Şimdi Ara

StarCraft II [ANA KONU] (709. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.163
Cevap
34
Favori
577.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 705706707708709
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 7 sene sonra ara ara tekrar girmeye başladım.. 3 ay gibi bir sürede 1vs1 master oldum.. Elin kolun tutuyor kafan calısıyorsa cok'da zor deil... 1 yıl felan oynasaydım gm bile olurum yani..

NOT oyunu aldıktan sonra sadece 3 ay oynadım ve 7 yıl sonra tekrar başladım ve ek olarak 1vs1 2vs2 vs oyunuu yine şakkadanak buluyor dead game değil yani... Ama artık yeni bir paketin zamanı geldi... farklı bir ırk vs

• quote:

Orijinalden alıntı: qzwxec

Ben genelde şunu oynuyorum ama takım arkadaşım yapay zeka, strateji üretemediği için, koruyabileceğim bir yerde değilse, dümdüz ediliyor. Bu haritada 2pv4ai veya 2pv6ai şeklinde oynamak isteyen olur mu? id: Mahir#21501 

Şuan yüklü değil ama ileride yükleyeceğim, müsait olduğumuzda oynarız beraber ama ben de çok iyi değilim.

• Bende bu oyunu 98lerde battle nette ücretsiz olduğu devirlerde oynuyordum. Bunun yerini doldurabilecek yeni bir oyun çıktı mı?
    Yaşım oldu 40 üstü bütün oyunlar yaratıcılıkta uzak eski oyunları janjanlı grafikli hali gibi geliyor. 40 yaş üstüne yeni oyun öneriniz var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 705706707708709
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.