Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11873. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 17 Misafir (2 Mobil) - 18 Masaüstü6 Mobil3 Android
5 sn
349.757
Cevap
2.719
Favori
21.319.691
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Ea Jedi Fallen'ı 200 liradan getirse kim bilir kaç bin satıcaktı , 400 liradan kaç kişiye satıcak? Hiç mi zeka akıl yok bu adamlarda? Gider torrentlerim cebine hiçbir şey girmez.Bunu düşünemiyor mu bunlar? Acaba eski oyunlarını kaç liradan çıkaracaklar.
  • MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    20 liradan getirse bile serinin leşliğinden dolayı yine satmazdı. Olayları çabuk unutuyorsunuz sanırım. Tepki koymazsanız devam ederler saçmalıklara. 400 lira veriyorsun lootbox kozmetik cart curt ışın kılıcım rgb olsun kostümümdeki 2 dikiş kırmızı olsun diye 50 lira para istenir oldu.
  • katılıyorum hocam
    +11111111
  • Origin veya Steam e Sims 1 i de eklese bari EA

Bi o eksik koleksiyonda
  • EA oyunlarının Steam'e geleceği kesinleşti, yine 3 nokta koymuşlar Half Life 3 de gelebilir.

Jedi: Fallen Order da gelmiş 399 TL
    https://store.steampowered.com/app/1172380/STAR_WARS_Jedi_Fallen_Order/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equasezy1 -- 29 Ekim 2019; 20:20:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

EA oyunlarının Steam'e geleceği kesinleşti, yine 3 nokta koymuşlar Half Life 3 de gelebilir.

Jedi: Fallen Order da gelmiş 399 TL
    https://store.steampowered.com/app/1172380/STAR_WARS_Jedi_Fallen_Order/
    Steam'in ve Valve'nin sahibi el değiştirmediği sürece Half Life 3 gelmez. Gebe Half Life 3 yapmaz. Adam oyunun filmin çekilmesini bile engelliyor.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    vasiyet bırakırsa half life oyunu ve filmi yapılmayacak diye yine sıkıntı
  • Yine çöp indirimler bu yıl başıda böyle geçicek gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

vasiyet bırakırsa half life oyunu ve filmi yapılmayacak diye yine sıkıntı
    Bu aklıma hiç gelmemişti. Cidden öyle bir vasiyette bırakabilir

Gerçi belli de olmaz. Büyük bir firma red edemeyeceği miktarda bir servet önerirse oyuna ve filme izinde verebilir. Örnek Lucas. Oda asla Star Wars serisinin devamı gelmeyecek demişti son para uğruna Disney'e sattı film serisini ve Lucas Filmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 29 Ekim 2019; 20:47:10 >
  • equasezy1 kullanıcısına yanıt
    Patlat hadi Gaben müjdeli haberi
  • Hmmm? Battlefront serisinden bağımsız olarak yapılan sadece singleplayer ve loot boxi olmayan bir oyun olucwk diye açıklama yaptı ea

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • baLbesh kullanıcısına yanıt
    grim dawn çok daha iyi bir oyun zaten yapımcıları titan quest in yapımcıları olduğu için mekaniksel olarak benzer bir tarzı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

star wars amerikada 60 dolar-344 TL, avrupada 60 euro-383 TL, caanım ülkemde 399 TL. Bölgesel fiyatlandırma yapmış EA. Türkiye son zamanlarda ekonomisi şaha kalktığı için amerika ve avrupaya haksızlık olmasın diye bize biraz daha pahalıdan çıkarmış.
    https://steamdb.info/app/1172380/

normalde bu tarz durumlarda EA forumlarına konu açıyorum ve canlı destekle konuşuyorum ama yeter artık. Muhtemelen bir yerimi yırtsam ulaştırsam mesajımı EA'ye, yapacakları, fiyatı 60 euroya çekmektem öteye gitmez.
    yüce ve ulu devletimiz dijital içeriklerden vergi almaya başlayalı çok oldu. öyle az buz da almıyorlar yani. onu da ekledin mi?

ea ne yapsın senin ülken bo*u yemişse.

bölgesel fiyatlandırma yapıldığı zaman tabiki de benim de hoşuma gidiyor ama yapmayanlara da bir şey diyemezsin.

avrupa'da ea games'in ceosu olduğunu düşün. sen bir oyun yapıyorsun ve o oyunun 60 euro'ya satılacağını belirliyorsun ona göre bütçe planlamaları vesaire yapıyorsun ama türkiye denilen bir ülke var ve para birimi aşırı değersiz, üzerine bir de devletleri de 1 dolarlık üründen bile vergi kesen bir devlet. Niye onlara ayrı müsamaha göstereceksin? senin suçun mu ülkenin o halde olması? ayrıca demek ki satışlarda umurlarında değil ki fiyatları direkt basıyorlar "alan alır , almayan yol alır" görüşündeler. yani türkiye'yi kaybederlerse batacakları bir sektör de değil.

ea games'e mail atmak hiç bir şey çözmez çünkü sorun ea games de , steam de bilmem kim de değil .sorunun sebebi açıkça sebebi belli. o forumlara açtığın konuyu yetkili kimse okumuyor bile. forum moderatörleri okuyup "boş" bu diyip görmezden gelip geçiyorlardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 29 Ekim 2019; 21:45:50 >

• MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    Respawn yapıyor diye umutluyum. Lootbox single oyunda da olmasın bir zahmet. gene deluxe adı altında ışıklı mışıklı kılıç satıyorlar gerçi.
  • Middle-earth: Shadow of War Definitive Edition almayı düşünüyorum. Önerileriniz nedir alınır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Rheme

Middle-earth: Shadow of War Definitive Edition almayı düşünüyorum. Önerileriniz nedir alınır mı ?
    güzel oyun ama kendini çok tekrar ediyor, bi yerden sonra çok sıkmaya başlıyor. ben kutulu almıştım ama senaryoyu dahi bitiremeden sildim oyunu :)
  • Sniper Ghost Warrior Contracts Steam'de %10 luk indirim oranıyla 71.10 TL ye ön siparişe açıldı.

https://store.steampowered.com/app/973580/Sniper_Ghost_Warrior_Contracts/
  • Şu ets 2 tüm harita dlc leri alında pro mods serverında yıkalım etrafı... 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcbabayaro_57 -- 29 Ekim 2019; 23:2:31 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kobrakai kullanıcısına yanıt
    İndirimde almaya degmez mi peki :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben ana oyunu oynayıp bitirdim ve kesinlikle öneririm, güzel vakit geçirtiyor. Bende dlc'leri oynamadım, almakta istiyorum ama fiyat daha da düşer diye bekliyorum. Ana oyunu ayrı almıştım şimdi bir daha ana oyun kadar para vermek istemiyorum. Fiyat uygunsa Definitive Edition al (bu fiyata değer) daha sonra uğraşma dlc falan filan diye. Yok fiyat uygun değilse bekle derim ben. Önümüzdeki indirim tarihleri belli o zaman daha uygun fiyata alma ihtimalinde var.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.