Şimdi Ara

Stargate: Universe (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
862
Cevap
3
Favori
23.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KadirSahin™

quote:

Orijinalden alıntı: JCB

İyi dizi aslında seviyorum ben de ama Atlantis'i bunun yüzünden bitirmiş olmaları koyuyor arkadaş.

Mckayi özledik. Atlantis nere bu dizi nere

di mi ya ah mckay ah . gelip gelip zelenka yi dumur edisini ozledik yav. eline kiymik batinca revire gidip kolu kopmus gibi davranmasini ozledik :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creative_Director

quote:

Orijinalden alıntı: KadirSahin�

quote:

Orijinalden alıntı: JCB

İyi dizi aslında seviyorum ben de ama Atlantis'i bunun yüzünden bitirmiş olmaları koyuyor arkadaş.

Mckayi özledik. Atlantis nere bu dizi nere

di mi ya ah mckay ah . gelip gelip zelenka yi dumur edisini ozledik yav. eline kiymik batinca revire gidip kolu kopmus gibi davranmasini ozledik :)

Allah'tan akıllarına geldi bu diziye misafir etmek Reytingler uçar şimdi bu bölümde. Sene sonuda artık bir olay felan yaparlar da dünya ile bağlantıyı kurarlarsa gider geliriz devamlı

• Fragman da Albay Oneill in de adi geciyor. Bir de kendisini gorsek fena olmaz hani. Masanin arkasinda otursun yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: marduk

Fragman da Albay Oneill in de adi geciyor. Bir de kendisini gorsek fena olmaz hani. Masanin arkasinda otursun yeter

Çok kilo almış. Façayı bozmak istemez bence
  • hakkaten oneill ne olmus öle . artik 2 l yetmez 4-5 l ile yazmak lazım. oneillllll gibi :)
  • quote:

hakkaten oneill ne olmus öle . artik 2 l yetmez 4-5 l ile yazmak lazım. oneillllll gibi :)

6:13 sularında yeni bölümün altyazısı çıkmış Artık bir yere yükleselerde bende rahatça izlesem
  • İzledim. Giriş gelişme güzel sonuçta yine sıvadılar...
  • 16. Bölüm güzeldi. millet yorumları alalım.

Daha yeni geziyorlar gemiyi. Arkadaş gez bi önce. Sonrasına bakarız
  • quote:

16. Bölüm güzeldi. millet yorumları alalım.

ben bi an icin ara bölümlerden biri sandim hani hikayaden ayri daha onceden cekerler ya . ama sonra bir onceki bole baglayacak bi kac sey solediler. gene de ben pek begenmedim acikcasi.

• quote:

quote:

16. Bölüm güzeldi. millet yorumları alalım.

ben bi an icin ara bölümlerden biri sandim hani hikayaden ayri daha onceden cekerler ya . ama sonra bir onceki bole baglayacak bi kac sey solediler. gene de ben pek begenmedim acikcasi.

Bence gelecek bölüm daha güzel olur

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GercekUykucu -- 25 Nisan 2011; 19:47:08 >
  • bu bölümde güzel olacağa benziyor. ama artık sg-1 tarzı bölümleri çok özledik biz
  • quote:

bu bölümde güzel olacağa benziyor. ama artık sg-1 tarzı bölümleri çok özledik biz

3 bölüm kalmıs zaten bitmesine ya daha da bişey demiyorum ne verirlerse izliyoz zaten bitsin de belki adam akıllı bi proje ile gelirler.
  • quote:

quote:

bu bölümde güzel olacağa benziyor. ama artık sg-1 tarzı bölümleri çok özledik biz

3 bölüm kalmıs zaten bitmesine ya daha da bişey demiyorum ne verirlerse izliyoz zaten bitsin de belki adam akıllı bi proje ile gelirler.

Umarım Atlantise devam ederler. Reyting rekorları kırmazsa birşey bilmiyorum. Zaten SciFi yok piyasada adam akıllı. Siler süpürür reytingleri

• quote:

quote:

quote:

Umarım Atlantise devam ederler. Reyting rekorları kırmazsa birşey bilmiyorum. Zaten SciFi yok piyasada adam akıllı. Siler süpürür reytingleri

keşke ama hiç sanmıyorum atlantisi de reytingler düştü diye iptal etmişlerdi. bunlar bizim eski stargate lerimiz gibi bişeyler yapmazlar . yine böyle lovegate tadında kimin eli kimin cebinde cinsinden bişeyle gelirler adamı uyuz ederler.

• Bildiğim kadarıyla dizinin sonlanması ile stargate konsepti tamamen rafa kaldırılıyor daha önce atlantis'le ilgili film stargate extinction'da iptal edilmişti.
    Son bölümde SG-1 özleyenler için güzel bir sürpriz oldu.Daha Destiny'nin yarısını bile keşfedememişken dizinin bitmesi kötü oldu halbuki en az bir sezonluk malzeme çıkardı gemi içinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemu

Bildiğim kadarıyla dizinin sonlanması ile stargate konsepti tamamen rafa kaldırılıyor daha önce atlantis'le ilgili film stargate extinction'da iptal edilmişti.
    Son bölümde SG-1 özleyenler için güzel bir sürpriz oldu.Daha Destiny'nin yarısını bile keşfedememişken dizinin bitmesi kötü oldu halbuki en az bir sezonluk malzeme çıkardı gemi içinden.

Onu becerecek adam lazım.
  • Bu bölümde güzeldi ama nasıl bitirecekler çok merak ediyorum.

Kesin bu insansız uzay dronları bu bizimkilerin torunlarını biçmiştir
  • quote:

Bu bölümde güzeldi ama nasıl bitirecekler çok merak ediyorum.

bence de bu bölüm güzeldi.
    az daha gezegen izin verseydi de herseyi yukleselerdi ama illa kılı kılına olur ya . neyse. atlantisin bir bölümünde ftl de gitmelerine ragmen ışı kaltı motorlarla giden bi gemiyi yakalayabilmişlerdi diye hatırlıyorum burda da koordinat belli olduguna gore belki aynı şeyi kullanabilirler torunlarının gemilerini bulmak için.

• quote:

quote:

Bu bölümde güzeldi ama nasıl bitirecekler çok merak ediyorum.

bence de bu bölüm güzeldi.
    az daha gezegen izin verseydi de herseyi yukleselerdi ama illa kılı kılına olur ya . neyse. atlantisin bir bölümünde ftl de gitmelerine ragmen ışı kaltı motorlarla giden bi gemiyi yakalayabilmişlerdi diye hatırlıyorum burda da koordinat belli olduguna gore belki aynı şeyi kullanabilirler torunlarının gemilerini bulmak için.

Önümüzdeki bölüm belli olur

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.