Şimdi Ara

STAR WARS: JEDI FALLEN ORDER[PS4 ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
464
Cevap
13
Favori
28.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Open World olduğunu söylediler 8 saat kısa gibi geldi öyleyse?
    Open world olduğundan haberim yoktu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyuna ilgi duymamı sağlayan tek şey yapımcının respawn olması, yoksa star wars oyun olarak insanı heyecanlandıracak bir şey değil.

• Ginga Bishounen kullanıcısına yanıt
    Ayrıca skill de açılacakmış. Her düşmana farklı şekilde yaklaşacakmışız.

Puzzle öğeleri de olacakmış.
    STAR WARS: JEDI FALLEN ORDER[PS4 ANA KONU]

Trailerda mor bir interceptor var. Acaba mace windu mu diye söyleyen bir video gördüm.https://starwars.fandom.com/wiki/Mace_Windu%27s_Eta-2_Actis-class_interceptor

Böyle heyecanla yazdığıma bakmayın. Oynanış görmeden heyecanlanmak istemiyorum. İsterse George Lucas olsun projenin başında hatta KOTOR olsun. Bir şeyler görmeden heyecanlanmak hele de oyun dünyasının tamamen değiştiği bu dönemde mantıklı bir davranış değil. Süslü puslu trailer yapmak veya oyunla alakalı bilgileri doldurmak çok zor değil.

TFU 1-2 fena değildi açıkçası çocukken oynadığımı hatırlıyorum. Şimdi oynasam muhtemelen beğenmem. Umarım onun gibi bir oyun çıkmaz karşımıza.

E3'te bence bir gameplay gelir.

Ayrıca oyunların duyurulduğu yılda çıkmasına bayılıyorum. Sony'nin en gıcık olduğum tarafı oyunu yıllar önce duyuru videosunu göstermesi ardından yıllar boyunca o hype ile bekletmesi.

• Konferanslar arasında en fazla görmek istediğim oyunlardan biri hala. Kalite konusunda çok belirsiz, bir gameplay her şeyi belli edecektir.

Resmi kapak tasarımını da ateşlemiş Respawn,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 6 Haziran 2019; 19:0:57 >
  • Dictattor kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam kalite konusunda insanın kafası karışıyor. Bekleyip görmek gerekecek nasıl bir oyun olduğunu. Respawn yapıyor olsa dahi EA yüzünden hala güvenemiyorum.

• Yarın 19:30'da oynanış geliyor.

• Gameplay videosunu sabırsızlıkla bekliyorum

• Gif beni heyecanlandırdı.Oynanış uncharted akıcılığında olacak gibi duruyor.(Dövüş kısmını bahsetmiyorum.)
  • Ön sipariş bonusları:

• Gameplay yetmezse GameInformer temmuz sayısı Jedi Fallen Order yüklü.

Özel videolar ve önemli detaylar olacak. Oyunu beğenirsek eğer hepsini takip etmek gerekiyor.

• 19:30'da başlıyor.

• Efsane bir star wars oyunu geliyor bayıldım

• Ben pek ısınamadım. Sebebi de aslında gösterseler güzel olacak şeyler vardı. Mesela yaratık öldüğünde Scan action'ı çıktı. Bunu görebilirdik. Skill puanı kazandık, kullansak ve ağacı görsek güzel olurdu. Gameplay de fazla scripted gibi geldi. Tek beğendiğim sahne, Stormtrooper'ı kendi mermisi ile öldürmekti.
    Senaryo iyi olursa, oynarım gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asetil Co A -- 8 Haziran 2019; 19:52:13 >
  • çok ümitliydim hayal kırıklığına uğradım oynanış çok iyi değil gibi geldi sanki yıllar önce yapılan unleashed 1-2 combo vs daha iyi gibi duruyor, ön siparişten vazgeçtim.

edit: tekrar izledim gerçekten olmamış yapay zeka filan berbat, inşallah bu haliyle çıkmaz çıkarsa büyük hayal kırıklığı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daniel Faraday -- 8 Haziran 2019; 20:10:9 >
  • Neden çok scripted duruyor? Stormtrooper'lar lazer silahını sıkmak için fazla bekliyorlar. Oynanışta daha seri olmasını beklerdim.

• Biraz yavan geldi ve gereksiz ağır gibi
  • çok kolay duruyor oyun
  • Görseller ve animasyonlar bana Battlefront 2'den kötü gözüktü. En çok istediğim gerçek bir lightsaber hissiyatıydı ama yine yapmamışlar, yine bir sopayı kullanıyoruz. Sanıyorum şu satış kaygısından ötürü asla gerçek bir lightsaber hissiyatını alamayacağız, şöyle tek hamlede kopan kol, bacak, kafalar, boydan boya açılan gövdeler. Ayrıca bu arkadaş neden bir yerlere tırmanıyor, duvarlarda yürüyor anlamadım. Force kullanıyor gözüküyor ama force jump yapamıyor mu, umarım o yetenek açık olmadığı içindir yoksa trajikomik bir durum oluşturacak. Şu video pek bir şey vaat etmiyor, Star Wars ismi hatırına yine oynarım ama bu isim çok daha iyi oyunları hak ediyor.

Bu arada 10.25'de Jedi'ın gelişi üzerine bir Stromtrooper "Neyse ki yüksekteyiz." diyor, SW3'deki Obi-wan sahnesine güzel bir gönderme olmuş.

• Hiç ama hiç hayal ettigim gibi durmuyor, oyun suan hangi asamada bilmiyorum insallah Alfa statüsün’dedir de o halini izlemisizdir

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.