Şimdi Ara

Steam’e KDV geldi!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
228
Cevap
1
Favori
16.447
Tıklama
Giriş
    3021 Mesaj
    Bende yeni bişey var sandım, aylar/yıllardır var o ibare. Fiyatlarda da bi değişme olmamış gördüğüm kadarıyla (Mevcut düzenleme sonrası elbette eklenir de, şu an yeni olan bişey yok)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 19 Şubat 2018; 19:34:25 >
    |
    |

Eski çağlarda ejder, kaplana denk görülen tek yaratıktı.
  • Yarbay
    9317 Mesaj
    Ne tarafa domalıyoruz?
    |
    |
  • Yarbay
    4536 Mesaj
    Durmak yok yolmaya devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|| Lenovo Legion Y520 || Huawei P10 Lite || LG 43UF7787 || Asus RT-N12 Plus || iPad Mini 5 WI-FI ||

''Yarım kalan bir hikayeyiz artık seninle, ayrı yollara yürüyoruz hayat bu. Serseri bir rüzgar gibi estin sen şimdi uzaklara. Ben göğsümde solgun bir gülle yaşarım yıllarca, Yaşamaksa bu! Ayrı akşamlara yatıp ayrı sabahlara uyanırız bundan sonra, hataları aşk sanıp başka tenlerde avunuruz boşuna. Ve gizli gizli yaralanırız. Şunu bil ki daima en güzel yeri hatırana saklarım talan olmuş gönül bahçemde. Saçlarımda tel tel hüzünlerle, gözlerimde azalan güneşlerle, ben hep seni beklerim bu şehirde. Bir gün dönersin diye..''
  • Teğmen
    197 Mesaj
    Elektrikte kaçak bedeline ses çıkarmayan adamlar.

Bunu hamuduyla yutar.

|
    |
    %18 lik bir fiyat artisi durumunda 100 ₺ oyun 118 ₺ olur. 50 ₺ oyun 59 ₺ olur. Zaten avrupa fiyatlarina gore TR deki fiyatlar cok ucuz. Bu artis durumunda da fiyatlar gayet uygun. Bu abartilacak bir durum degil.

Bakiyorum da toplanmis hemen bela okuyan vatan hainleri. Takipcisi cok sosyal medya fenomenlerine kendilerini begendirmek ve onlar tarafindan dislanmamak icin onlarin begenebilecegi yorumlar yapiyorsunuz. Algi operasyonu yapiliyor ve bu sizi etkiliyor. Bu fenomenler arasinda twitchdeki populer yayincilar ve youtube daki populer insanlar ve buna benzer insanlar var. Bunlar hakka karsi tutum icindeler ve hukumetimize saldiriyorlar her fitsatta.

Biz hakkin yaninda olan islam dini mensuplari olarak her zaman hukumetimizin yaninda olacagiz.

Her firsatta allahin dinine ve hukumetimize dil uzatanlara karsi her firsatta dinimizi ve hukumetimizi korumak bizim gorevimiz hadi kaybolun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BayRealist -- 19 Şubat 2018; 19:35:40 >
    Yine veriyoruz !!!!
    |
    |
  • Yarbay
    5453 Mesaj
    Allah belâlarını versin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Kural Disi Konu Destroyer
    I am not a robot. That wasn't flesh maybe. It's 3:36

• Yüzbaşı
    399 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WienerWald

Adam doğruyu söylemiş neden üstüne gitme gereği duydunuz ki ?

neyi doğru?

kulak arkası resmi attık başka bir isteğiniz var mı?

Bu ülkeden para kazanıyor ise vergisini öyle yada böyle vermeli.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    ge4ce kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5651 Mesaj
    Coşmayın hemen, Fotodaki oyundan gidersek oyun 60 dolar allahtan Region -Lock var 89 TL. Ya Avrupa fiyatı olaydı 23 dolardan alıyoruz, yoksa 226 TL olurdu.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    399 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WienerWald

Bu ülkeden para kazanıyor ise vergisini öyle yada böyle vermeli.

anlayamadığınız nokta şu vergisini verse bile bunu sana bana yansıtıyor yine giren kazık sana bana giriyor.

zaten yeterince yük var vergi veriyoruz kulak arkası bile kalmadı artık

Fiyat karşılaştırması yaparsanız steam zaten Avrupa’ya göre fiyat olarak uygun bir platform Türkiye’de. Ben vergiye karşı değilim tabi ki senin benim cebimden çıkacak ancak arkadaşın dediği gibi bu vergilerin dönüşü önemli o noktada tıkanıyor herşey.

|
    |
    ge4ce kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    451 Mesaj

Senin ne farkın kaldı hırsızdan gaspçıdan :) Kendinizle çelişiyorsunuz farkında değilsiniz.

|
    |
    The SATANİST kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2067 Mesaj
    Vergiyi kendi fiyatından mı düşecek herhalde tüketiciye yansıtacak. Var mı öyle hayırsever şirket Dünyada.
    |
    |

Orijinalden alıntı: 1ses1

Ötv neden yok özel tüketim değilmi bu. Hadi arkadaşlar daha ne boşluk varsa dolduralım.

hocam karpuz kabuğu getirmeyin akıllarına.
    Benim icin bunlar yeterli arkadaş. Allah diyormuş,yol yapmiş, herkesin cebine telefon koymus. Herkesin arabasi oldugu icin yollar tıklım tıklımmış. Alım gucunun yuksekligini, elleri bombos avmde gezenlerle ölcebiliyormusuz. Benim icin oy vermeme sebebi su kucucuk platformun (turkye icin) pesine dusup Turktelekomdan alinmaywn vergiler,koca futbol kluplerinin borclarini tahsil etmiyorlarda. Elektrik kacak kullanim bedeli,sacma otvsi. sacma beygir vergisi,sacma sigortasi kaskosu. dunyanin en pahali akaryakiti... Bnim uc kurusuma goz dikiyorlar... Bndan oncede bundan sonrada oy yok. Evet ben bundan bahsetmek istiyorum. Bunlara akpye oy vermeyecegim ,konu yeri olsun veya olmasin bu adsmlara tek bir oy bile yok.

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: mgora

Arka odada oyun oynuyorum , devlet bana erişemez diyenler.Devlet her yere yetişir , Devletin gücünü göreceksiniz.Hadi Bakalım Haggar abiniz gelsinde kurtarsın sizi.

Valla kendimden biliyorum. Gecenin 2 sinde uykudayken bile vergi kesiliyor. Birkac ay evvel telefonun mesaj sesi tatlı uykumu böldü. "Bilmem hangi aya ait telsiz kullanım ücreti bakiyenizden tahsil edilmiştir"

Telefonu açık bırakan ben suçluyumda, gündüz battı mı arkadaş uykudayken bari rahat bırakın

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Sayfa:
Reklamlar
bankalar.org
Media Sözlük
kolayoto.com
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,639
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.