Şimdi Ara

STAR WARS: BATTLEFRONT II | PlayStation 4 (2017) (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
634
Cevap
19
Favori
28.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Silah guc olarak bir avantaji var mi ? İsinmamasi mi sadece cunku onun yerine mavi de yapip tekrar ates etmek daha avantajli oluyor sari barlar hep sonda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • waleur5 kullanıcısına yanıt
    Güç olarak avantaj yok aynı damage ancak belli süreliğine silahın ısınmıyor buda kalabalık ortamlarda avantaj sağlıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 52Omega kullanıcısına yanıt
    sagolasın
  • iyi bayramlar arkadaşlar. Ben bu oyunu playstation’dan oynuyorum, rakip ve takımım genelde baya bi güçlü oluyorlar oynayış ve kill alma bakımından, ben hep alt sıralar kalıyorum. Sorum şu, oyuncular maçta pc xbox ve ps olarak karmamı oluyorlar yoksa benmi oynayamıyorum?

• aretra A kullanıcısına yanıt
    Cross play yok maalesef senin kendini daha çok geliştimen lazım sol analogun kamere döndürme hızını arttır sana faydası olacaktır çünkü oyunda fazla taktik yok hız biraz daha ön planda, doğru kartları kullan, ve atak yaparkende O tuşuna basmaya çalış rakibin sürekli kaçmaya çalışıuorsa tabi, Özel hareketleri toplu alanlarda yapmaya çalış veya teke tekte yapabilirsin çünkü 1vs1 uzayınca rakip takımın hızlı gelme ihtimali var kendine güveniyorsan hızlı şekilde adamı bitirmek için kullan ama yok zor zamana saklıyorum diyorsan o da bir taktik, süreki hareket halinde ol arkalama şansın olacaktır aynı zamanda 4 vs 1 atmaktan kurtulursun :) ve arkadan vurduğun zaman tabi daha fazla damage veriyorsun, HvV için ben Anakin ve Kylo Ren mainim hızlı karakterler oldığı için sağlam geliyorlar bana

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İnternetim kötü ama mod fark etmeksizin ve internet hizimda fark etmeksizin sürekli lag donma vs yasiyorum baska yasayan var mi

• Plus da ücretsiz verildikten sonra, umudum yoktu pek ama yine de belki düzelmiştir oyuna bir bakayım dedim fena sardı. Arkadaşları da ikna edemedim bir türlü indirmeye warzone'a sardılar şu ara. Yani 2 kişi oluyoruz bazen 3 ama düzenli oynayan pek yok. Birlikte oynarız diyen olursa eklesin. Genelde hero modun da takılıyorum. Yaş 26. Nick: SolidSnake__TR
  • Heroes and villains modunu oynuyorum. Oyunda çok yeniyim filmleri dahi izlemedim. Ama sanki karakterim çok güçsüz gibi adamlar bana çok sağlam vururken benim vuruşlarım az can götürüyor. Bir de sürekli vuruşum yarıda kalıyor skill kullanıyorlar sanırım. Bana öğretebilecek ve beraber oynayabilecek var mı? Psn: Kvothe097

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi john ciga -- 13 Ekim 2020; 22:23:47 >
  • Oynamak isteyen olursa ekleşebiliriz. Genelde galactic assault ve heroes vs villians oynuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ea play livedan STAR WARS™ Battlefront™ II (PlayStation EU) Digital Code kazanmışım. bunun bir değeri var mı, bende playstation yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kayser -- 24 Temmuz 2021; 15:57:43 >
  • Kayser kullanıcısına yanıt

Oyunun kendisiyse keyi satabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Battlefront 3 iptal olmuş :'|

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • online oynuyorum seçtiğim bir karakterin(mesela heavy) kapalı olan silahları belli bir levele gelincemi açılıyor ? Satın alma gibi bir seçenek mi var

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.