Şimdi Ara

State of Decay 2 | Xbox One / X (ANA KONU) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
2
Favori
9.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rednix83

Selam arkadaşlar oyunun beğenen beğenir, beğenmeyenler de bu kadar kindar yorum yapmaktansa siler geçer, 15 senedir oyun sektöründeyim bu tarz bir zombi temalı oyun yapmayı hangi firma becermiş, takmışsınız exculiseve oyunlara, ne arıyorsunuz oyunda ya, ne yapacak adamlar daha konu eğlenmek değil mi zaten, hayırdır bu kadar öfke ne gidin pc de veya ps4 de takılın o zaman size zorla diretmişler gibi hareket etmeyin, oyun mükemmel güncellemeler ile daha iyi olacak xbox one x de oynuyorum, şimdiden 7 kişi oldum daha da iyi olacak inşallah
    Helal olsun güzel yazmışşsın.. Ya zaten ardarda bu yorumları yapan kişilerde belli kişiler ilk değil denk geliyorum. Takmamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HunTeRFoReWeR -- 23 Mayıs 2018; 9:13:36 >

• Arkadaşlar gece oyunu indirdim. Sabah açayım dediğimde yüklemeyi sonlandırın diyor. İndirmesi bitti zaten. Bu neden kaynaklanıyor sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaSsErDoDo -- 23 Mayıs 2018; 10:55:13 >
  • gurmer kullanıcısına yanıt
    Merhaba. One S de ayni durumla karsilastim. Oyun tamamen inmesine ragmen bir turlu ic menude yukleme ekrani sonrasi oyun baslamiyor. Ayarlar vb menuleri gezebiliyorum sadece.. Cihazi bir kac defa acip kapadim degisen birsey olmadi..
  • nighthood kullanıcısına yanıt
    Oyun hatalı indi sanırım. Ben bu gece baştan indireceğim.
  • CaSsErDoDo C kullanıcısına yanıt
    Xbox ta böyle birşey mi var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nighthood

Merhaba. One S de ayni durumla karsilastim. Oyun tamamen inmesine ragmen bir turlu ic menude yukleme ekrani sonrasi oyun baslamiyor. Ayarlar vb menuleri gezebiliyorum sadece.. Cihazi bir kac defa acip kapadim degisen birsey olmadi..
    Tekrar yüklerinizç mi hocam çözümü nedir acaba takip
  • 10 saat kadar oynadım, grafikler tırt olmasına rağmen baya sardı beni, bence oyun amaçladığını başarmış.
  • dvoca kullanıcısına yanıt
    Var. Oyun dosyaları bozuk-eksik inebiliyor. SoD neyse de Forzada başına gelince çok sinir oluyorsun.
  • Selam arkadaşlar outpost mevzusunda restoran veya hastane farkediyor mu, olayı ne bu outpostun açıklayan olursa sevinirim.
  • 5-6 saat kadar oynadım. Main mission mantığını anlamadım. Yok sanırım . Olay outpost kasmak mı? İlk oyunda bir hikaye vardı.
  • Merhaba ,

Oyun da co-op modunu tam çözemedim. Kim host olursa onun oyununa mı giriliyor ? Yaptığımız görevler , oluşturulan baseler bizim oyunumuzda kaydedilmiyor mu ?

İnanmak istemesemde durum böyle ise; Co-op sadece görevlere destek amaçlı giriliyorsa . Co-op diye reklam yapmaları saçma olmuş.
  • yasinsulun Y kullanıcısına yanıt
    Coop kısmında kim kimin oyununa girdiyse ona yardımcı oluyor, yani host un haritası, görevleri dışında kendi ilerlemesini göremiyor. Base i üzerinde misafir olarak gelen kişi herhangi bir değişiklik yapamıyor sadece temel ihtiyaçları karşılayabiliyor. Ayrıca kim kimin oyununa katıldıysa katılan kişinin bir XP barı oluyor ve doldukça ödüller kazanıyor. Kazandığı ödülleri kendi oyununa döndükten sonra alabiliyosun. Multi kısmı cidden keyfli olabiliyor fakat şuan online kısmındada çok sorunlar var. Oyuncuların hevesi kaçmadan patch yayınlamaları şart.
  • arkadaşlar oyun iyi hoş güzelde böyle rehber gibi bir şey varmı ? mesala sağlık yeri kurdum yaralı olan arkadaşı yatırdım oraya iyileştide. Bu sefer yemek sıkıntı craft olayını anlayamadım birde bu buyuk canta ile sağlık ve yemek alıyoruz boşaltmak icin guvenlı yere gelince basıyoruz boşaltıyoruz ama hiç bir şey eklenmiyor.
  • yuzi_35 kullanıcısına yanıt
    Hocam maalesef bir rehber bende bulamadım. Bizim kendisini yere göre sığdıramayan oyun siteleri anca elalemin verdiği puanları yayınlasın.. TR olarak adam akıllı inceleyen bir site bulamazsın şuan sebebide sırt MS oyunu diye. Soruna gelince kurduğun binarı geliştirmeye bak, tahminim deponu geliştirmediğinden bıraktığın şeyin (Yemek,sağlık,meterial vs. ) stok sınırına ulaştığından eklemiyor. Store diye hatırlıyorum ama belki yanlıştır, upgrade etmeye bak.
  • oyunu beğendim. co-op oynarken buglar ve fps düşüşleri sık oluyor ama single da sorun yaşamadım. grafikler de bence yeterli. one x de oynuyorum.
  • One X de oynuyorum oyun keyifli özellikle coop olayı inanılmaz keyif katıyor (düzgün çalıştığı sürece) ayrıca oyun one x enhanced olmasına rağmen fps sık sık düşüyor ve grafikler pc ye oranla çamur gibi gözüküyor.One x enhanced yazmışlar sadece resmen adam akıllı uğraşılmamış.
  • Inceleme puanlarindan sonra beklentimi dusurmustum.. ama oyun gayet guzel ve belli bir oynanabirlige sahip.. coop ile daha da keyifli olur diye tahmin ediyorum.. gamepass ile gelmesi cok iyi oldu.
  • Oyunu anlayana kadar açlıktan ölüyordum. Yeni çözdüm büyük cantaları ana eve götürmem gerektigini.
  • Arkadaşlar base ye facility kurmak için tuğla mı odun mu ne lazım gözüküyor onu nerden bulabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JabbaWockeeZ

Arkadaşlar base ye facility kurmak için tuğla mı odun mu ne lazım gözüküyor onu nerden bulabilirim ?
    Haritadaki evlerde potansiyel malzemeler gozukuyor ustune gelince. Oradan kap torbaları, dogru base'e. store'ye birak base'de. Islem tamamdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiyarDilimPırasa -- 27 Mayıs 2018; 19:9:11 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.