den veren varsa alayım.... 1 tane kendime alıcam oynamalık...
  • ajanmetin kullanıcısına yanıt
    Biriniz iade etsin öteki kopyayı da ötekine hediye etsin. Don't Starve Together aldığınızda iki tane veriyor bir de arkadaşa hediye etmeniz için.

• İndirimler bitti mi bu gece de kart veriyor mu

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    ama ps 4 1200 lira tüm oyunları oynatacak PC 3000 :D Yani pek kâr olmuyor gibi.

• Baldurs gate 1 2 ve tüm add on. ( yıllardır yüzlerce saat kaçak oynadığım için pişmanım o nedenle aldım)

Age of full paket ( aynı şekilde)

Skyrim tüm paketler ( inanmayacaksınız ama hiç elim değmemişti umarım aldığıma değer. )

Bir adet de uzay simülasyonu aradım ama güzel gözükenler çok pahalıydı ucuzları da pek bir şeye benzetemedim kaldı bakalım önerisi olan varsa düşünürüm...

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

PS4 te de dijital olarak kardeşlik ile çok uygun fiyatlara oyun oynanabiliyor + arkadaşın da dediği gibi yeniden satma imkanı var. Eski bir PC oyuncusu olarak arada fiyat olarak pek bir fark olmadığını söyleyebilirim totale bakıldığında. Olayı PS4 daha iyi PC daha kötü boyutuna getirmiyorum. PC de oyun oynadım, oynuyorum da ama eskisi kadar değil. İkisinin de seveni vardır sevmeyeni vardır herkes nasıl rahat ediyosa öyle oynasın. Bunları niye yazdım? Yazdım çünkü bu tür muhabbetlerin sonu genelde PS4 vs PC tartışmasına gidiyor ve yıllardır bu muhabbetleri dinlemekten bıktım :)

İyi forumlar

• Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Pc'nin tadi bir baska bea kardes. Ayipdir soylemesi daha yeni sistem topladim.

Kasa: CORSAIR GRAPHITE 760T
    Power: EVGA 1200W PLATIUM power supply.
    Anakart: GIGABYTE Z170 GAMING 7 EU
    İşlemci: INTEL 6700K SRL02 YENI REV.
    E.Kartı: MSI 8800GT 512MB 256BİT
    CPU SOGUTUCU: Corsair H100i V2 SIVI SOGUTMA
    Ram: CORSAIR 2x8GB DDR4 3200Mhz CL16
    Ssd: SAMSUNG EVO 250GB
    Ssd: OCZ VECTOR 128GB
    Hdd: 2 x 500GB WD CAVIAR BLACK

Ekran karti ve monitor icin bekliyorum. 2x 1080 SLI ve 27inc Acer predetor G-sync IPS

FOREVER der gecerim.

Saygilar.

Not: Böyle bir sistem toplayinca ne ps3 ne xbox hikaye. Xbox 360 xk3y'li makina dogru duzgun kullanmadan evde yatiyor. Pc de oynadigim oyunu konsolda acdigim zaman bu ne be diyorum. Dusun artik gerisini. O yuzden konsol filan hikaye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WinKy -- 4 Temmuz 2016; 22:34:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

ama ps 4 1200 lira tüm oyunları oynatacak PC 3000 :D Yani pek kâr olmuyor gibi.

valla 2 sinde kullandim acik ara pc diyorum zevk renk tabiki.

pc ye aliyorsun gamepad ps4 oluyor

Amazondan filan toplarsaniz kampanyalari takip edip 2000 e iyi birsey dizilir ki gtx 1060 rx480 baya ucuz

1060 cikicak diyorlar(240 $)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 4 Temmuz 2016; 22:33:01 >
  • 
Sayfa: önceki 90839084908590869087
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.