Şimdi Ara

StarCraft II [ANA KONU] (676. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.163
Cevap
34
Favori
577.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şahsen ilkini brutalda bitirmiştim. Bunuda 2 günde hardda bitirdim Brutal kasmadım daha. İlkinde keringanın avatarını bunda da keringanın avatarı için kastım. 2-3 bolum dısında pek zorlandım denemez. Sonucta bilgisayarın yapacakları belli... Onemli olan hard insana karsı oynamak :D

Bu arada iş yerinde (video haricinde) replay izleyebileceğim bir yöntem biliyormusunuz? Akşamları 1-2 oyun beraber oynamak isteyen arkadaşları beklerim
  • ben normal kısıler ıcın soylemıstım

@siberarmi

senı zaten soylemeye hıc gerek yok..bır oyununa zorlanarak oynadım desen dısımı kıracam..ılkınde pek zorlanmamıstım ama hard da tabıı oynamıstım..en zorda oynasam klavyeyı kırardım kesın..

@Qmandan

avatardan starcraft hastası oldugun bellı..senıde bu kategorı dısında tutuyorum.

normal bır sahıs yokmu zorlanan yoksa benmı starcraft da cok kotuyum..

• quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

ben normal kısıler ıcın soylemıstım

@siberarmi

senı zaten soylemeye hıc gerek yok..bır oyununa zorlanarak oynadım desen dısımı kıracam..ılkınde pek zorlanmamıstım ama hard da tabıı oynamıstım..en zorda oynasam klavyeyı kırardım kesın..

God of War Ascension :) Ecel teri döktürdü bana hardda...
  • quote:

@siberarmi

@Qmandan

avatardan starcraft hastası oldugun bellı..senıde bu kategorı dısında tutuyorum.

Eyvallah dostum. Gerçekten çok seviyorum bu oyunu. Yaşım 32 ve 19-20 yaşından beri ara ara oynuyorum. Gönül isterdi ki turnuva düzeyinde oynayım ama malesef kendimi o kadar geliştiremedim amatörde kaldım. Bilgisayara karşı bir oyun oynuyorsan daha öncede dediğim gibi ne yapacağı belli. Topu topu 5 farklı şekilde sana saldırır. Nasılsa istediğin zaman oyunu kaydetip tekrar oynayabiliyorsun. Zorda veya en zorda seni beni en fazla kasacak zamanlı bölümlerdir. Gerisi hikaye. 1 günde 2 günde olsa takıldığın yeri geçersin diye düşünüyorum ;)

• Qmandan startcraft ın hikayesi hakikaten güzelmiş şimdi gidip kitaplarını alasım geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qmandan

quote:

@siberarmi

@Qmandan

Eyvallah dostum. Gerçekten çok seviyorum bu oyunu. Yaşım 32 ve 19-20 yaşından beri ara ara oynuyorum. Gönül isterdi ki turnuva düzeyinde oynayım ama malesef kendimi o kadar geliştiremedim amatörde kaldım. Bilgisayara karşı bir oyun oynuyorsan daha öncede dediğim gibi ne yapacağı belli. Topu topu 5 farklı şekilde sana saldırır. Nasılsa istediğin zaman oyunu kaydetip tekrar oynayabiliyorsun. Zorda veya en zorda seni beni en fazla kasacak zamanlı bölümlerdir. Gerisi hikaye. 1 günde 2 günde olsa takıldığın yeri geçersin diye düşünüyorum ;)

ben hızlıca bitiriyim diye casualda oynuyorum basit ötesi olmuş :))

WOL ile arasında dağlar kadar fark var çok güzel olmuş lvl atlamalar güç toplamalar evolutionları değiştirebilme vs. çok beğendim WOL u bi kere oynayıp silmişdim ama bu oyun uzun süre oynanır starcraft1 i yıllarca oynadım. Aslında yine oynarım ama win7de sorun çıkartıyor :((( ekran bozuluyor.

Çoğu bölümün süreli olması canımı sıkıyor. st1 de tüm haritayı zevkle işgal ediyordum zamanlı oyunlarda bunu yapamıyorum tadı biraz kaçıyor

Bi de istisnasız her oyunda adamları yeniden keşfetmek zorunda olmakda sıkıcı.

• quote:

şahsen ilkini brutalda bitirmiştim. Bunuda 2 günde hardda bitirdim Brutal kasmadım daha. İlkinde keringanın avatarını bunda da keringanın avatarı için kastım. 2-3 bolum dısında pek zorlandım denemez. Sonucta bilgisayarın yapacakları belli... Onemli olan hard insana karsı oynamak :D

Bu arada iş yerinde (video haricinde) replay izleyebileceğim bir yöntem biliyormusunuz? Akşamları 1-2 oyun beraber oynamak isteyen arkadaşları beklerim

HotS'ın Brutal'i WoL'e göre bir hayli kolay olmuş. Yanlız Hard'da yapmamızı istedikleri mastery görevlerinin bir kısmı zor gibi duruyor. Bir vakit bulursam onlara saracağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selmand
    Aslında yine oynarım ama win7de sorun çıkartıyor :((( ekran bozuluyor.

eski haritaları ve campainleri SC2 motoruna port etmişler bile, onları oynayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

quote:

Aslında yine oynarım ama win7de sorun çıkartıyor :((( ekran bozuluyor.

eski haritaları ve campainleri SC2 motoruna port etmişler bile, onları oynayın

harbimi süper olmuş.

nasıl oynuyoruz bunları.
  • quote:

harbimi süper olmuş.

nasıl oynuyoruz bunları.

Proje Starcraft: Mass Recall diye geçiyor
    http://starcraft.wikia.com/wiki/StarCraft:_Mass_Recall

İnternette indirme linklerini arayabilirsiniz, ama rus trackerlerle de aram var diyorsanız ben burdan indirmiştim.
    http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4373510

• quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

quote:

harbimi süper olmuş.

nasıl oynuyoruz bunları.

Proje Starcraft: Mass Recall diye geçiyor
    http://starcraft.wikia.com/wiki/StarCraft:_Mass_Recall

İnternette indirme linklerini arayabilirsiniz, ama rus trackerlerle de aram var diyorsanız ben burdan indirmiştim.
    http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4373510

torrente attım bakalım bayada hızlı indiriyor :))

süpersin

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selmand -- 5 Nisan 2013; 11:27:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

HotS'ın Brutal'i WoL'e göre bir hayli kolay olmuş. Yanlız Hard'da yapmamızı istedikleri mastery görevlerinin bir kısmı zor gibi duruyor. Bir vakit bulursam onlara saracağım.

Ana görevlerin hepsini yaptım. Kerringanın ıvırzıvırları filan kaldı. Şuan terran açılış filan öğrenmeye çalışıyorum. Protoss açılış ve mid game güzel yapıyorum da biraz uzadımmı... Aynı zamanda level yükselsin biraz. Millet 40 level filan olmuş ben daha 13'üm :D
  • İlginç resimleri paylaşayım dedim.

Evleneceklerin ilgisine

Kız takım arkadaşınıza hediye

Doğum günü kutlayanlara

halen oyuncak sevenler için :)

ve Kerrigan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 6 Nisan 2013; 23:06:15 >

• Ve Rusya'daki satış başlangıcından ilginç kareler.
    Bu cosplay sevgilisine doğumgünü hediyesi olarak imzalı oyun hediye etmek isteyen bir bayana ait :) Kostüm yarışmasına geç kalmıştı ama oyun kutusunu yine imzalatmış.
    Erkek arkadaşı bayağı şanslı biri

Kızın vk profili:http://vk.com/making_of_kerrigan
    instagram kanalı:http://instagram.com/making_of_kerrigan#
    Kostüm Yapılışı:http://vk.com/album204382427_171151499
    Ve son hali:http://vk.com/album204382427_171153263
    2. albüm:http://vk.com/making_of_kerrigan?z=album-14442491_171743640
    Ve küçük vidyosu

Kostüm 10 günde yapıldı + satış günü 10 saatte vücuda yapıştırılıp boyandı.

Ve şimdi de satışlarda RESMİ modellik yapan kostümle kıyaslayın:

Spoiler altında birkaç resim (ola ki albüm açamazsanız)

Kostümü yapan usta Kerriganın solundaki bayan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 7 Nisan 2013; 0:11:50 >

• arkadaşlar merhaba, en sonunda gittim orjinal bir starcraft 2 wings of liberty dvdsi aldım, oyunu kuruyorum patch indiriyor kuruyor sonra da optimizasyon yapıyo ama optimizasyon hiç ilerlemiyo, nedir bunun çaresi, nasıl çözebilirim? Teşekkürler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sarı&kırmızı

hocam evle is arasinda nereye grandmaster olacaz.tek istegim arkadaslarla multinin tadina varacak sekilde oynamak.mikro makro nedir arkadas.iktisat mi bu

Aynen öyle hocam. Evde oğlumdan ve hanımdan fırsat kalırsa (Allah yokluklarını göstermesin) bir iki saat pc başında oturabiliyoruz. Ondada stres olamam valla. Şu zamana kadar hep tower defans filan kastım. Sizlerde olursanız makineye karşı atar eğleniriz

evet dostum aynen, kendi aramızda atalım eğlenelim. bu yaştan sonra Kore'lilerle başa çıkılmaz.

Arkadaşım 2002 ve 2003'te Fifa'larda Türkiye şampiyonu olup diğer oyunlardaki şampiyonlarla beraber Kore'deki WCG turnuvasına gitmişti.

Starcraft maçlarını izlemişler bütün kafilenin ağzı açık kalmış ta o zaman. Adamlar 1 sn. boş durmadan klavyeye basıp duruyormuş makine gibi

• Güzel resimler var konuda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celtic_frost

evet dostum aynen, kendi aramızda atalım eğlenelim. bu yaştan sonra Kore'lilerle başa çıkılmaz.

Arkadaşım 2002 ve 2003'te Fifa'larda Türkiye şampiyonu olup diğer oyunlardaki şampiyonlarla beraber Kore'deki WCG turnuvasına gitmişti.

Starcraft maçlarını izlemişler bütün kafilenin ağzı açık kalmış ta o zaman. Adamlar 1 sn. boş durmadan klavyeye basıp duruyormuş makine gibi

Koreliler çok değişik bir millet. Sadece oyun sektöründe değil, eşimle beraber dizi ve film sektöründe de takip ediyoruz kendililerini ehe :) Geçen koreli bir arkadaşın replayını izleyim dedim, hocam yok böyle bir şey. Devamlı bir tuşa basma halinde adam. Onu bıraktım kamerayı bile bazen yakalayamadığım oldu. Adamlar nasıl eğitim alıyorlarsa ne yapıyorlar bilemiyorum ve şaşıp kalıyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: celtic_frost

Koreliler çok değişik bir millet. Sadece oyun sektöründe değil, eşimle beraber dizi ve film sektöründe de takip ediyoruz kendililerini ehe :) Geçen koreli bir arkadaşın replayını izleyim dedim, hocam yok böyle bir şey. Devamlı bir tuşa basma halinde adam. Onu bıraktım kamerayı bile bazen yakalayamadığım oldu. Adamlar nasıl eğitim alıyorlarsa ne yapıyorlar bilemiyorum ve şaşıp kalıyorum

diablo3 te eklemiştim seni , starcraft 2 'de otomatik görmem lazım. bulamazsam imzandan denerim tekrar

• Starcraft 2 wings of liberty i kurdum yaklaşık 13 gb falandı.Kurulum bittikten sonra 7 gblık indirme yapmaya başladı.Setup-Playable-Optimal diye birşeyler yazıyor bilgisi olan varmı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bigeran -- 8 Nisan 2013; 21:04:31 >
  • 
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.