Şimdi Ara

Stargate: Universe (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
862
Cevap
3
Favori
24.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet benim de dikkatimi cekti ingilizcesini koyup bırakmıslar. Yakın zamanda cevirilir inşallah. ben de mecbur ing altyazı ile izledim.
  • Güzel haber demek gizliden gizliye çeviriyorlarmış .Dizi vasatta gitse özlemişim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Formel

Güzel haber demek gizliden gizliye çeviriyorlarmış .Dizi vasatta gitse özlemişim

yorumları bekliyorum yeni bölümle ilgili...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creative_Director

evet arkadaslar bölüm
    eh iste idi . tatliya baglama bölümü gibi geldi bana . sonuc olarak cholie normale döndü ama hala matematik denklermleri çözebiliyor. otomatik gemilerden kurtuldular bi tanesini de yanlarında götürüyolar hadi hayırlısı. yeni tanıdıgımız ırkın evrendeki son temsilcileri oldugunu öğrendik. onlarda intihar bombacısı oldu . yani o ırk da selametle gitti. mavi ler sözlerinde durdu ama bakalım nereye kadar delikanlılık yapcaklar. bakalım birdahaki bölüme ne oalcak.

yeni izledim bölümü

Mavi gözlülerin sözlerinde durdugunu sanmıyorum. Artık anlamayacaklar yan etkisini giderdiklerini sanıyorum. Rushta bundan şüphelendi. Bölüm eh işte idi ama gerçekten bu zamana gelmesi mucize dizinin Artık sezon sonunda dünya ile geçit bağlantısı kurabilmeliler ve çakma doktor ve teknisyenlerden kurtulmalıyız Tabi bunlar dizi bitmezse geçerli olur

• dizi iptal edildi diye biliyorum ama ? bir kurtarma çalışması bile yok hemi de ...
  • quote:

dizi iptal edildi diye biliyorum ama ? bir kurtarma çalışması bile yok hemi de ...

Gelecek sezon siparişi verilmedi. Ama sezon sonuna nolur belli olmaz
  • tabi ümitleri taze tutmak lazım ama ben umutlu degilim pek. sonu belliydi başlangıcından.
  • quote:

tabi ümitleri taze tutmak lazım ama ben umutlu degilim pek. sonu belliydi başlangıcından.

Yeni sezona başka bir stargate sezonu hazırlıyor olabilirler. Furlingslerle ilgili mesela
  • Aaa bak o super olur. universe te yaptıkları hatayı tekrarlamasınlar da . bu arada bi zahmet eski oyunculardan da kadroya eleman alsınlar bakınız.. mckay
  • quote:

Aaa bak o super olur. universe te yaptıkları hatayı tekrarlamasınlar da . bu arada bi zahmet eski oyunculardan da kadroya eleman alsınlar bakınız.. mckay

dadından yinmez
  • Fena değildi bu bölüm.10. bölümle beraber diğer bölümlere göre hareketliydi.
  • quote:

Fena değildi bu bölüm.10. bölümle beraber diğer bölümlere göre hareketliydi.

Benim pek hoşuma gitmedi açıkçası. Bilmiyorum sg-1i özledim ondan da olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: KadirSahin™

quote:

Benim pek hoşuma gitmedi açıkçası. Bilmiyorum sg-1i özledim ondan da olabilir

hepimiz özledik ahh ahh.
  • quote:

Bende dün seyrettim.Dizi tıkanmıştı bir yerde,yaptıkları yanlışlıkları temizlediler bu bölümde
    Uzaylı dna'sı bulaşmış kızı.galaksiler arası yolculuk yapamayan uzaylılara nasılsa,yolculuk yaptırıp,kızı kurtardılar.
    Birbirleri ile neden savaştıkları belli olmayan iki uzaylı ırkın çatışmasından ise imkasızı başararak çıktılar.Dizi yanlışlıklarından arınıp temizlendi.yeni bir başlangıç yapacaklar sanki.Gelecek bölüm konusu farklı olur bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: soygar

quote:

Bende dün seyrettim.Dizi tıkanmıştı bir yerde,yaptıkları yanlışlıkları temizlediler bu bölümde
    Uzaylı dna'sı bulaşmış kızı.galaksiler arası yolculuk yapamayan uzaylılara nasılsa,yolculuk yaptırıp,kızı kurtardılar.
    Birbirleri ile neden savaştıkları belli olmayan iki uzaylı ırkın çatışmasından ise imkasızı başararak çıktılar.Dizi yanlışlıklarından arınıp temizlendi.yeni bir başlangıç yapacaklar sanki.Gelecek bölüm konusu farklı olur bence

umuyorum

• Benim artik umudum kalmadi. Artik tenor bir stargate ceksinler. O kadar bekledik bos cikti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marduk

Benim artik umudum kalmadi. Artik tenor bir stargate ceksinler. O kadar bekledik bos cikti.

Durum onu gösteriyor gibi. Gelecek hafta heyecanlı olacak
    Promo ve sneak peek

• hadi bakalım
    yeni bölümde geri dönebilme olasılıkları var gibi gözüküyor.
  • quote:

hadi bakalım
    yeni bölümde geri dönebilme olasılıkları var gibi gözüküyor.

Dönselerde kurtulsak
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.