Şimdi Ara

Stargate: Universe (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
862
Cevap
3
Favori
23.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazacak aklima birsey gelmiyor. Sadece kufretmek geliyor. Sg1 bitti olmadi atlantis bitti, olmadi universi bitirdiler. Boyle bir malzemeden nasil yararlanamazlar anlamak elde degil
  • Atlantis'i Universe'e yeğlerim ancak Universe de bitirilecek kadar kötü değildi. Böylesine sınırsız bir fikri nasıl kullanmıyorlar anlamıyorum. Atlantis'i bitirmeleri başlı başına bir hataydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KadirSahin™

quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

yetişiyorum ha gayret.. 3 hafta önce başladığım stargate sg1 serüvenimde 5. sezondayım ve felaket derecede bağımlısı oldum, bu diziyi izlemeyip "lost var, prison var heroes var eros var" diye gezinenler çenelerini kırsın yanıma gelmeden..

Yeminle hastası olduğum 3 yapım var
    1. Back to the Future serisi
    2. Stargate serisi

Stargate bitti losta başlayım dedim hani herkes övüyor felan 1. sezonu bitirmedim bu kadar sıkıcı bir dizi olamaz ya

Lostu izledim ve bitirdim dedigin gibi gercekten cok bunaltiyor insani .. Ilk baslari cok guzeldi seri ve akici ilerliyordu ama sonralari iyice bozmustu !! Simdi stargate te ayni vikkk vikkk vikkk konusmadan baska birsey yok !! Nerede o stargate'in ruhu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: marduk

Yazacak aklima birsey gelmiyor. Sadece kufretmek geliyor. Sg1 bitti olmadi atlantis bitti, olmadi universi bitirdiler. Boyle bir malzemeden nasil yararlanamazlar anlamak elde degil

hacı sg-1 in bitmesi gayet normaldi yani şaka değil 1o yıl ne demek biliyormusun artık amanda tapping bile yüzüne bakılmaz hale gelmeye başlamıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

quote:

Yazacak aklima birsey gelmiyor. Sadece kufretmek geliyor. Sg1 bitti olmadi atlantis bitti, olmadi universi bitirdiler. Boyle bir malzemeden nasil yararlanamazlar anlamak elde degil

hacı sg-1 in bitmesi gayet normaldi yani şaka değil 1o yıl ne demek biliyormusun artık amanda tapping bile yüzüne bakılmaz hale gelmeye başlamıştı

allah çarpar adamı amanda tapping şarap gibi kadındır

• quote:

Orijinalden alıntı: sancar10

quote:

quote:

allah çarpar adamı amanda tapping şarap gibi kadındır

• quote:

quote:

Jack O'neill çok yaşlandı. O yüzden bitti dizi. Onsuz reyting alamadılar. Sonrada geri geldi felan. Geçenlerde biryerde gördüm de kilolanmış felan dede moduna girmiş

• Bittimi Şimdi bu dizi. Sezon finali değilmiydi bu. Böyle sonmu olur ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExpeLLee

Bittimi Şimdi bu dizi. Sezon finali değilmiydi bu. Böyle sonmu olur ya.

Tam olarak bitti mi bitmedi mi bizde bilmiyoruz açıkcası...
  • Bence bitmedi, bitmemeli. Yeni sezonda milleti uykudan kaldirip eski kadrodan takviye ile devam etsinler. Bu dizide biterse Firefly da oldugu gibi milletin iyi dileklerini alirlar.
  • quote:

Bence bitmedi, bitmemeli. Yeni sezonda milleti uykudan kaldirip eski kadrodan takviye ile devam etsinler. Bu dizide biterse Firefly da oldugu gibi milletin iyi dileklerini alirlar.

Keşke bitmese ama durum bunu gösteriyor. Belki Atlantisten oraya bi bağlantı yapabilirler.
  • Universe izlemek için 2 neden
    Link
     Stargate: Universe

• Stargate gibi bir seri burada bitmez kesinlikle yeni seri ya da film gelecektir. Şöyle SG-1 ve Atlantis ekibinden bir karma yapıp yeni dizi çıkarsalar süper olur gerçekten.
  • Uzunca bir süre SG serisinden yeni bir proje çıkmayacak, belki 2-3 yıl sonra Universe kaldığı yerden devam eder. MGM'in durumu kötü. Sürekli SG'ye yüklenip cılkını çıkarmak istemiyorlar. Çünkü her geçen gün izlenme oranları düşüyor, biraz dinlense iyi olacak zaten.
  • 1:05'e lütfen dikkat

• son 10 bölümde kaliteyi toparlamıştı aslında. bitmesine açıkçası çok üzülmedim, SG-1 ve atlantisi baştan başlarım artık..

sarışın doktorun ağlamaklı gözlerinden ve mutsuz bakışından gına gelmişti. diğer bi yandan chloe fena hatun. az biraz daha dekolte vereydi ona yanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kittyhunter

son 10 bölümde kaliteyi toparlamıştı aslında. bitmesine açıkçası çok üzülmedim, SG-1 ve atlantisi baştan başlarım artık..

sarışın doktorun ağlamaklı gözlerinden ve mutsuz bakışından gına gelmişti. diğer bi yandan chloe fena hatun. az biraz daha dekolte vereydi ona yanıyorum

2side fena Düzeltebilirler belki Universi belli de olmaz yani. Dünyayla bağlantı kursunlar yeterli

• quote:

son 10 bölümde kaliteyi toparlamıştı aslında. bitmesine açıkçası çok üzülmedim, SG-1 ve atlantisi baştan başlarım artık..

Medic hatun daha süper açıkçası.
    Chloe'de surattan başka bir şey yok cılız bir hatun.

http://www.google.com.tr/search?um=1&hl=tr&client=opera&rls=tr&channel=suggest&biw=1920&bih=977&tbm=isch&sa=1&q=alaina+huffman+maxim&aq=f&aqi=g-L1&aql=&oq=

• quote:

Orijinalden alıntı: JCB

quote:

Medic hatun daha süper açıkçası.
    Chloe'de surattan başka bir şey yok cılız bir hatun.

http://www.google.com.tr/search?um=1&hl=tr&client=opera&rls=tr&channel=suggest&biw=1920&bih=977&tbm=isch&sa=1&q=alaina+huffman+maxim&aq=f&aqi=g-L1&aql=&oq=

İkisini de alsak olmuyor mu

• stargate de hatunları özenle seçiyorlar gibime geliyor.neydi o bi tanrica vardı.erkekleri etkiliyordu aşık ediyordu filan.hastası olmuştum.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.