Şimdi Ara

STAR WARS: BATTLEFRONT II | PlayStation 4 (2017) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
634
Cevap
19
Favori
28.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam bu nasıl bir grafiktir,aşırı derece de gerçekçi ve bu ss PS4 slim den mi,yoksa PRO'dan alınma mı bunu lütfen cevaplar mısınız?
  • EA Frosftbite 3 grafik motoru ile adamlar harikalar yaratıyor,ve EA yapay zekaya da önem vereceklerini zaten açıklamıştı. Frostbite 4 geliştirilmiş grafik motoru ile PS5'de 4K 60 fps grafikleri hayal edemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaSsErDoDo

Görüntüler normal PS4'ten mi yoksa Pro'dan mı?

Ben PlayStation 4 Pro da oynuyorum.

Frostbite'in döktürmediği oyun görmedim ama bu bir başka, herifler üç yıl sonranin detayıni çizmiş. Övmeye sayfalar yetmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim,evet Frostbite 3 grafik motoruna ne kadar çok övgüler yazarsak az kalır.Ama bu grafikler beni aşırı derece de çok heyecanlandırdı.
  • Betasını sabırsızlıkla bekliyorum az kaldı grafikler şahane duruyor ilk oyundaki yetersiz içerik olayı da çözülürse ilk oyunun insanlardaki olumsuz etkisini alır götürür

• Ilk oyun origin hesabımda duruyor bir defa açıp oynadım bir daha'da açıp oynamaya elim gitmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: sh4dy_081991

Beta Code almanın yolu ben az önce PC için bir tane aldım iniyor şuan yöntem işe yarıyor yani Neogaf'tan alıntı. Preorder yapmanıza bile gerek yok 5 dakika içinde code elinizde.

1. Click here:https://help.ea.com/en/contact-us/?p...e=invalid-code

It should select Battlefront II for PS4 with "Invalid code" issue. Change platform to PC or XB1 if that's what you desire.

MAKE SURE IT SAYS "INVALID CODE". That's the only way I can guarantee they'll give you instant code. Also make sure you're picking the correct region (e.g. North America, Europe, etc).

2. Login with PSN/XBL/Origin

3. Whatever email address you see is the one it'll send the email to. Doesn't matter if you change it. Check your EA account email, first and foremost.

4. Send a generic email about beta key. Here's mine:

"Subject: Star Wars Battlefront II early access key

Hi there,

I pre-ordered Star Wars Battlefront II, may I be granted the beta key? Thanks!"

eyvallah dostum.Hemen mail geldi indirmeye başladım bile şimdiden heyecanlandım. :)))
    Platform: PC Origin.

STAR WARS: BATTLEFRONT II | PlayStation 4 (2017)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ewarrr -- 5 Ekim 2017; 6:31:6 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mathdoll

Bütün gün oyun esir etti. %30'nu oynuyoruz herhalde, şu haliyle dört dörtlük. Galaktik savaş bölümünden çıkamadım. Birebir filmlerin aynısı ortama, seslere, efektlere mi şaşıralım, ultra dengeli netcode'a mı? Sıfır gecikmeli, oynayarak kazanılan multiyi özlemişiz.

Grafikler her taraftan döktürüyor. Her detay için geçerliği olduğu gibi filmlerdeki boyutlandırma, çizim kalitesi oyunda da var. Biriyle savaşırken ekranı çeviriyorsun öküz kadar Star Destroyer karşında dikiliyor, gamepad birbirine karışıyor.

Ben oyuna bayıldım, yorumu yazıp başına geçiyorum. Gece modlardan, gameplayden bahsederim.

Bir kaç SS,

Son resim gorada arifin pencereden dünyaya baktigi gemi degilmi ya 😄😄😄

• US PSN de hesabı olup oynamak isteyen varsa bir adet beta code var. Mesaj atmanız yeterlidir.

Ekleme: Kod bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordMurat55 -- 5 Ekim 2017; 10:23:27 >
  • Konudaki arkadaşın söylediği yöntemle kod aldım,ps hesabıma girdim fakat indirme kısmında çıkmadı star wars bf2. Neden böyle oldu ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fairy Tail

Konudaki arkadaşın söylediği yöntemle kod aldım,ps hesabıma girdim fakat indirme kısmında çıkmadı star wars bf2. Neden böyle oldu ki ?

bende aynı şekilde talep ettim ışık hızında kodu yolladılar kütüpaneye eklendi ama pc üzerinden gözükmüyor cihaza bakıcam inş. iner
    Paylaşımı yapan arkadaşa teşekkürler
  • Fairy Tail kullanıcısına yanıt
    Cihazdan store’a girip beta sayfasına girin sol altta indir seçeneği çıkıyor

• Kodu nerden almamız gerekiyor ?? Nereye ne yazcaz bilgisi olan varmi ?? Tesekkurler ☺

• Arkadaşlar açık beta 6 haziran’da saat kaçta çıkacak?

• Bende de kod var ama TR PSN'den redeem edemedim. US yada Kanada Store kullanan varsa deneyebilir...

RGAB-HFN9-LDJM
  • Yarın beta açılsın da bi deneyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: 5150 III

Bende de kod var ama TR PSN'den redeem edemedim. US yada Kanada Store kullanan varsa deneyebilir...

RGAB-HFN9-LDJM

Usa psn de kodu girdim ise yaradi. Cok tesekkur ederim.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaSsErDoDo -- 5 Ekim 2017; 21:55:34 >
  • Oyuna getirilen yenilikleri çok sevdim ben bu arada. Kontroller olsun, vuruş hissi olsun çok düzeltmişler oyunu. Rakibi vurduğun yere göre hemen indirebiliyorsun artık mesela, eskiden yüz lazer headshoot yaparken düşman ölmüyordu. Bunda çok daha mantıklı hale gelmiş etkileşimler. Çok etkisi oluyor atmosfere. Bugün Darth Maul ile oynama şerefine de eriştim. Koridor da bayağı katliam oldu.

Grafikler dün söylediğim gibi şiir, ikin gündür DICE'a küfür ediyorum. Level Design, volümetrik efekti, modeli, çizimi, ölçeği bu nasıl grafiktir anasını satayım. Hakikaten çok saçma grafikleri var oyunun. Isolation, Uncharted'dan sonra şu aletteki açık ara en iyi grafiklerden biri. Chromatic Aberration'ı bu kadar basmasalarmış veya biz kapatabilseydik daha manyak olurdu yalnız. Benim kalibreye rağmen bazı mekanlar da lowpoly cirit atıyor. Kendimi tam haline saklıyorum, çünkü oturup kompozisyon yazılır şu grafiklere.

Bir kaç SS daha,

• Açık beta nezaman indirmeye açılacak bilen var mı?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.