Şimdi Ara

Steam Oyun Açılmıyor..!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
136.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba Sniper Elite V2 steam üzerinden indirdim kurdum. Play dediğimde oyun başlatılıyor yazıyo ancak sonrasında hiç birşey olmuyor.
    Yardımlarınızı beklıyorum..!

Not: Oyun yerel dosyalarını Guncelledım fakat nafıle

• emin değilim ama denemeye değer. bende bu sorun çıktığında ctrl+alt+del ile görev yöneticisine başvurarak o açılmayan oyunun işlemini buluyorum ve sonlandırıyorum sonrasında tekrar oyuna tıklayarak açıyorum genellikle işe yarar bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: veyselkalin

emin değilim ama denemeye değer. bende bu sorun çıktığında ctrl+alt+del ile görev yöneticisine başvurarak o açılmayan oyunun işlemini buluyorum ve sonlandırıyorum sonrasında tekrar oyuna tıklayarak açıyorum genellikle işe yarar bende

Hocam onerı ıcın tesekkurler ama bende Islemlerde bıle gozukmuyor oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwertydevil. -- 31 Ağustos 2012; 10:27:09 >
  • Steamden kütüphanenizi açıp oyunun üstüne sağ tıklayıp özellikleri seçin. Yerel dosyalar sekmesini açın alttaki butonlardan oyun dosyalarını denetle tarzında bir buton olması lazım, ona tıklayıp işlemin bitmesini bekleyin belki eksik yüklenmiş dosyalar vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

Steamden kütüphanenizi açıp oyunun üstüne sağ tıklayıp özellikleri seçin. Yerel dosyalar sekmesini açın alttaki butonlardan oyun dosyalarını denetle tarzında bir buton olması lazım, ona tıklayıp işlemin bitmesini bekleyin belki eksik yüklenmiş dosyalar vardır.

Denedim kardesım onuda denedım belkı 3-4 kez denedım hemde ama olmuyor
    yokmu yardım olacak arkadas bea...

• Birde şuradakileri dene istersen.
    http://crashfixes.com/fixing-sniper-elite-v2-crashes-errors-logo-crash-freezing-lagging-initialize-d3d11-scope-crash-black-screen-no-sound/

Problem #20'ye benziyor senin sorun, o yüzden oyunun kurulu olduğu dizine gidip direk exe'sinden çalıştırmayı denermisin birde?
    Buda olmazsa microsoftun sitesinden güncel DirectX dosyalarını indirip kurmayı dene istersen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FasTBoY -- 31 Ağustos 2012; 14:02:30 >

• Benzer sorun bende her olduğunda verify etmiştim düzelmişti geçmiş olsun
  • quote:

Birde şuradakileri dene istersen.
    http://crashfixes.com/fixing-sniper-elite-v2-crashes-errors-logo-crash-freezing-lagging-initialize-d3d11-scope-crash-black-screen-no-sound/

Problem #20'ye benziyor senin sorun, o yüzden oyunun kurulu olduğu dizine gidip direk exe'sinden çalıştırmayı denermisin birde?
    Buda olmazsa microsoftun sitesinden güncel DirectX dosyalarını indirip kurmayı dene istersen.

Akşama dogru deneyecegım hocam ınsallah cozulur yardımların ıcın tesekkurler...

quote:

Orijinalden alıntı: mustum

Benzer sorun bende her olduğunda verify etmiştim düzelmişti geçmiş olsun

Keske bendede okadar kolay cozulseydı baska oyunlarda da basıma geldı dedıgın gıbı verify ettım duzeldı ama bu farklı nıyeyse...

• quote:

Birde şuradakileri dene istersen.

Hocam exe den calıstırmayı denedıgımde de su sekılde bır hata alıyorum kafayı yemek uzereyım...

Steam Oyun Açılmıyor..!

• http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?d3dcompiler_43
    "How to install d3dcompiler_43.dll" butonuna tıkla, açılan bölümden "Download d3dcompiler_43.zip" dosyasını indir.

İçinden çıkan "D3DCompiler_43.dll" dosyasını
    C:\Windows\System32\
    klasörü içine yapıştır. İçinde aynı dosya varsada bu dosyayla değiştir.
    Hala aynı hatayı vermeye devam edersede şunu dene;
    Başlat -> Ara kutusuna CMD yaz Windows komut istemini aç.
    Ardından şunu yazıp enterla;
    regsvr32 d3dcompiler_43.dll

Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FasTBoY -- 1 Eylül 2012; 14:25:02 >

• hocam oyunu windows xp kipinde çalıştırmayı deneyin birde...
  • Arkadaslar onerılen herseyı denedım eger baska kısıler bu sorunu alırsa tek bır caresı var FORMAT..
    Pc ye format attım duzeldı baska he b.ku afedersınız denedım steamı sıldım yukledım yemedı oyunları dogruladım vs.vs.vs herseyı
    kafam attı format attım pc ye duzeldı butun oyunları sıkıntısız oynuyorum.
  • bende şu an aynı sorunu yaşıyorum bioshock ve fallout nw egas çalışıyor şaşirip kaldım yaw
  • Bende Tf2 de bu sorunu alıyorum alta alıyor gibi kanıyor
  • Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın fakat yeni konu açmaktansa bu konuyu hortlatmayı seçtim. Evet ben de geçen günlerde format attım ve aynı sorunu yaşadım. Steam'ı kurdum oyunları indirdim ''OYNA'' butonuna basıyorum siyah bir ekran geliyor oyun açılır gibi oluyor ama bir saniye sonra her şey eskisi gibi oluyor yani oyun falan açılmıyor. Tekrar oyna butonuna bastığımda csgo için uygulama zaten çalışıyor hatası alıyorum sid meiers civ 5 için ise hiç bir şey olmuyor tekrar açılıyormuş gibi oluyor. Steam'ı silip kurdum, csgo'yu tekrar silip kurdum fakat nafile. Açılmıyor! Eğer net bir çözümü yoksa ben de format atacağım bilgisayara. :( Fakat 2013'den bu yan bir çözüm bulunduysa ve paylaşırsanız sevinirim, format atmak istemiyorum açıkçası...
  • quote:

Orijinalden alıntı: .shellac

Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın fakat yeni konu açmaktansa bu konuyu hortlatmayı seçtim. Evet ben de geçen günlerde format attım ve aynı sorunu yaşadım. Steam'ı kurdum oyunları indirdim ''OYNA'' butonuna basıyorum siyah bir ekran geliyor oyun açılır gibi oluyor ama bir saniye sonra her şey eskisi gibi oluyor yani oyun falan açılmıyor. Tekrar oyna butonuna bastığımda csgo için uygulama zaten çalışıyor hatası alıyorum sid meiers civ 5 için ise hiç bir şey olmuyor tekrar açılıyormuş gibi oluyor. Steam'ı silip kurdum, csgo'yu tekrar silip kurdum fakat nafile. Açılmıyor! Eğer net bir çözümü yoksa ben de format atacağım bilgisayara. :( Fakat 2013'den bu yan bir çözüm bulunduysa ve paylaşırsanız sevinirim, format atmak istemiyorum açıkçası...

Aynı sorundan dolayı bende muzdariptim.Bayağı kafa yordum ve sonunda hatanın nerden kaynaklandığını çözdüm.Muhtemelen çoğu arkadaş pcye format atınca oyunları silinmesin diye farklı bir hdd de tutuyrodur oyunu mantıklı olanda budur.Formattan sonrada steami yukler oradan oyun klasörünü seçer steamin oyunlarımızı okumasını bekleriz ki çoğu zamanda sorunsuz bu işlem gerçekleşir.Fakat steami formattan sonra kurunca diğer hdd bulunan oyunların dosyasında illa 1-2 eksik kalıyor ve buyüzden farklı hddlerden açma olayı sıkıntı yaratıyor.Bende olayı steami oyunların bulundugu hdd ye kurdum.Sonrada steamin kuruldugu dosyada oluşan SteamApps (ki oyunlar burada olur normalde) klasörüne daha önce oyunlarımın olduğu klasörü değiştirdim.Tabi oyunların olduğu klasörün adıda steamapps yada değilse siz değiştirip öyle atın.Yani mantık şu steamin kurulu olduğu dosya ana dizininde olacak oyunlarınız yoksa bazı oyunlarda bu şekilde açılmama sorunu yaşayabilirsiniz.

• BadYashiro kullanıcısına yanıt
    Sağol dostum benim sorunum ekran kartındaydı çünkü oyunları yedeklememiştim. Ekran kartı meselesini halledince kurtuldum.
  • .shellac . kullanıcısına yanıt
    lütfen yardym edin goat simülator aldym ama oyun açylmyyor foto?raftaki görüntü çykyyor ama oyun açylmyyor
     Steam Oyun Açılmıyor..!
  • aynen arkadaşlar bana da üstteki yorum gibi oluyor benim oyunum CS:GO ve ilk kez steam den oyun aldım, açılıyor diyor ama birşey olduğu yok üstte denilenleri yaptım olmadı fakat format atamam YARDIM LÜTFENN
  • birkaç gün önce bioshock infinite yi aldım steame indirdikten sonra oyun açılmıyor ve hiçbir hatada vermiyor. ne yapabilirim bi yardımcı olabilirmisiniz.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.