Şimdi Ara

State of Decay 2 | Xbox One / X (ANA KONU) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
2
Favori
9.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayrica oyunu mumkun oldugunca builder veya trader ile bitirmeye bakin. Sonraki oyunlarda builder ucretsiz elektrik-su , trader ise 4000 para ile baslamanizi sagliyor. Trader’in base’inize satici cagirmaya yarayan trade depot’u da guzel.

Arkadasın dedigi gibi Feral'lar tam bi bas belası. Ya arabayla ezmek gerek yada kafadan tek vurusla oldurmek gerek. Zira dovusmeye kalkınca deli ediyorlar insanı.

Juggernaut olan dev zombileri oldurmenin en kolay yolu ise 50 cal. mermi kullanan sniper ile vurmak. 4 kafadan vurusta yere dusuyorlar.
    https://1drv.ms/v/s!AoHJUNDg6DcQu0kNzGLRgsYsaNXd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gringo_ -- 6 Haziran 2018; 10:41:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Source kullanıcısına yanıt
    Birçok bug gitmiş.Bende loading ekranında takılıp oyuna başlayamam,haritanın belli kısmında takılıp yüklememe sorunları yüzünden oyunu oynamayı bırakmıştım,onlargitmiş.X1x de performans artışı var deniliyor,ben xbox one da oynuyorum,burada bir performans düzelmesi yok.Gördüklerim bunlar.

https://www.stateofdecay.com/patch-1-2-highlighted-changes/
  • -Dark Poison- kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba lider nasıl seciyoruz ve iyi silahlari nereden bulacaz acaba o kadar arastirim henuz cikmadi :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gringo_

Ayrica oyunu mumkun oldugunca builder veya trader ile bitirmeye bakin. Sonraki oyunlarda builder ucretsiz elektrik-su , trader ise 4000 para ile baslamanizi sagliyor. Trader’in base’inize satici cagirmaya yarayan trade depot’u da guzel.

Arkadasın dedigi gibi Feral'lar tam bi bas belası. Ya arabayla ezmek gerek yada kafadan tek vurusla oldurmek gerek. Zira dovusmeye kalkınca deli ediyorlar insanı.

Juggernaut olan dev zombileri oldurmenin en kolay yolu ise 50 cal. mermi kullanan sniper ile vurmak. 4 kafadan vurusta yere dusuyorlar.
    https://1drv.ms/v/s!AoHJUNDg6DcQu0kNzGLRgsYsaNXd
    builder veya trader i biz mi seciyoruz ?

• Ironguard I kullanıcısına yanıt
    Menü varya hocam commünity falan işte oradan ekip üyeleri sıralıyo duruyor ortadalogo var boş orfan seçiyorsunuz .Seçtiğiniz kişi ortads diğerlerinden önde gözüküyor

• Ya niye benim ps4u kirik online nasil oynarim? Psp 5 cikiy9k7w hafrataya

State of Decay 2 | Xbox One / X (ANA KONU)

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Menü varya hocam commünity falan işte oradan ekip üyeleri sıralıyo duruyor ortadalogo var boş orfan seçiyorsunuz .Seçtiğiniz kişi ortads diğerlerinden önde gözüküyor
    tesekkur ederim
  • Benden de ufak tavsiyeler,
    -Oyunun başlarındaki baseinize kesinlikle çok fazla yatırım yapmayın,elinizdeki influenceleri çarçur etmeyin daha büyük base i almak için tutun.
    -Enerji kaynağı için ayrıyetten bir santrali outpostunuza boşuna dahil etmenize gerek yok.Solar array i üsse eklediğinizde artı benzin vs harcamadan bedava enerji zaten elde etmiş olacaksınız.Tabi bunu ekleyebilmek için ekibinizden bir kişinin knowledge of electricty özelliğine sahip olması gerek.
    -Fazla fazla yatak alayım diye de kasmayın workshop +3 seviyesine geldiğinde 8 yatak birden kendi içinde barındırır hale gelecek.
    -Araçlarınızı mutlaka upgrade edecek ek özellikleri alın.Araçların sağlamlığı çok önemli.Upgrade edildikten sonra araçlar çok daha sağlam oluyor ve rahatlıkla zombileri ezebiliyorsunuz ki bu oyunda bu çok önemli.
    -Facilitylerde bir çok mod özelliği bulunuyor bu modları kullanmayı ihmal etmeyin.Kimisi tarlalardan %100 verim arttırma özelliği sunarken kimisi de belli silah tiplerine göre mermi üretmenize ön ayak oluyor.
    -Bir de command center a ek mod olarak uydu vericisi taktığınızda outpost max sayınız 6 ya yükseliyor.İnfluencei signal boostera değil buna harcayın.
    -Kurduğunuz ekibinizde mutlaka knowledege of electricity,utility,cooking vb özellikleri ayrı ayrı olan bireyleri seçin ya da özellik slotu full olanı değilde 4 de kalanlardan alın ki sonradan bu özellikleri satıcılardan alabileceğiniz çeşitli dergi/kitap benzeri eşyalardan öğrenirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Dark Poison-

Benden de ufak tavsiyeler,
    -Oyunun başlarındaki baseinize kesinlikle çok fazla yatırım yapmayın,elinizdeki influenceleri çarçur etmeyin daha büyük base i almak için tutun.
    -Enerji kaynağı için ayrıyetten bir santrali outpostunuza boşuna dahil etmenize gerek yok.Solar array i üsse eklediğinizde artı benzin vs harcamadan bedava enerji zaten elde etmiş olacaksınız.Tabi bunu ekleyebilmek için ekibinizden bir kişinin knowledge of electricty özelliğine sahip olması gerek.
    -Fazla fazla yatak alayım diye de kasmayın workshop +3 seviyesine geldiğinde 8 yatak birden kendi içinde barındırır hale gelecek.
    -Araçlarınızı mutlaka upgrade edecek ek özellikleri alın.Araçların sağlamlığı çok önemli.Upgrade edildikten sonra araçlar çok daha sağlam oluyor ve rahatlıkla zombileri ezebiliyorsunuz ki bu oyunda bu çok önemli.
    -Facilitylerde bir çok mod özelliği bulunuyor bu modları kullanmayı ihmal etmeyin.Kimisi tarlalardan %100 verim arttırma özelliği sunarken kimisi de belli silah tiplerine göre mermi üretmenize ön ayak oluyor.
    -Bir de command center a ek mod olarak uydu vericisi taktığınızda outpost max sayınız 6 ya yükseliyor.İnfluencei signal boostera değil buna harcayın.
    -Kurduğunuz ekibinizde mutlaka knowledege of electricity,utility,cooking vb özellikleri ayrı ayrı olan bireyleri seçin ya da özellik slotu full olanı değilde 4 de kalanlardan alın ki sonradan bu özellikleri satıcılardan alabileceğiniz çeşitli dergi/kitap benzeri eşyalardan öğrenirsiniz.
    peki ekipte ileride istemedigimiz bir kisiyi kovabilirmiyiz ?

Evet.karakter ekranında istenmeyen kişi sürgün etme özelliği var.
  • Dün itibariyle Şerif olarak tamamladım oyunu.. Oyunda 3 bölge var, burada keyfinize göre haritayı siz seçiyosunuz. Ben oyunun başladığı haritadan hiç ayrılmadan 14 Oyun gününde bitirdim. Bitirmek için tüm haritaları geçmeniz temizlememiz gerekmiyor. Oyun sonu bölgedeki tüm plague heart ları temizledikten sonra sizi seçtiğiniz karakterin son görevini yaptırdıktan sonra bitiyor. Bittikten sonra yeni oyuna mevcut kadronuzla tekrar daha güçlü olarak başlayabiliyorsunuz. Oyun nasıl bitiyor ne yapıyoruz diyen arkadaşları aydınlatmak istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HunTeRFoReWeR -- 11 Haziran 2018; 11:13:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HunTeRFoReWeR

Dün itibariyle Şerif olarak tamamladım oyunu.. Oyunda 3 bölge var, burada keyfinize göre haritayı siz seçiyosunuz. Ben oyunun başladığı haritadan hiç ayrılmadan 14 Oyun gününde bitirdim. Bitirmek için tüm haritaları geçmeniz temizlememiz gerekmiyor. Oyun sonu bölgedeki tüm plague heart ları temizledikten sonra sizi seçtiğiniz karakterin son görevini yaptırdıktan sonra bitiyor. Bittikten sonra yeni oyuna mevcut kadronuzla tekrar daha güçlü olarak başlayabiliyorsunuz. Oyun nasıl bitiyor ne yapıyoruz diyen arkadaşları aydınlatmak istedim
    Hangi karakter skilleri ile baslanmali sizce
  • Beraber oynayacağımız altını çizerek belirtiyorum oyunu öğretecek arkadaşlar varsa girerim şu oyuna. X de performans iyiymiş

Driving ve mechanics olmazsa olmazlarım :) Drive skili olan adamla benzin neredeyse bitmiyor ve araç daha az hasar alıyor. Mekanik ise araç tamir kiti ve daha aklıma gelmeyen bayaa bişey yapılabiliyor. Malum oyunca araba olmazsa olmazımız Bu arada Plague Heart lara üretebileceğiniz "Soda Can Bomb" lar ile gidin. Yanınızda 6 adet olması genellikle yetiyor, gelen zombilere aldırış etmeden ardı ardına fırlatın he tabi yanınızda mutlaka bir eleman (NPC) olsun ki o zombileri yavaşlatsın
  • SoD 2 oyununu beraber oynamak için organize olmak isteyenler...

Discord grubu oluşturdum. Buradan haberleşmek isteyenler gelebilir.
    https://discord.gg/k5NZ6Py

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guitarman -- 13 Haziran 2018; 12:13:31 >
  • 2 kişi olduk. discord kanalına bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guitarman

2 kişi olduk. discord kanalına bekliyoruz.
    3 olduk :D
  • you must populated community to player multiplayer haya veriyor Arkadasim benim oyuna girebiliyor lakin ben onun oyuna giremiyorum cozumu bilen varmi acaba
  • Şu tüm hastalıklı yerleri temizle gorevini anlamadım. Haritada kırmızı yer kalmadı. Açtım yukardan bakılıp da hastalık olan yerleri, gene görev tamamlanmadı. Var mı bilen bu isin sırrını?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.