Şimdi Ara

StarCraft II [ANA KONU] (677. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kemal dogan , kemal dogan Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.164
Cevap
34
Favori
577.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 675676677678679
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: celtic_frost

diablo3 te eklemiştim seni , starcraft 2 'de otomatik görmem lazım. bulamazsam imzandan denerim tekrar

Hocam Diablo 3 ü bırakırken baya sinirlenip hayal kırıklığına uğramıştım. Oyunla beraber bütün listeleri filanda sildim. Ondan ekli olmayabilirsin bende :( ama bilgilerini verirsen bende eklerim seni. Diablo3 ü satmayı düşündüm hep ama alırken bir gazla sc2 nin olduğu kullanıcıma kaydettirdim oyunu hemde koleksiyon sürümü :(

quote:

Orijinalden alıntı: Bigeran

Starcraft 2 wings of liberty i kurdum yaklaşık 13 gb falandı.Kurulum bittikten sonra 7 gblık indirme yapmaya başladı.Setup-Playable-Optimal diye birşeyler yazıyor bilgisi olan varmı acaba?

yamalar ek paket filan hepsini indirecek tahminim. Tamamının bitmesini bekle. Playable noktasına geldikten sonra oyunu oynayabilirsin fakat oyun içinde zıt pırt bişiler indirmeye kalkacak seni deli edecek. O yüzden bekle hepsi bitsin sonra rahat rahat oyna...

• quote:

Orijinalden alıntı: Qmandan

quote:

Orijinalden alıntı: celtic_frost

diablo3 te eklemiştim seni , starcraft 2 'de otomatik görmem lazım. bulamazsam imzandan denerim tekrar

Hocam Diablo 3 ü bırakırken baya sinirlenip hayal kırıklığına uğramıştım. Oyunla beraber bütün listeleri filanda sildim. Ondan ekli olmayabilirsin bende :( ama bilgilerini verirsen bende eklerim seni. Diablo3 ü satmayı düşündüm hep ama alırken bir gazla sc2 nin olduğu kullanıcıma kaydettirdim oyunu hemde koleksiyon sürümü :(

quote:

Orijinalden alıntı: Bigeran

Starcraft 2 wings of liberty i kurdum yaklaşık 13 gb falandı.Kurulum bittikten sonra 7 gblık indirme yapmaya başladı.Setup-Playable-Optimal diye birşeyler yazıyor bilgisi olan varmı acaba?

yamalar ek paket filan hepsini indirecek tahminim. Tamamının bitmesini bekle. Playable noktasına geldikten sonra oyunu oynayabilirsin fakat oyun içinde zıt pırt bişiler indirmeye kalkacak seni deli edecek. O yüzden bekle hepsi bitsin sonra rahat rahat oyna...

qmandan kardes... hani biz SC yapıcakdık aksamları 3vs3 4vs4 filan??? Sizleri bulana gazoz.. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: WinKy

qmandan kardes... hani biz SC yapıcakdık aksamları 3vs3 4vs4 filan??? Sizleri bulana gazoz.. :)

hehe hocam yapalım da bende geldiğimde kimseyi görmüyorum :S bugün Allah izin verirse 21 den sonra buluşalım. Benim bilgiler imzada var sende ver her ihtimale karşı oynayalım hep beraber :)
  • quote:

quote:

hehe hocam yapalım da bende geldiğimde kimseyi görmüyorum :S bugün Allah izin verirse 21 den sonra buluşalım. Benim bilgiler imzada var sende ver her ihtimale karşı oynayalım hep beraber :)

BattleTag®

WinKy#2690

Oyundaki nick'İm WinKy

Selametle. Görüsürüz inş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WinKy -- 9 Nisan 2013; 13:17:05 >
  • Wings of Liberty kutusunun içindeki küçük bi el kitapçığı var oyunun hikayesinden falan bahsediyor.Bu bahsettiği önceden yaşanmış olan şeyler mi yoksa WOL'un hikayesi mi.Tam da okumadım spoiler yerim diye..
  • Ağır Spoiler İçerir

Kerrigan ne güzeldi neden böyle tekrar canavara dönüştü
    peki ya o hazırlıklı olacağını söyledi şey neydi Xel naga larmı? yeni bir ırkmı geliyor ne oluyor.

bu sefer oyunun hakkını vermişler.

starcraft 1 için söylediğin dosyaları indirdim fakat kuruluma bastığımda hata verdi. version.dll diye bir hata veriyor bilgin varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: selmand

Ağır Spoiler İçerir

peki ya o hazırlıklı olacağını söyledi şey neydi Xel naga larmı? yeni bir ırkmı geliyor ne oluyor.

starcraft 1 için söylediğin dosyaları indirdim fakat kuruluma bastığımda hata verdi. version.dll diye bir hata veriyor bilgin varmı?

xel nagalar protosları ve zergleri yaratan ırk devamında aslık tehdit olan xel naga ve hybiritlere saldıracağız protos ırkını kontrol ederek . Bura da büyük ihtimal kerrigan ölecek ve 3. seri için adımlar atılacak . Blizzarda göre oyunun çok geniş bir evreni varmış ve biz daha çok çok başlarındaymışız . Anlayacağın yeni bir ırk olarak xel nagalarıda oyuna dahil edebilirler ki bence güzel de olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: selmand

Ağır Spoiler İçerir

bende sıkıntı yok, çatır çatır oynuyor. Masaüstündeki Mass recall kısayolunda editor açılıyor, ordan da ctrl+f9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 9 Nisan 2013; 19:15:39 >

• quote:

quote:

quote:

BattleTag®

WinKy#2690

Oyundaki nick'İm WinKy

hocam eklemeye çalışıyorum karakter bulunamadı diyor birde sen beni eklemeyi dene istersen

• quote:

quote:

quote:

quote:

BattleTag®

WinKy#2690

Oyundaki nick'İm WinKy

hocam eklemeye çalışıyorum karakter bulunamadı diyor birde sen beni eklemeyi dene istersen

Tamam ben baktım arkadaş listesinde seni gördüm....

Starcraft2 ID : WinKy Character Code: 887

belki code olmadıgından dolayı kabul etmemiş olabilir.Bilgin olsun.

Selametle.

• quote:

Tamam ben baktım arkadaş listesinde seni gördüm....

Starcraft2 ID : WinKy Character Code: 887

belki code olmadıgından dolayı kabul etmemiş olabilir.Bilgin olsun.

Selametle.

tamamdır hocam inş akşama görüşürüz kolay gelsin
  • Bu GSL den sonra bu mayınlara bi ayar getirirler kesin. Terranlar artık siege tank yapmıyor
  • Türk Grandmaster oyuncusu var mı?
  • Beyler oyunda kaç tane zorluk seviyesi var?

İlk oyunda very easy, easy, moderate, hard, very hard ve insane vardı. Bu ek pakette higher gibi,elite gibi zorluk seviyesi gördüm ama bu korsan sürüme özgü bişey mi yoksa oyunun orjinalinde de böyle mi?
  • Blizzard DotA ne zaman gelecek bilgisi olan var mı? HotS ek paketi ile gelecek deniyordu fakat ses seda yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreamcream

Beyler oyunda kaç tane zorluk seviyesi var?

İlk oyunda very easy, easy, moderate, hard, very hard ve insane vardı. Bu ek pakette higher gibi,elite gibi zorluk seviyesi gördüm ama bu korsan sürüme özgü bişey mi yoksa oyunun orjinalinde de böyle mi?

Orjinalinde de dedigin sekilde.

Son oyun legacy of the void Protoss ırkı uzerine olacak, yeni uniteler de gelirse yine 2-3 tane ortalık iyice senlik olur.

Starcraft 3 icin Xel Naga ırkının kullanılabilecegi fikri bana guzel geldi (herifler tanrı biz ırk dedik ama...)

PS : tanrılar benim icin mitolojik ve mitik karakterlerdir, Allah-Rab ile alakalı herhangi birşey aklıma gelmez!
  • battlenetteki 60 euroluk hots bundleda wings of liberty de var değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dohdor -- 17 Nisan 2013; 13:27:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enzifer

Türk Grandmaster oyuncusu var mı?

Bir kişi wol de gm oldu.Şuan Hots da gm yok ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiLoN

quote:

DiLoN un üstüne makro mikro yapan görmedim daha grandmaster da kimmiş peh
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

quote:

Orijinalden alıntı: DiLoN

quote:

DiLoN un üstüne makro mikro yapan görmedim daha grandmaster da kimmiş peh

Felaket ötesiyim bildiğiniz gibi değil

• 
Sayfa: önceki 675676677678679
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.