Şimdi Ara

STAR WARS: JEDI FALLEN ORDER[PS4 ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
465
Cevap
13
Favori
28.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İzlerken unuttum ama harbi force jump'ı göstermediler. Eğer yoksa gerçekten komik olur.

Grafikler Battlefront 2'ye benziyor gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chris Traeger -- 8 Haziran 2019; 20:24:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakkan034 kullanıcısına yanıt
    Alfa oyun hakan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Grafik açışından bir geliştirme yapmıyorlar artık herhalde . son 3 senedir aynı frostbite motoru var gibi hissediyorum
  • Yavan.
  • regujohn kullanıcısına yanıt
    Oyun unreal engine 4 kullanıyor.

• Ben izlerken beğendim ama hem burada hem canlı sohbetlerde pek beğenilmemiş. Sanırım beklentiyle alakalı biraz da. Ben çerezlik bir yapım beklediğim ve işin içinde EA var diye kendime büyük hype yaratmadığım için gördüklerim bana yetti. Yapay zeka baya kötüydü ama büyük ihtimalle en kolayda oynuyorlardır rahat hareket edebilmek için. Onun dışında zaten daha Alpha aşamasında olduğundan animasyonlar ve grafikler gelişme gösterecektir. 80’lik bir yapım olur diye düşünüyorum

• EA Play etkinliğinde izledim. Fena olmamış. Günümüzdeki bir çok aksiyon/macera oyunlarındaki mekaniklerden var. Kendine has güzel mekanikleri da var. Gameplay keyifli olacaktır. Lakin eleştirmek istediğim 1-2 nokta var:

Animasyonlar fena değil gibi ama akıcılık problemi var. Birbirini tamamlamıyor bağımsız gibi görünüyor tüm animasyonlar.

Yapay zeka çok zayıf. Kimse doğru dürüst saldırmıyor. Mobil oyun sanki. Bir de bunun yanında gelen giden tek darbede ölüyor.

Gördüğümüz gameplay alfa aşamasındaydı. Çıkış tarihi de verilmediğine göre bir çok geliştirme olacaktır. Gameplay olarak büyük şeyler vaad etmiyor gördüklerimiz. Hikayenin ne derece iyi olduğu çok önemli olacak bu oyunun kaderi için. Onun dışında Tomb Raider seviyesinde bir oyun. 75-85 arası puanlık bir oyun gibi duruyor.

Edit: Yazdıktan sonra okumaya başladım da bir çok kişi aynı görüşteymiş zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gertize -- 9 Haziran 2019; 3:6:7 >

• İndirim beklenip öyle alınacak bir oyun daha.

• Her çöpün bir alıcısı vardır bu da onlardan biri. Nasıl olsa EA Access gelir bedavaya oynarız.

• Hadi bu sefer işin içine respawn var olur dedim ama yine yanildim EA sağolsun, şu disneyin kan ve kopan uzuv görmek istemiyoruz dedikleri bariz ki lightsaberla çizik atıyor sadece. Animasyonlar akıcı değil birbirini tamamlanıyor, droid gereksiz, tırmanmak sıkıcı, tema müzikleri aksiyon ve ilerleyişle alakasız son olarak grafik motoru, renk paleti gerçekten baydi beni beklentimi hiç karşılamadı 2.indirimde isminin hürmetine alır oynarım ama fazlası değil yazık.

• Gertize G kullanıcısına yanıt
    Çıkış tarihi açıklanalı çok oldu hocam oyun pek değişmeden bu şekilde çıkacaktır büyük bi hayal kırıklığı benim için
  • Oyun güzel tek eksisi yapay zeka onu da zorluk arttırınca halledilebilir diye düşünüyorum. Uncharted tarzı bi Star Wars oyunu olmuş ve Force Unlashed dan da esinleme yapıp yeni bir oyun yapmışlar.
  • Gameplay ilgimi çekti beklemeye başlıyorum
  • Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Düzeltme için teşekkürler hocam. Doğru ya ön siparişe de açılmıştı hatta... Etkinlikte çıkış tarihiyle ilgili bir şey duymayınca tamamen aklımdan çıkmış nedense. Yine de hala alfa aşamasında olması bir çok değişiklikle gelebileceğini gösteriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: CoreGame

Oyun unreal engine 4 kullanıyor.
    Unreal Engine 4 kullanılması ilginç EA oyunlarında Frostbite'a alışmıştık

• Multiplayer'ın şu videosunu izlemenizi öneririm. Ben Uncharted ayarında 8-9 saatlik lineer bir oyun olacak zannediyordum ama verilen bilgilere göre oyun Sekiro/Soulsborne tarzını benimseyecekmiş. Artık daha iyi mi olacak daha kötü mü olacak çıkınca belli olur
  • Oyun metroidvania tarzında olacakmış, yeni alanlar açabilmek için yeni özellikler açmamız gerekecekmiş. Ayrıca oyunda istediğimiz zaman istediğimiz gezegene gidebilmemizi sağlayan bir gemimiz bulunacakmış ve bu gemi kişiselleştirilebilir olacakmış.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Sağol dostum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Star Wars Jedi: Fallen Order - 26 Minute Extended Cut Gameplay

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.