Şimdi Ara

Starcraft 2 alayım mı? (artık çok geç yanlışlıkla satın aldım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ulan bu başlığı yazarken ara verdim battle.net'e girip fiyatına bakayım dedim baktım paypala yönlendiriyor iyi madem ordan tl karşılığı neymiş bakayım dedim feci bir salaklık yapıp yanlışla satın almış bulundum.

Dostlar 93 Tl kesmiş. Kazık mı yedim? 93 tl değer mi bu oyuna?

• Fazlası bile eder ama şu aralar bazı firmalar kampanya yapıyordu yarı fiyatınada alabilirdin ama şuan için normal bir fiyata almışsın. Aramıza hoşgeldin
  • Fiyat olarak eder ve geçer fakat ben bile 5-6 ay belki daha önce aralin kampanyasindan 45 tl ye almistim. Blizz oyunlarinda kampanya yapmisti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • her insan yapabilir dostum ama steam vs... dikkat etmelisin yada para yüklü olmayan hesap aç ordan bak
  • Biraz şanssızlık olmuş sizin ki, şuanda ayrıca bahtsızda yaşamış olabilirsiniz, aral indirimi ile şuan tüm teknoloji marketlerde 50 liraya düştü, birkaç gün önce aralın sitesinden wow collector's edition ve diablo 2 gold(Lord of Destruction dahil) sipariş vermiştim, starcraft 2 için alsammı almasam mı diye düşünürken siparişten çıkarmıştım ama sonra pişman oldum keşke alsaydım, 50 lira için bir daha sipariş ver kargsu vs uğraşmak istemedim, bugün bimekse uğramıştım bir baktım 139 liradan 99 liraya indi die etket var üstünde gidip sorayım dedim aral firmalarada fiyat güncelletiyor biliyordum, kasadan baktı 49,90 2ye böl dedim 10 taksit seçeneği var başka yok dedi ayda 5 lira 5 lira almış bulundum

• Başlığı açalı 1 ay oldu 93 tl değer mi demiştim samimiyetle cevap veriyorum evet değer. Tabi 50ye almak varken 90a almak biraz şanssızlık oldu neyse

1 aydır gerçekten güzel vakit geçirdim. Campain bitti sonrasında canım sıkıldıkça girdim 2 tek attım. Zaten piyasada starcraft'a rakip olabilecek doğru düzgün oyun da yok. Bilimkurgu strateji konusunda tartışmasız olarak rakipsiz.

Tabi gönül isterdi ki campain içinde kullandığımız bazı özellikleri keşke multide de kullanabilsek. Multi geliştirme konusunda çok az seçenek veriyor. Maçlar 15-20 dakikada bitiyor. öyle saatlerce hırsla oynama imkanı yok. Eleştirebileceğim tek yönü multisinin zayıf oluşu.
  • multisi zayıfmı? ben 2 sene önce oynadım hikayesini halen her akşam sc2 oynuyoruz multide :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonneillon

Başlığı açalı 1 ay oldu 93 tl değer mi demiştim samimiyetle cevap veriyorum evet değer. Tabi 50ye almak varken 90a almak biraz şanssızlık oldu neyse

1 aydır gerçekten güzel vakit geçirdim. Campain bitti sonrasında canım sıkıldıkça girdim 2 tek attım. Zaten piyasada starcraft'a rakip olabilecek doğru düzgün oyun da yok. Bilimkurgu strateji konusunda tartışmasız olarak rakipsiz.

Tabi gönül isterdi ki campain içinde kullandığımız bazı özellikleri keşke multide de kullanabilsek. Multi geliştirme konusunda çok az seçenek veriyor. Maçlar 15-20 dakikada bitiyor. öyle saatlerce hırsla oynama imkanı yok. Eleştirebileceğim tek yönü multisinin zayıf oluşu.

Son cümle oldukça saçma olmuş, rts oyunlarında denge önemli konudur. O kadar üniteyi multiplayer'a ekleyip dengeyi nasıl sağlıycaklar. Zaten, şuan oyun e-sport denilince bir numara.

• başlığı görünce kendime hakim olamadım güldüm :p aynen kampanyada şuan 50 tl ye satılıyo keşke bekleseydin :(

bu arada arkadaşlar StarCraft II: Heart of the Swarm ön siparişe açılmış hediyesi de beta kodu satış fiyatı da 80 tL ( şuan sadece aralın sayfasında gördüm ön siparişi daha diğer yerler açmamış gibi )

bence oyuna başlamayı düşünenler kaçırmasın hemde starcraft 2 50tl iken
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonneillon

Başlığı açalı 1 ay oldu 93 tl değer mi demiştim samimiyetle cevap veriyorum evet değer. Tabi 50ye almak varken 90a almak biraz şanssızlık oldu neyse

kendini gelistir, canlı yayınları izle teamliquid.net'ten, replayleri izle
    oyunlar 1 saate kadar uzuyor, seninkiler kısa sürdü diye durum bu değil yani
    dediklerimi yaparsan cidden sasıracaksın su an daha basındasın olayın
    live streamleri izle hangi ırkı oynuyorsan biraz taktikleri kap öncelikle, oyunlar 15-20dkda bitiyor mu bitmiyor mu bak sonra

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.