Şimdi Ara

Stargate: Universe (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
863
Cevap
3
Favori
23.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kaç ay oldu unuttum universe'ü ya. izlediğim bölümleri de silmiştim şimdi kaçırdığım detay varsa yarım yamalak zor olur gibi.. son bölüm iyi olmasa beklemezdim de son 2-3 bölümde topladı herifler bi şekilde..
  • SG-1 e başladım bende ilk 2 bölüm gayet güzeldi,filmin kaldığı yerden devamı diğer sezonlar hala inmeye devam ediyor
  • Dizileri tutamıyorum hdd'de malesef. Yer sıkıntısı var. Netten online izleriz artık napalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sipru81

SG-1 e başladım bende ilk 2 bölüm gayet güzeldi,filmin kaldığı yerden devamı diğer sezonlar hala inmeye devam ediyor

bana demişlerdi ki ilk 2 sezonu tırt sonra açılıyor felan diye. ben bi başlamıştım ilk 2 sezonu soluksuz izlemiştim nasıl tırtsa artık:) ondan sonraki sezonları da yemeksiz susuz izlemiştim o kadar güzeldi.. ilk 2 bölümü beğendiysen gerisi gelir merak etme, ayrıca felaket bağımlılık yaratır onu da söyleyeyim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

quote:

SG-1 e başladım bende ilk 2 bölüm gayet güzeldi,filmin kaldığı yerden devamı diğer sezonlar hala inmeye devam ediyor

bana demişlerdi ki ilk 2 sezonu tırt sonra açılıyor felan diye. ben bi başlamıştım ilk 2 sezonu soluksuz izlemiştim nasıl tırtsa artık:) ondan sonraki sezonları da yemeksiz susuz izlemiştim o kadar güzeldi.. ilk 2 bölümü beğendiysen gerisi gelir merak etme, ayrıca felaket bağımlılık yaratır onu da söyleyeyim..

Ünideyken başlamıştım ben 1 ay içinde 15 sezonu bitirdim az kalsın devamsızlıktan ve sınavlardan dolayı çakıyordum

• SG 1 gibi olamaz hicbiri.O kadroya bayagi alismistim. Universe de arasira da olsa General Oneill i gormek guzel oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marduk

SG 1 gibi olamaz hicbiri.O kadroya bayagi alismistim. Universe de arasira da olsa General Oneill i gormek guzel oluyor.

RDA yaşlandığı için SG-1'i bitirdiler bence. Geri planda durmasını fanlar hazmedemedi galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: KadirSahin™

quote:

SG 1 gibi olamaz hicbiri.O kadroya bayagi alismistim. Universe de arasira da olsa General Oneill i gormek guzel oluyor.

RDA yaşlandığı için SG-1'i bitirdiler bence. Geri planda durmasını fanlar hazmedemedi galiba

Sanirim oyle olmustur. Universeyi izlerken bakiyorumda bayagi bir yaslanmis.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KadirSahin�

quote:

Sanirim oyle olmustur. Universeyi izlerken bakiyorumda bayagi bir yaslanmis.

97'den beri oynuyor dizide düşün artık sen gerisini

• Evet imdb ye baktim 1950 dogumluymus. Bu arada 11 bolumun fragmanina baktimda Daniel jackson u gordum .Eskiden insanlari gormek guzel oluyor. Dr. Rush u da kurtarmislar
  • quote:

Evet imdb ye baktim 1950 dogumluymus. Bu arada 11 bolumun fragmanina baktimda Daniel jackson u gordum .Eskiden insanlari gormek guzel oluyor. Dr. Rush u da kurtarmislar

Dr. Rush kendini kurtardı az kaldı az kafayı yemeden gelseydi şu c.tesi

• quote:

Orijinalden alıntı: KadirSahin™

quote:

Evet imdb ye baktim 1950 dogumluymus. Bu arada 11 bolumun fragmanina baktimda Daniel jackson u gordum .Eskiden insanlari gormek guzel oluyor. Dr. Rush u da kurtarmislar

Albay in aptalligimi desem yoksa vicdani mi , umursamazligimi.O uzay gemisinin yaninda sag birakilirmi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KadirSahin�

quote:

Albay in aptalligimi desem yoksa vicdani mi , umursamazligimi.O uzay gemisinin yaninda sag birakilirmi.

• Ne yaparsin boyle ukala adami yasatmiyacakti.( Fazla mi canice oldu) 11 bolum yayinlansa artik. Sg1 gibi mi yapsaydim acaba 10 toptan sezonu indirip beklemeden izle
  • O zaman da hayattan soyutlanıyor insan yahu. 1 ayda izlemiştim 15 bölümün hepsini düşün yani
    Arkadaşlarım beni merak edip yaşıyormuyum diye bakmaya geliyordu
  • günde iki bölüm izliyorum bakalım geçen universe nin fragmanınada baktımda bayağı aşmışlar olayı gibi duruyo tabi daha yolun başındayım sg-1 1.sezon
  • quote:

günde iki bölüm izliyorum bakalım geçen universe nin fragmanınada baktımda bayağı aşmışlar olayı gibi duruyo tabi daha yolun başındayım sg-1 1.sezon

En güzeli Ben günde 1 sezon bitiriyordum ama kafa beyin kalmıyordu
  • Ayın 29.nda ındırmeye başladım sg-1'in ilk sezonunu 3 gün oldu halen inmedi işe giderken pc yi kapatıyordum bugün açık bıraktım sonunda yüzde 85lerde filan download hızı en fazla 80 kb/s. Umarım diğer sezonların torrnetleride sorunsuz çıkar gittikçe sabırsızlanıyorum şu an topiği okuyorum diziyi hiç izlemediğim için baya bir yabancı kalıyom olaya ama baya bi kaptırmışsınız siz
  • arkadaşlar sg-1 çok arka arkaya izlerseniz hayattan koplar biraz ruh halinizde değişiklikler olabilir bence ara vere vere izleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: numenorian

Ayın 29.nda ındırmeye başladım sg-1'in ilk sezonunu 3 gün oldu halen inmedi işe giderken pc yi kapatıyordum bugün açık bıraktım sonunda yüzde 85lerde filan download hızı en fazla 80 kb/s. Umarım diğer sezonların torrnetleride sorunsuz çıkar gittikçe sabırsızlanıyorum şu an topiği okuyorum diziyi hiç izlemediğim için baya bir yabancı kalıyom olaya ama baya bi kaptırmışsınız siz

Bulgar torrent sitesi var ordan indir kardeş hız düşmez en azından

@karaşimşek06

Arkadaşa katılıyorum ben öyle bi hata yaptım sınıfta kalıyordum

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.