Şimdi Ara

Star Wars: Episode IX: The Rise of Skywalker (2019) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
12
Favori
15.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • JJ Abrams'ın gelmesine sevindim. İster Return of the Jedi'i yeniden çeksin, isterse başka bir şey denesin. SW olsun, çamurdan olsun.
  • Yavaş yavaş Disney'den nefret etmeye başladım. Artık sıkmaya başladı şu yönetmenlerin işine karışıp, kendi istedikleri tarzda filme şekil vermek istemeleri ve ona göre yönetmen bulmaları.
  • 7 den sonra bu rezil JJ Abrams'in isi ne 9 filmde ? http://www.imdb.com/title/tt2527338/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 27 Ekim 2017; 16:52:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devcitybg

7 den sonra bu rezil JJ Abrams'in isi ne 9 filmde ? http://www.imdb.com/title/tt2527338/

beterin beteri varmis.. Last Jedi gordukten sonra. JJ Abrams'dan Epic bir final bekliyorum
  • Matt Smith kadrodaymış

Star Wars: Episode IX: The Rise of Skywalker (2019)
  • Star warsı baştan sona ilk kez geçen ay izledim. Yeni serileri rezalet izliyorsanız eski serileri izleyip bırakın yenilere hiç bulaşmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Matt Smith kadrodaymış

Matt Smith ile beraber Dominic Monaghan'da kadroya katılmış.
  • filmden ilk kare;

Star Wars: Episode IX: The Rise of Skywalker (2019)
  • Pembe diziye döndü iyice iş. Son filmin varlığıyla yokluğu neredeyse aynı etkiye sahipti. Force Awakens uzun yılların özlemini alan film olduğu için ona değinmiyorum ama bu seriyi rahat bırakmaları lazım,olmuyor işte. Yeni Hababam Sınıfı çekmek ne kadar saçmaysa,yeni Star Wars yapmak da o kadar saçma şu an. J.J Abrams Star Trek'i kesinlikle yalnız bırakmamalıydı. Şimdi hem kendisi bu marka altında harcanıyor hem de Star Trek gibi efsane bir proje taklaya geldi. Çok yanlış yaptın Abrams.
  • Bu sefer umutluyum.
  • ismi neden aciklanmadi hala

• PALPATINEEEEEEEEEEEEEEE

• Filmin adı Star Wars: The Rise Of Skywalker
  • Vay be koskoca star wars film başlığı 2 sayfa. Teaserde pek hoşuma gitmedi sanki biz 2. filmde iyice her şeyi bok ettik bari eskileri falan kullanarak filme seyirci çekelim havası var gibi.(filmin ismi bile) Ben star wars evreninden pek anlamam ama hissettiğim bu oldu. Palpatine falan ne alaka anlamadım
  • Fragman fena değildi, The Last Jedi faciasından sonra derslerine iyi çalışmışlardır umarım.
  • Gülüşüne odaklan, gülüşüne odaklan.
  • Sondaki gemi hangi gemi?
  • Sp!deR kullanıcısına yanıt

Sondaki gemi değil Death Star.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doom

Filmin adı Star Wars: The Rise Of Skywalker
    Skywalker kim kaldi ki. ne alaka bu isim
  • Kaybak?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.