Şimdi Ara

Stargate: Universe (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
863
Cevap
3
Favori
23.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KadirSahin™

quote:

Orijinalden alıntı: numenorian

Ayın 29.nda ındırmeye başladım sg-1'in ilk sezonunu 3 gün oldu halen inmedi işe giderken pc yi kapatıyordum bugün açık bıraktım sonunda yüzde 85lerde filan download hızı en fazla 80 kb/s. Umarım diğer sezonların torrnetleride sorunsuz çıkar gittikçe sabırsızlanıyorum şu an topiği okuyorum diziyi hiç izlemediğim için baya bir yabancı kalıyom olaya ama baya bi kaptırmışsınız siz

Bulgar torrent sitesi var ordan indir kardeş hız düşmez en azından

@karaşimşek06

Arkadaşa katılıyorum ben öyle bi hata yaptım sınıfta kalıyordum

hoccam pmden linki gönderebilirsen sevinirim

• Bu arada dp'de sg1 için en iyi altyazı seçeneği sizce hangisi bazırları ya geç ya da erken geliyor hiç bir şey anlaşılmıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi numenorian -- 2 Nisan 2010; 11:42:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: numenorian

Bu arada dp'de sg1 için en iyi altyazı seçeneği sizce hangisi bazırları ya geç ya da erken geliyor hiç bir şey anlaşılmıyor..

Hangisi erken çıkarsa onu indiriyorum ben
  • ben simunye nickli arkadaşın hazırladıklarını indiriyorum sağolsun özenle hazırlamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sipru81 -- 2 Nisan 2010; 17:33:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sipru81

ben simunye nickli arkadaşın hazırladıklarını indiriyorum sağolsun özenle hazırlamış

simunye iyidir ya ben de bir sürü bölümü ondan izlemişimdir.Sagolsun...
  • Yarın büyük gün
  • And Finally

Stargate.Universe.S01E11.Space.HDTV.XviD-FQM
  • Simdi hd olarak indirmeye basladim ,hadi hayirlisi ama altyazi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: marduk

Simdi hd olarak indirmeye basladim ,hadi hayirlisi ama altyazi yok

yedincigemide başlanmış çevrilmeye
  • Altyazi cikmadan bakmak istemiyorum. Film var altyazi yok.Dervisin omru cile cekmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marduk

Altyazi cikmadan bakmak istemiyorum. Film var altyazi yok.Dervisin omru cile cekmek.

Bedevi olmakta var kardeş o daha kötü düşünsene :))
  • Çevirmen: Shizof
    Sezon-Bölüm: S1-E11
    Durum: %90
    Başlama tarihi: 03 Nisan 2010, Cumartesi
    Güncelleme: 03 Nisan 2010, Cumartesi
    Not: FQM-SiTV uyumlu. SG-TÜRK --Altyazı-senkron aşaması--

• Nalet olsun la bole stargate e onca yıldır stargate izlerim ilk defa alien leri tuttum bu savasta .Dedim bunlar şimdi albaydan başlar chole den cıkar hepsini öldürür gene olmadı ... ama ümidimi yitirmedim. hepsi rush a gıcık diye ben inadına rush ı tutuyom bu saniyeden sonra...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creative_Director

Nalet olsun la bole stargate e onca yıldır stargate izlerim ilk defa alien leri tuttum bu savasta .Dedim bunlar şimdi albaydan başlar chole den cıkar hepsini öldürür gene olmadı ... ama ümidimi yitirmedim. hepsi rush a gıcık diye ben inadına rush ı tutuyom bu saniyeden sonra...

Valla haklısın kardeş. Young, Wray ve bizim Rush artık bokunu çıkarmaya başladılar yine
    Kadronun gerisinde sorun yok. Gelecek sezon bayaa değişecek heralde cast bakalım nolacak

O değilde garip ama güzel bir bölümdü

• quote:

Orijinalden alıntı: KadirSahin™

quote:

Orijinalden alıntı: Creative_Director

Nalet olsun la bole stargate e onca yıldır stargate izlerim ilk defa alien leri tuttum bu savasta .Dedim bunlar şimdi albaydan başlar chole den cıkar hepsini öldürür gene olmadı ... ama ümidimi yitirmedim. hepsi rush a gıcık diye ben inadına rush ı tutuyom bu saniyeden sonra...

Valla haklısın kardeş. Young, Wray ve bizim Rush artık bokunu çıkarmaya başladılar yine
    Kadronun gerisinde sorun yok. Gelecek sezon bayaa değişecek heralde cast bakalım nolacak

O değilde garip ama güzel bir bölümdü

yok ya ben sevmedim o uzaylılar ne tırttı öle . kıç kadar nakliye gemisi var destiny nin hepsini düşürdü mübarek. o kadar teknoloji yapmıssın zınk diye bittin filonun dibinde sonra mal mal üstüne gidiyon... şu yeni yazar ekibinin eski dizileri bi izlemesi lazım acilen...

• quote:

Orijinalden alıntı: cemu

Diziye yeni bir ırk sokmak için alt yapıyı verdiler bu bölümde,zira rush hiç karşılaşmadığımız bir teknoloji dedi
    kendi deneyimleriyle o gemiyi uçurması zor biraz,o içine girmeyi başarırsa gemiyi kurcalarken yardım sinyali falan çalıştırır bilmeden; gelir alırlar onu oradan bakalım nasıl bir ırkla karşılaşacağız
    Nisan 2010 da 11. bölüm yayınlanacak

Rush'ın anlattıklarıyla birebir tuttu

• quote:

quote:

Diziye yeni bir ırk sokmak için alt yapıyı verdiler bu bölümde,zira rush hiç karşılaşmadığımız bir teknoloji dedi
    kendi deneyimleriyle o gemiyi uçurması zor biraz,o içine girmeyi başarırsa gemiyi kurcalarken yardım sinyali falan çalıştırır bilmeden; gelir alırlar onu oradan bakalım nasıl bir ırkla karşılaşacağız
    Nisan 2010 da 11. bölüm yayınlanacak

Rush'ın anlattıklarıyla birebir tuttu

Helal

• Haftaya isyan var anlaşılan

• iyiki bu diziyi bulmuşum harika dizi

aşık oldum

Stargate: Universe
  • bence dizi böyle giderse b...k a saracak hiç anlmasız bir bölüm olmuş azcık daha özen göstermek bu kadar zormu?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.