Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10990. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 33 Misafir (4 Mobil) - 36 Masaüstü6 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.757
Cevap
2.719
Favori
21.319.556
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Sean john

Total war warhammer birimi 2 yimi almalıyım alıp oynayan var mı ikisinide ? Direk 2 yi alsam bişey kaybedermiyim 1 i oynamadım diye .
    İkisini de toplam 100 saat oynadım hatta warhammer 1 den sonra warhammer2 yi gittim kutulu aldım. Warhammer2 yi alırsan 1’i oynamadım diye pişmanlık yaşamazsın. Warhammer2 zaten warhammer1i içeriyor gibi birşey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SellYourSoul kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkür ederim aslında mantıklıymıs ilk biri almak bi süre onu oynayıp sonra 2 ye geçince onu devam ettirmek. Ama bu dlc politikası az paradoxa benzemis ac nin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Redshift kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler o içerme olayı iyimiş aslında ama biraz garip olmus 1. Oyun dlc gibi gözükmüş ozaman.

• Blackoffire kullanıcısına yanıt
    BfV te tr gözükmüyor bizi hemen unuttular sanmıyorum yani.

• Kutu oyunlarını sevenler, özellikle daha evvelden Talisman oynamış olanlar için, biçilmiş kaftan :

https://store.steampowered.com/bundle/5160/Talisman_Digital_Edition__Season_Pass/

Season Pass, Talisman 4th edition'a çıkan tüm eklenti paketi ve karakterleri destekliyor. En son ek paket çıkana kadar sisteme eklenmeye devam edecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Just Cause 3 XL'ın fiyatı depar atarak inmiş yahu. Square Enix'in bu olayını seviyorum. 3 yıllık oyun, bir zahmet insin. Aynı yılda çıkan çoğu oyun şu an 150 lira civarında. Anlamsız pahalı. Just Cause 3 XL, 15 Şubatta 17 liralık dip fiyatı görmüştü ama o zaman kaçırmıştım, alamamıştım. Daha sonra mart ayının sonunda tekrar 17 liraya indi, bu fiyata kaçmaz deyip aldım. Daha oynama fırsatım bile olmadan oyun yine dip fiyatı gördü. (Vay, yine mi keder?) Yine diyorum, bu fiyata kaçmaz. Saldırın.
    Geçen yaz indirimlerinde 28.50 liraya almıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Anladım teşekkür ederim aslında mantıklıymıs ilk biri almak bi süre onu oynayıp sonra 2 ye geçince onu devam ettirmek. Ama bu dlc politikası az paradoxa benzemis ac nin.
    Aynen hocam. tw2 de sadece 3 ya da 4 ırk var oynanabilir. Geri kalan bütün ırklar düşman olarak karşında oluyor.
    tw1 sahipsen ( ek paketleride alman gerekiyor bu arada) tw1 de açtığın bütün ırklar tw2 de de oynanabilir oluyor.
  • quote:

Teşekkürler o içerme olayı iyimiş aslında ama biraz garip olmus 1. Oyun dlc gibi gözükmüş ozaman.
    Aslında iki oyun da birbirinin DLC si gibi :) ama warhammer II daha sonra çıktığı için hem warhammer I deki ırklar ve haritalar var hem de girdabın gözü adlı harita var ki bu harita = Warhammer II demek :) hatta öyle ki warhammer I dlc lerim warhammer IIde de aktif gözüküyor iki oyun kardeş seri

• Bende sadece JC3 var. Air, Land and Sea DLC'si almaya değer mi?
  • beyler passolig banka kartı ile steamden alışl verişi nasıl yapabilirim ? kart maestro bu arada. ödeme ekranında maestro seçeneği görünmüyor.
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Wingsuite eklenenler cidden kullanımını efektif ve eylenceli kılıyor ve yeni silahlar vs ekliyor dlc nin güzel bir incelemesi var steam yorumlarında 7tl ye değer bence ben uzun zamandır bekliyordum direkt aldım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Storm Raider kullanıcısına yanıt
    Bir yerden sonra oyun sikiyor, rutine bağlıyor hep ayni seyler...

Ben oynadım 2-3 saat sonra bir daha açmadım oyunu.

Bolge ele gecir uc kac patlat hep ayni seyler.

• GRİNG0 kullanıcısına yanıt
    Arcade oyun zaten amacı o

• ungalath kullanıcısına yanıt
    mastercard deneyin

• Arkadaşlar Vampyr pre-order düşünüyorum. (steam) Ancak oyunun dlc'leri olacak mı bir bilgiye ulaşamadım. Daha sonra dlc'leri tek tek almak zorunda kalmak istemiyorum. Bir bilgisi olan var mı bir ara dlc çıkmayacak deniyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: matolimehmet

Arkadaşlar Vampyr pre-order düşünüyorum. (steam) Ancak oyunun dlc'leri olacak mı bir bilgiye ulaşamadım. Daha sonra dlc'leri tek tek almak zorunda kalmak istemiyorum. Bir bilgisi olan var mı bir ara dlc çıkmayacak deniyordu.
    çıkmayacak denildi fakat satışlar kötü olursa çıkarabilirler
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Lâzım değil ama bence değiyor!
    Loochador gemisi feci... deniz petrol zımbırtılarını ele geçirmeye baya işe yarıyor
    Silah sağlam!
    WingSuit UpGrade'i WingSuite Uçuşlarına bir artı daha zevk katıyor...
    Mech pek kullanmadım.
    genel olarak oyunu biraz daha kolaylaştırıyor ve işe yarar yenilikler, zevkini biraz daha artırıyor.

JC; FarCry tipi oyunlar hepsinde de biraz zaman sonra iş monotonlaşıyor ama zevki kalıyor.

Yani böylede seven sever, çünkü basit ve monotonda olsa bir zaman sonra tatmin ediciliği olduğundan sıkmıyor.
    Başarı hissi ve gidilmemiş yerlere gitmek, yapılan aynıda olsa, hem keşfetme duygusunu tatmin ediyor hemde başardınmıydı; ele geçirdinmiydi bir başarı hissi vererek bâzı oyunlar gibi saç baş yoldurmuyor
  • Yeni aylık oyunlar: Hearts of Iron IV, Blackwake, and Portal Knights

Tamamen traş. En azından lasnman oyunları bu kadar kötü ve leş olamazdı. Oyunlara lafım yok, değerleri ile ilgili lafım.
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Neyin aylık oyunları bu hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: matolimehmet

Neyin aylık oyunları bu hocam?
    https://www.humblebundle.com/monthly
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.