Şimdi Ara

Star Wars: Episode IX: The Rise of Skywalker (2019) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
335
Cevap
12
Favori
15.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Burda bence anakinin gelmesi gerekiyordu. Sadece sesle olmuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hala izlemedim ama izlemeyi istiyorum. Her ne kadar çok kötü bir IMDB puanına sahipse de seriye ve köklere olan saygımdan izleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soundguy

Hala izlemedim ama izlemeyi istiyorum. Her ne kadar çok kötü bir IMDB puanına sahipse de seriye ve köklere olan saygımdan izleyeceğim.
    Fazla bir beklentiyle izlemezseniz keyifli olabilir.
  • Filmi tamamen gorsel olarak izledim. Hikayesi falan umrumda degildi. Onceki film ile zaten SW olayini bitirdiler bende. Sinemada izlerdim simdi dusuk kalite indirip izledim.

Yoda vs Palpatine, Anakin vs Kenobi, Yoda vs Dooku Kenobi vs Maul gibi lightsaber dovusleri 10 numara iken kylo vs rey tamamen egitimsiz senin benim gibi kilic salladilar birbirine. Bi skywalker diye tutturdular. Rahat birakmadilar su aileyi. 10 uzerinden 5

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serinin hayranıyım tabiki eski serinin, 99 sonu ve 2000lerde yeni seri çıktığında baya laf etmiştik. Ancak bu filmler yinede güzeldi karakter gelişimlerini olayları görüyorduk, hatta 1-6 arası seride sithin intikamı favorimdi o filmi çok beğenmiştim. Yeni seriye de şans vermek gerekliydi yıllardır tüm star wars oyunlarını oynamış, çizgi romanlarını okumuş hatta extented universe den bazı kitapları okumuştum cunki.

Force awakens neyse dedik ilk film bocalamislardir yeni bı altyapı yapmaya çalışıyorlar sonuçta. İkinci filmi izledik berbattı.
    Geçen gün son filmi açtım istemeye istemeye malum evdeyiz film kalmadı. Amacım zorla da olsa filmi bitirip bu son 7-8-9 serisiyle tamamen alakami kesmekti, ama maalesef 20 dakika dayanamadim. Şimdiye kadar kötü kalitesiz filmler izlediğim olmuştu ancak bu son film berbatlikta ve kalitesizlikte çığır açmış. Giden 20 dakikama acıdım o kadar soyleyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk ve ikinci üçlemenin yanında benim için esamesi okunmaz bir film olmuş. FORCE'un bokunu çıkarmışlar , iyi bir kılıç savaşı yok.
    Klasik film klişeleri almış başını gitmiş.
    Filmin tek iyi yanı eski sesleri duyup kime ait oldugunu hatırlamaktı.
  • https://twitter.com/starwars/status/1256206752850350081

dalga mı geçiyor bunlar Anakin nerede
  • dewe34 kullanıcısına yanıt
    Reis finn, rey varken anakini koyarlar mı bu şerefsizler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mark Hoppus

Reis finn, rey varken anakini koyarlar mı bu şerefsizler
    @dewe34 Darth Vader olarak koymuşlar işte ben mi yanlış görüyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0F7B056BC

@dewe34 Darth Vader olarak koymuşlar işte ben mi yanlış görüyorum?

Alıntıları Göster
    hayden christensen'de olmalıydı Vader olarak koymak yetmez bence
    altta da baya bi tepki göstermiş zaten herkes
  • Filmin esas çekilen ama sonra çıkarılan final sahnesini izlediniz mi arkadaşlar

Rey'nin imparatoru öldürdüğü sahneyi ilk çektiklerinde ölmüş tüm Jeday ustalarından güç alarak imparatoru öldürüyor. Anakin filan görünüyor Rey'in arkasında yani Hayden christensen ve diğerleri. Ama sonra arka plandan hepsini çıkarmışlar o sahneden. 2-3 hafta önce youtube da izledim sahneyi.
  • Anakinsiz yükselen skywalker , o da güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk 6 seri, sonrası gittikçe bozdu. Yazık oldu. Tüm evren bir skywalker ailesi üzerinden dönüyor. Konu çok kısır kalmış.

• tasfiye üçlemesinin son ayağıydı. rouge one, çizgiromanlar ve dave filoni'nin serileri ne kadar akıyorsa, bu üçleme o kadar silik kaldı.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.