Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11007. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: to9y , metelloner , Vommel , Darksun80 Daha Az
4 Kayıtlı Üye ve 33 Misafir (1 Mobil) - 36 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.746
Cevap
2.720
Favori
21.318.601
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • @John Sheppard Kafayı mı sıyırdın ? İki cümle yazıyorum 60 tane laf üretip bana niye hakaret ediyorsun ki ? Senin gibi düşünmek zorunda değil kimse. İstediğiniz yerden alınız pc oyunları eskisi gibi daha ucuz değil dedik diye niye zorunuza gidiyor. İstediğiniz gibi kazıklanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 11 Haziran 2018; 19:49:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4810

merhaba arkadaşlar şu oyunu oğlum için almaya çalışıyorum ama böyle bir durum ile karşılaşıyorum. yardım edebilir misiniz?
    Sanırım üyeliğinizle yaptığınız ilk satın alım ve sanırım bunu da banka/kredi kartı ile yapıyorsunuz değil mi?

Eğer ilk satın alım işleminizi banka/kredi kartı ile yapıyorsanız o sebepten olabilir. Steam son yıllarda güvenlik politikalarını çok sıkışlartırdı, yaşadığınız durumda bunun birer örneği. Steam de bir süredir yeni açılan üyelikler bu yeni güvenlik protokolleri yüzünden kısıtlı/limitli üyelik olarak açılıyor, taa ki siz ilk para yükleme ve satın alım işleminizi yapana kadar. İlk yapılan işlem de banka/kredi kartı olursa bir güvenlik protokolü daha devreye giriyor, bu sefer de kart ile yapılan işlem onay sürecinde bekliyor Steam onaylayana kadar. Kısacası Steam ilk seferde biraz uğraştırıyor, kendini güvenceye almak için. Çünkü çok fazla sahte/kaçak kartlarla işlem yapılıyor ve sonrasında refund/iade yapılıyor.

Eğer Steam hesabınızdaki isim soyisim ve ülke ile, kart bilgilerinizi girerken sizden istenen isim soyisim ve adres bilgisi bu bilgiler ile uyuşuyorsa, bir sorun çıkacağını sanmam, işleminiz 24 saat içerisinde onaylanacaktır. (Tabi bankanızdan kaynaklı bir sorun olmazsa)

https://store.steampowered.com/account/history/

Bu linkte yaptığınız işlemin durumunu öğrenebilirsiniz. Steam eğer parayı çekememişse size mail yoluyla bilgilendirme yapar, bu durumda bankanızla görüşmenizi talep edebilir. Eğer Steam parayı çektiyse dediğim gibi 24 saat içerisinde işleminiz tamamlanır.

• @gatırcan hocamın oyunu Zamanında oynarken canım istemiş alamamıştım. Kısmet bugüneymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

LawBreakers F2P olmus
    https://store.steampowered.com/app/350280/LawBreakers/
    Benim oynadığım en iyi multiplayer oyunlardan birisidir, sevindim F2P olmasına. Oyuncusuzluktan harcanıp gidecekti yoksa

Mutlaka deneyin ve biraz da zaman verin, alışın, öğrenin çünkü oynanış alışıldık oyunlardan farklıdır. Sonra bu oyun niye tutmamış ya allah allah diyeceksiniz

Oyun şimdi noob kaynıyordur gireyim de biraz fantazi yapayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 11 Haziran 2018; 21:38:47 >

• fallout 4 ün goty versiyonunu buradan yazan arkadaşlar sağolsun valla.
    aramadığım D&R kalmadı şansa teknosa akasyada bir tane kalmış aldım gitti :)
  • GATIRCAN kullanıcısına yanıt
    oyun zaten harcandı. Geliştirici stüdyosu iflas etti. Oyun şu anda sahipsiz, sunucular yakında offline olur. Merak edenler de heveasini alsın diye açmışlar sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SwordBreaker

oyun zaten harcandı. Geliştirici stüdyosu iflas etti. Oyun şu anda sahipsiz, sunucular yakında offline olur. Merak edenler de heveasini alsın diye açmışlar sanırım.
    İflas eden adamlar nasıl Radical Heights'ı çıkardı hocam?
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Radical Heightsten sonra battılar zaten.
  • Fallout 4 için gamersgate indirimlerini bekledim ama maalesef istediğim oranda bir indirim olmadı. Şu an GOTY için en uygun yer D&R gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lickshoot

Arkadaslar buhttp://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/Football-Manager-2018-Pc/Oyunlar/Spor/Futbol/urunno=0001757566001?gclid=EAIaIQobChMI3NiG3PXL2wIVF-AbCh2HKgX-EAQYASABEgIGYvD_BwE drden alirsam

Sanirim kutulu gelicek dimi? Ben bunu steamda aktiflestirebiliyor muyum

Yoksa normal

Orjinal kutulu bir oyin mu geiyor sadece acil yazarsaniz sevinirim

Ona gore alicam
    BKM Express ile çok iyi fiyata geliyor, fırsat olarak değerlendirilebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: SwordBreaker

Kapatmazlar sunucuları falan. En azından yakın bir zamanda.

Şimdi ortalık noob biraz fantazi yapayım diye girdim oyuna, ağzımı yüzümü dağıttılar. Ne kadar Lawbreakers veteranı varsa gelmiş.

Adamın birisi Assasinle kılıçtan geçiriyor milleti. Dedim abi biraz sakin, bırak da yeniler oyunun tadını çıkarsın.
    Dinlemedi. I missed this game dedi çatır çutur milleti kesmeye devam etti
  • For Honor Starter Edition ücretsiz Uplay
    https://free.ubisoft.com/promotions/for_honor/26/pc/login
  • The witcher 3 ü bitirdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

For Honor Starter Edition ücretsiz Uplay
    https://free.ubisoft.com/promotions/for_honor/26/pc/login
    Valla moralim bozuktu şuan tamda bu oyunu almayı düşünüyordum şu sıralar, sevindim ne diyeyim gel sarılalım <3
  • GATIRCAN kullanıcısına yanıt
    3 ay süresi var. Oynamak isteyen varsa ertelemesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: naz_eg

Almayanı dövüyorlar

https://tr.gamersgate.com/DD-MORTAL-KOMBAT-XL/mortal-kombat-xl

İndirim koduyla birlikte 13,57 TL.
    mortal kombat x muazzam oyun tabii ama çok kasıyor oyun ya 16gb ram 4 gb ekran 1050Ti hala kasıyor oyun, yok mu bir çözümü hocam ben oyunu çok önceden almıştım

• For Honor için Starter'dan Standart'a geçince ilerleme de aktarılıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

BKM Express ile çok iyi fiyata geliyor, fırsat olarak değerlendirilebilir.

Alıntıları Göster
    Hangi kampanya hocam?
  • 5 Ekim'de çıkacak Assassin's Creed: Odyssey'in Ubisoft store'daki ön sipariş fiyatları belli oldu.

Standart Edition: 209 TL
    Deluxe Edition: 239 TL
    Gold Edition: 349 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömürcan -- 12 Haziran 2018; 0:52:56 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.