Şimdi Ara

Steam Controller / Steam Link Kullanıcıları [ANA KONU] (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
600
Cevap
22
Favori
26.085
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gönderiliyor, sepete ekle devam et.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Evet oldu teşekkürler
  • 35$'ken aldım 100 TL seviyesine gelmişti. Şimdi 20$'ken de aldım yine 100 TL seviyesinde. Kur farkı yaktı bizi.
  • Sorduğunuz tüm soruların cevapları içeride var arkadaşlar ama tabi konu yöneticisi arkadaş ilk mesaja da ekleyebilirdi.
    Ben 1 yıldır kullanan biri olarak elimden geldiğince bilgi vereyim.

* Cihaz kesinlikle wireless kullanılacak bir alet değil. Hiç bir şekilde verim alamıyorsunuz. Belki bi ihtimal aktarımdaki görüntü kalitesinden sonuna kadar feragat ederseniz işe yarayabilir. Onu da ne kadar kullanmak istersiniz bilemem. Cihaza wirelessi sırf wireless var demek için koymuşlar. Başka bir işe yaramaz. Kendileri de farkında zaten ki "Wired network is strongly recommended." demişler. Kablo çekmek istemeyen arkadaşlar da power line adaptör deneyebilirler. Şahsen kullanıyorum. Hiç bir sıkıntısı yok.

* Ben daha önce xbox veya ps controller pek kullanmadığım için kıyaslayamam ama logitech f710 kullanıyorum. Onunla kıyasladığımda alıştıktan sonra benim için daha kullanışlı olduğunu söyleyebilirim. LS kolu daha küçük olduğu için tepkileri daha çabuk veriyor. Haptiklerin kullanımı da güzel.

* FIFA 17 soranlar olmuş; Bende orjinal FIFA 15 var. Sorunsuz şekilde oynanabiliyor. FIFA 17 yi bilmiyorum.

* Cihazla oldukça çok oyun oynanabiliyor. Steam harici platformları hatta crackli oyunları da oynayabiliyorsunuz ama bazılarında sıkıntı çıkabiliyor. Çünkü bazı oyunlar çalışmak için kendi platformunu kullanıyor. Gidiyor onun penceresini felan açıyor bazen takılıyor yani.

* Ben steam link üzerinden FIFA 15, Dirt Rally, Project Cars, Witcher 3, Tomb raider, Rise of Tomb Raider, Just Cause 3, Dying Light, Mortal Kombat X, Street Fighter 4, Shadow Complex, LA Noire, Metal Gear Solid V, Sonic serilerini, Steamdeki ucuz platform oyunlarının neredeyse tümünü oynuyorum.

• realthing kullanıcısına yanıt
    Şu yazı ilk sayfada olacak yazı işte. Tüm cevaplarımı aldım teşekkür ederim. Amazondan siparişi vermiştim indirim kaçmasın diye detayları sonradan öğrendik.
    Modem pc nin yanında haliyle 15 metre lan kablosu çekmek anlamsız olacak. Mecburen air 500 alacağım ozaman.
    Anladığım kadarıyla bu 2 prizi pc odasında ki prize ve salonda ki prize takıyoruz ve iş tamam diyorsunuz. Merak ettim doğrusu daha önce duymadığım bir aletti iş yerindeyim ama sabırsızca vatandan siparişini geçmek üzereyim. Modemim eski biraz umarım birde modem masrafı çıkmaz. Zira black friday bitirdi bizi:/
  • Aynen ben de steam linke bulaşana kadar duymamıştım bu cihazları. Tp link almıştım. Daha önceki postlarda fotosu var sanırım yada linki. Muazzam cihaz yapması gerektiği işi layıkıyla yerine getiriyor.
    Bu iki ürünü aldım modemim eskimişti. Sürpriz yaşamak istemedim açıkçası. Air 500 alacaktım ancak modemle aynı marka olsun diye bunu seçtim hem sende kullanıyorsun ve memnunsun.
    İşimizi garantiye alalım :)
    Tekrardan teşekkürler beni batırdığın için baya ''black'' bir gün yaşadım :) Amazona da artık uzun bir süre uğramam.

http://www.hepsiburada.com/tp-link-td-w9970-300-mbps-n-kablosuz-4-port-2x5dbi-1xusb-wps-ewan-fiber-destekli-vdsl2-adsl2-modem-router-p-BD803594

http://www.hepsiburada.com/tp-link-tl-pa4010pkit-500mbps-priz-girisli-tak-kullan-85-enerji-tasarruflu-300-metre-mesafeli-powerline-adaptor-p-BD303850

• Valla benim modem TV nin arkasında duvarda. Kablo da duvarın içinden odama gidiyor pc ye bağlı Benim için rahat olacak gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanan arkadaslar;

1- logitech dfgt ile denediniz mi?
    2- altyazili film izleyebilir miyiz?
    3- kablolu xbox one kumandası ile denediniz mi?
    4- kablosuz xbox 360 kumandası ile denediniz mi?
    5-bilgisayara tam hakimiyet var mı? Mesela klavye mouse baglayip maillere bakıp İnternette sörf yapabilir miyiz?
    6-wii emulator için wii remote denediniz mi?

Kullanıp da cevap verebilecek bir arkadaş olursa amazondan sipariş vermeyi düşünüyorum.

Şimdiden tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • laider kullanıcısına yanıt
    1- Denedim gelmiyor. (Güncelleme geldi mi sonra bilmiyorum).
    2- Evet.
    3- Hayır.
    4- Hayır.
    5- Evet.
    6. Hayır. Ama çalışacağını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realthing

1- Denedim gelmiyor. (Güncelleme geldi mi sonra bilmiyorum).
    2- Evet.
    3- Hayır.
    4- Hayır.
    5- Evet.
    6. Hayır. Ama çalışacağını sanmıyorum.

cevaplarınız için çok teşekkürler
    hocam merhaba, şimdi benim pc ile modem aynı odada wirelesstan bağlılar birbirlerine, bu durumda powerline priz alıp salona mı taşıyacağım bağlantıyı? ilaveten pc'yi modeme kablolu bağlamak şart mı? yüksek hız için 5ghz ağım da mevcut aslında ama kafam çok karıştı nasıl bağlayacağım yardımcı olurmusunuz.
  • kizilat K kullanıcısına yanıt
    Açıkçası bahsettiğiniz durumu daha önce tecrübe etmedim. Steam link modeme muhakkak kablolu ile bağlanmalı ama modemin bilgisayara wireless ile bağlanmasında sorun olur mu onu bilemedim. Siz Powerline a para vermeden önce Steam Link'i kabloyla modeme bağlayıp modem pc arasında wireless olarak bir denemelisiniz. Herhangi bir donma, görüntü bozukluğu yaşamazsanız bu sefer powerline alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realthing -- 30 Kasım 2016; 4:34:57 >
  • kizilat K kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ben de dediğiniz gibi bir bağlantı yapıyorum. laptop ve modem salonda. link'i powerline priz ile yatak odamda kullanıyorum. link'i kullanacağım zaman laptopu modeme kablo ile bağlıyorum. kablosuz olarak denemedim. link, sorunsuz ve akıcı şekilde çalışıyor. tabi bu durumu powerline ve modem kalitesi de etkiler. powerline kalitesini de evdeki elektrik hattı etkiliyor.
  • içinden modeme bağlamak için internet kablosu mu çıkıyor yani ? ayrıca televizyona da mı bağlıyoruz ?
  • cctolga01 C kullanıcısına yanıt
    Steam Controller / Steam Link Kullanıcıları [ANA KONU]

paint terk :)

evet içinden ethernet kablosu çıkıyor. pc ile modem bağlantısını kablosuz da yapsanız olur ancak kablolu daha verimli olur sanki.
  • arkadaşlar ürünü kurduk. şunu söyleyebilirim kalite olarak mükemmel. ama hdmi kabloyla bağlanmış gibi oluyo bende. yanında pc ekranı açık ayna görevi gibi. ve oyunlara girince simsiyah ekranda kalıyor. nasıl halledebilirim. steam den de denedim yine siyah ekran

normal masaüstünden assassin creed chronicles india çalıştı. steam üzerinden age of empires çalıştı.

normal masaüstünden starcraft çalışmadı. steam üzerinden the witcher 3 çalışmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi küfrettin -- 1 Aralık 2016; 20:43:1 >
  • arkadaşlar merhaba,

meraktan aldığım ürünü satmaya karar verdim. ilgilenen olursa dükkanımdan ilana bakabilir.
  • Geldi bugün kurulumu hemen yaptım. Bant genişliğini 25mbps ye aldım. Görüntüyü de güzele aldım. Bu ayarlar iyi mi? Ayarları nasıl yapmalıyım?
  • küfrettin K kullanıcısına yanıt
    Oyunlarınız orginalse çalışması lazım. Ve oyunları masaüstünden değil. Steam arayüz üzerinden çalıştırmalısınız. Benim witcher 3 gogdan alınmaydı. Ben televizyonda bitirdim o oyunu.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.