Şimdi Ara

StarCraft II [ANA KONU] (674. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.163
Cevap
34
Favori
577.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 672673674675676
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qmandan

White-Ra nedir hocam anlayamadım

aaa, Çok ayıp, çook nedir değil, kimdir
    http://white-ra.com/
    http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/White-Ra

ve bu da White-Ra ve eşi
    StarCraft II [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 22 Mart 2013; 14:22:33 >

• heh şimdi anladım... şu kollu kumar makinelerinde 4 tane 7 yanyana gelmiş gibi jetonlar düştü :D white-ra dediğinde bende benim yaptığım bir şey sandım. Meğer sen white-ra dan bahsediyormuşsun ehe :) counter'i dünyada en iyi oynayan elemanda oyuna başladığında 50 kere ölüp 3 kere öldürmüş. Ondan sonra bir daha oynamamış ta ki ayağı kırılana kadar... bununda vardır bir numarası
  • bu adam yaptiysa ben de yaparim. Yeni grandmaster yolda hazir olun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarı&kırmızı

bu adam yaptiysa ben de yaparim. Yeni grandmaster yolda hazir olun

o zaman bu şarkı sana gelsin

• quote:

6 Ay sonra görürüm ben seni
  • Adamlar makina gibi oynuyor valla . O parmaklar nedir yahu izlerken yoruldum
  • son günlerde rts ararken starcraftı hiç denemedim bi bakayım diyerekten gittigidiyorda 10tlye starcraft 1 + brood war keyi bulup aldım indirdim. 1-2 gün oynadım oyun genel rtsler gibi değil ve hoşuma gitti bayağı.
    Şimdi Starcraft 2 starter paketini ücretsiz indirim bir AI ile maç attım. Daha da beğendim. büyük ihtimal yakında starcraft 2 yi alıcam.

İnternetten uygun key alabileceğimiz nereler var ? Şuan battle.net'te Starcraft 2 ek paketi ile 140tl ye geliyor.

Diğer birşey ise videolardaki gibi parmaklar tık tık çalışmıyor mouse ile oynuyorum şimdilik. ve oyunu aldıktan sonra ranked oynamayı düşünüyorum. Ranked oynamadan önce önerebileceğiniz pratikler nelerdir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xelforia

quote:

6 Ay sonra görürüm ben seni

kanka dur moralimi bozma.kendimi moda sokamiyorum üstüme gelme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Boqe

son günlerde rts ararken starcraftı hiç denemedim bi bakayım diyerekten gittigidiyorda 10tlye starcraft 1 + brood war keyi bulup aldım indirdim. 1-2 gün oynadım oyun genel rtsler gibi değil ve hoşuma gitti bayağı.
    Şimdi Starcraft 2 starter paketini ücretsiz indirim bir AI ile maç attım. Daha da beğendim. büyük ihtimal yakında starcraft 2 yi alıcam.

İnternetten uygun key alabileceğimiz nereler var ? Şuan battle.net'te Starcraft 2 ek paketi ile 140tl ye geliyor.

Diğer birşey ise videolardaki gibi parmaklar tık tık çalışmıyor mouse ile oynuyorum şimdilik. ve oyunu aldıktan sonra ranked oynamayı düşünüyorum. Ranked oynamadan önce önerebileceğiniz pratikler nelerdir ?

Bende yeni başladım lolü bırakıp oyun içinde versus AI kısmında pc ye karşı oynayabilirsin challange ler var onları yaparsın hangi ünite hangisine güçlü onları gösteriyor gerisi sana kalmış

• Ranked oynamanın temeli bir tane ırk seçip ona ait senin en rahat uygulayabileceğin build'i ezberleyip o build ile mümkün olduğu kadar çok oyun oynamaktır. Bir build'i artık oyunun başı / ortası / sonu ezberledim dedikten sonra ikinci build üzerine çalışmaya başlayabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: witchunter

Benim biraz farklı bir sorum olucak, ilk oyun kopya, bu paketi orjinal alıp yüklersek sıkıntı yaşatırmı acaba bu şekilde kullanan varmıdır?

Sence söylediğin şey mantıklı mı olabilir mi sence öyle bir şey
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

quote:

Orijinalden alıntı: witchunter

Benim biraz farklı bir sorum olucak, ilk oyun kopya, bu paketi orjinal alıp yüklersek sıkıntı yaşatırmı acaba bu şekilde kullanan varmıdır?

Sence söylediğin şey mantıklı mı olabilir mi sence öyle bir şey

• Bu protoss cok mu buff'li bana mı oyle geliyor?

Adamlar oracle acilisi yapip mothership core'la ilk atagi savusturunca 4 base macroda 15 GW ile feci akiyorlar. Hepsi epi topu 15. dk'ya kadar oluyor :S
  • Soru : 15 tempest + 15-20 phoenix'i nasil durdurabilirsiniz?

Dun gece karsılastık bayagi tartistik ama tam olarak nasıl durduracagimizi bulamadik. Fikirlerinizi merak ediyorum.
  • 110 tl verdik Diablo 3 aldik sacma sapan bir senaryo parali item oyuna 110 tl verioyrum hemde parayla item satiyorlar bu nasi is resmen kazik yedim ezik kaldik oyunda yaziklar olsun birdaha orjinal oyun almicam Blizzard oyunlarini da asla almicam
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezgin87

110 tl verdik Diablo 3 aldik sacma sapan bir senaryo parali item oyuna 110 tl verioyrum hemde parayla item satiyorlar bu nasi is resmen kazik yedim ezik kaldik oyunda yaziklar olsun birdaha orjinal oyun almicam Blizzard oyunlarini da asla almicam

diabloyu almadan önce bi sorup soruşturaydın keşke bi bence hocam bende aldım diablo 2 ye bakarak ama oyun sıkıcı geldi 2 ye göre bence starcraft 2 dene ücretsiz başlangıç versiyonunu begenirsen takas et derim yada başka bişiyle takas edebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: canerx1234

quote:

110 tl verdik Diablo 3 aldik sacma sapan bir senaryo parali item oyuna 110 tl verioyrum hemde parayla item satiyorlar bu nasi is resmen kazik yedim ezik kaldik oyunda yaziklar olsun birdaha orjinal oyun almicam Blizzard oyunlarini da asla almicam

diabloyu almadan önce bi sorup soruşturaydın keşke bi bence hocam bende aldım diablo 2 ye bakarak ama oyun sıkıcı geldi 2 ye göre bence starcraft 2 dene ücretsiz başlangıç versiyonunu begenirsen takas et derim yada başka bişiyle takas edebilirsin

Diablo 3 ciddenb cok vasat bir oyun bide parali item satma olayi 100 saat bin saat oyna adam gibi item dusmeme olayi filan 110 tl para bay bide git gercek parayla item al alamaz san kasamaz sin olayi filan Blizzard oyunlari bnm icin bitmis tir nasi AMD ve Toshiba gibi marklari almamaya yemin ettiysem artik Blizzardin oyunlarini da orjinal almicam artik orjinal oyun almicam bosuna param gitti

• Zorla yazdırdın ya ne diyeyim . Zorla parayla item al yoksa kasamazsın muhabbeti diablo 3 de yok , hiç bir oyununda yok böyle bir şey . WoW hariç gerçi oda göreceli , item düşürme olayı randomdur şansın iyi ise magic find yüksekse item düşürüsün tabi bu kestiğin şeye bağlı olarakta değişir. Bir oyunu almadan önce araştırmak elzemdir öyle balıklama atlarsanız sonu böyle hüsranla bitebilir. Zaten ben senden şüpheleniyordum 1 günde starcraft hayranı oldun oyunu aldın , 2. gün diablo 3 alacağım oh mis süper oynamam lazım dedin 3. gün berbatmış blizzard'a para veren ellerim kırılsın moduna girdin

Ya oyunları hiç almadın troll lük yapıyorsun , ya da bilemiyorum yukarıda yazdıklarım seni özetliyor işte üstüne fazla bir şey yazmayayım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: canerx1234

quote:

Diablo 3 ciddenb cok vasat bir oyun bide parali item satma olayi 100 saat bin saat oyna adam gibi item dusmeme olayi filan 110 tl para bay bide git gercek parayla item al alamaz san kasamaz sin olayi filan Blizzard oyunlari bnm icin bitmis tir nasi AMD ve Toshiba gibi marklari almamaya yemin ettiysem artik Blizzardin oyunlarini da orjinal almicam artik orjinal oyun almicam bosuna param gitti

Toshiba ve blizzard tamamda amd neden almiyorsunuz onu anlayamadim. Birde toshiba almama sebebiniz nedir? Merak ettim.

• 
Sayfa: önceki 672673674675676
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.