Şimdi Ara

Starcom Akrobat Çok Amaçlı Telefon Tutacağı (BİM) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
2
Favori
6.540
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kitapları tarayıp PDF'e çevirmek için uygun zemin aramak yerine tercih edilebilir gibi geldi.

Yeri gelmişken sorayım bu iş için(kitap tarama) en az yorucu yöntem önerilerinizi beklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Kitapları tarayıp PDF'e çevirmek için uygun zemin aramak yerine tercih edilebilir gibi geldi.

Yeri gelmişken sorayım bu iş için(kitap tarama) en az yorucu yöntem önerilerinizi beklerim.
    https://forum.donanimhaber.com/ithink-extra-bass-en-ucuz-kulak-ustu-kulaklik-incelemesi--141819889#141819889
    yukarıda verdiğim linkte bir konum var ve bir video inceleme yayınladım. İşte o inceleme videosunu bu telefon tutacağı ile çektim. Bu manada benim işimi süper görüyor. Hoşuma gitti...
    eskiden adam arardım telefonu tutsun diye, sallanır, titrer bir sürü hata...

• Çinde satılan siyahlardan almıştım. Masaya tutturamıyorsun. Ve kablo çok sert. bilginiz olsun.
  • Bu beyaz ve masayı tutması çok iyi, evet bunun da kablosu çok sert. Vacum olayı ise bilinen bir şey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. sini o kadar aradım bulamadım. 9.7 inçlik tableti tutuyor. gayet iyi bir ürün. umarım zamanlar çat diye kırılmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: eskikarateci

2. sini o kadar aradım bulamadım. 9.7 inçlik tableti tutuyor. gayet iyi bir ürün. umarım zamanlar çat diye kırılmaz
    Zarar görecek ya da kırılacak yeri neresi diye düşünürsem telefonu oturttuğumuz kısım olur. Diğer yerleri sağlam.

• Miyamoto Musashi kullanıcısına yanıt
    Belki de benim aldığım ürünün vakumlu kısmı sorunludur. Teşekkürler

• codred kullanıcısına yanıt
    Benim tlf 5.84 inç sorun olmadı. Tabi sabitlenene kadar bir süre oynama oldu.
    Tavsiye için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: whitehouse85

Benim tlf 5.84 inç sorun olmadı. Tabi sabitlenene kadar bir süre oynama oldu.
    Tavsiye için teşekkürler
    Güle güle kullanın. ben oldukça memnunum. iyi ki almışım.
  • Bu aletten bizde de 1 tane var şahsen ben genelde yatarak video izlerken kullanıyordum ki korona sağolsun artık uzaktan özel derse yarıyor XD.

- Borusunu cidden bükmek büyük güç gerektiriyor ama çok da sıkıntılı değil.

- Vantuzu da bence sağlam ve arkadaşların da dediği gibi kilitleme kısmı sanki sağlamlaştırıyor gibi. Ayrıca vantuzlar hakkındaki genel bilgilere ek biraz su damlatıp yapıştırmayı denerseniz daha etkili olabilir.

- Telefonu izlemek için kullanıyorken hafif yukarı bakarak eğimliyordum(kablonun eğilmesini de hesaplayarak) ve böylece telefonu tutturmadan yan koysam bile düşmüyordu.

- Telefonla çekim yapmak için yarım sıkıştırırsanız alt taraftaki kamera da çekim için kullanılabilir.

Benzerini isteyenler:https://www.ciceksepeti.com/d40-akrobat-telefon-tutucu-kc3266863?gclid=EAIaIQobChMIqsSx9pK76AIViumaCh3JegSCEAkYESABEgJncPD_BwE
    https://www.trendyol.com/hometech/akrobat-telefon-tutucu-p-35293431?boutiqueId=394748&merchantId=112943&popup_id=2044348680&gclid=EAIaIQobChMI3Oam5Zm76AIVGLLtCh0EpQgLEAkYBiABEgJBk_D_BwE

• Sykoman kullanıcısına yanıt
    hocam tekrar geliyor sandım yapmayın böyle şeyler
    şaka bi yana çok memenun kaldım bende. yatak başına astım tabletten film keyfi yapıyorum. eskiden bilgisayardan izlerdim. sırf rahat etmek için 500 600 masraf edip pc koltuğu alacaktım en sonunda 20 lirayla kurtardım
  • eskikarateci kullanıcısına yanıt
    Attığım linklerdekiler birebir aynı sadece 19,90 değil :P gerçi alıp denemedim görüntüde aynı gözüküyorlar. Eğer ikinciye filan istiyorsanız bakabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.