Şimdi Ara

Star Wars Battlefront II (2017) [PC ANA KONU] (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
632
Cevap
22
Favori
28.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arman09 kullanıcısına yanıt
    Bu oyunda Season Pass yoktu. Karıştırıyor olmayasın. İlk oyunda vardı fakat sonradan çıkan eklentileri ücretsiz yaptılar diye hatırlıyorum.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Şimdi baktım da haklısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arman09 -- 2 Aralık 2019; 18:58:53 >
  • arman09 kullanıcısına yanıt
    Tamam işte 20 euro olan ilk oyunun season pass'i. İkinci oyuna çıkartılmadı.
  • Oyun bedava mı oldu ? satın almak için bir yönlendirme yapmadı anında kütüphaneye ekledi ve indiriyor şimdi garip bir durum.
  • ZEPHYR kullanıcısına yanıt
    2 adımlı doğrulama olayını yaptıysanız 1 ay bedava access verilmiştir.
    Herhalde dediğiniz gibi oldu tam hatırlamıyorum. Pek iyi olmadı bu olay şu an para vardı alırdım. Bir ay sonra durumum ne olur belli değil tam zevkli yerinde para ver diyecek belki cepte para olmayacak. 😕

Kasım ayına kadar 2 adımlı doğrulamayı aktif edenlere 1 aylık origin access verildi. Daha önce yapmış olanlara da verildi.
    Senaryo modu için diyorsanız zaten 5-6 saatlik bir oynanış süresi var, oynar bitirirsiniz. Multi için ise biraz daha bekleyin, kış indirimleri olabilir. Amazon'da da gayet uyguna key satıyorlar. Bu fiyata alınmaz şuan bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Kasım ayına kadar 2 adımlı doğrulamayı aktif edenlere 1 aylık origin access verildi. Daha önce yapmış olanlara da verildi.
    Senaryo modu için diyorsanız zaten 5-6 saatlik bir oynanış süresi var, oynar bitirirsiniz. Multi için ise biraz daha bekleyin, kış indirimleri olabilir. Amazon'da da gayet uyguna key satıyorlar. Bu fiyata alınmaz şuan bence.
    Hocam ben Star Wars fanıyım ve oyunlarını da çok seviyorum. Bu oyun hakkında çok kötü yorumlar duymuştum ve bunca zaman uzak durdum ama yeni güncellemeler gelmiş oyun baya baya güzelleşmiş diyorlar. Gerçekten fena sardı acaba güncel origin fiyatı nedir bu oyunun ? Mecbur alacağım çok fena sardı.

• Arkadaşlar bugün sabahtan beri multiplayer oynayamıyorum..Multiplayera giriyorum herhangi bir mod seçiyorum katılıyor tam oyuna giricekken her defasında ana menüye atıyor oyun.Diğer EA oyunlarINda sıkıntı yok ama Multiplayer girmiyor oyun şu an bende.Var mı bilgisi olan ?
    Bende fanı olarak hep gaza gelip aldım, hatta 2 oyunun da Multiplayer betalarını bayıla bayıla oynadım fakat gel gelelim sarmıyor bir süre sonra hocam.
    Standart editionu 30 euro, Celebration edition diye bir şey çıkarmışlar yeni o da 40 euro. Dediğim gibi değmez bence bu fiyatlara almak.

@PEGASUSS...

Dosya doğrulama yapıyor şuan, bitsin denerim hocam.

Edit;

5.94gb güncelleme varmış, gece onu yapsın sabah dener yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FORZAFATHER -- 11 Aralık 2019; 23:13:52 >
  • Sorunu çözdüm windows defender abimiz herşeyi engellediği gibi bunuda engellemiş..Otu boku engelliyor iyice deli etmeye başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Bende fanı olarak hep gaza gelip aldım, hatta 2 oyunun da Multiplayer betalarını bayıla bayıla oynadım fakat gel gelelim sarmıyor bir süre sonra hocam.
    Standart editionu 30 euro, Celebration edition diye bir şey çıkarmışlar yeni o da 40 euro. Dediğim gibi değmez bence bu fiyatlara almak.

@PEGASUSS...

Dosya doğrulama yapıyor şuan, bitsin denerim hocam.

Edit;

5.94gb güncelleme varmış, gece onu yapsın sabah dener yazarım.
    Battlefront 2 almaya karar verdim. nette baktım dp de fiyat 97 tl. ama hakkında kötü yorumlar var çekindim doğrusu. Param ziyan olmasın 190 tl ye Origin üzerinden alayım bari dedim. Origin e girdim al diyorum almıyor al diyorum parayı alamıyor karttan. En sonunda sinirlendim dp den 3 dk içinde aldım hemde yarı fiyatına. Oyun şahane olmuş haritalar filan muhteşem bol harita var. Hepsinin dizaynı ayrı güzel. EA serverlarını kapatana dek ben bu oyunu yıllarca oynarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZEPHYR -- 16 Aralık 2019; 21:11:30 >

DICE'ın yaptığı Star Wars oyunları daha güzel oluyor her zaman, Jedi Fallen Order da bekleneni veremedi, her zaman bu siteyi kullanırım uygun fiyatlı key satanları bulur.

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-star-wars-battlefront-2-cd-key-compare-prices/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 16 Aralık 2019; 13:1:57 >
  • Yeni bilgisayar almıştım ve oyunu alma hevesine girdim ama param yoktu. Ben de 20 liraya hesap olarak bir siteden almıştım bilmeden. Hesapların calinti olduğunu vs.bilmiyordum. ardından tabi hiçbir şeyi değiştiremiyorum aldığım site de mailine cevap vermedi haliyle. Ben de ea destekten yardım istedim ama olmadı. Güvenlik sorusunu da bilmiyorum falan. En son 2 gün uğraşın sonunda tam pes etmiştim ki geçmiş ticketlere baktım ve hesabın asıl sahibi Ticket atmis güvenlik sorusunu değiştirmek için ve yeni şifreyi de oraya yazmış :D Ardından şifre mail değiştim ve asıl hesabımla hesapları birleştirdim. Ertesi sabah baktım ki hesabın asıl sahibi bana mail atmış, bildirim gitmiş sanırım. Başta baya agresifti Hacker tanıdığım var falan bütün hesaplarını hackletecegim gibisinden. Sonradan durumu iyice açıkladım ve biraz da acıtasyon yaptım ve have a good time diyerek salmisti

Umarım kısa zamanda sıkılmazsınız. Bende öyle yüklü duruyor ama giresim de gelmiyor. Güç sizinle olsun, iyi oyunlar.
    COD Modern Warfare 2 yi 10 sene oynamış biri olarak çabuk sıkılan biri değilim :) 2015 te çıkan battlefront da var ama bilgisayar zayıf olduğu için oynayamamıştım zevkle. Bilgisayarı geçen sene yeniledim şimdi oynarım ben bunu yıllarca. Teşekkürler
  • Site önerisi için teşekkürler ama işte çalıntı vs olur diye korkuyorum hatta dp den bile çekindim ama origin den alamayınca sonunda dp den aldım. Sorun filanda çıkmadı valla çok kolay ve anında bir alışveriş oldu. Bu arada sistem dp nin adını açık yazınca blokladı başka sitelerin adını ismini yazınca sansürlemiyor ama dp neden sansürlendi anlamadım. Origin yazıyoruz steam yazıyoruz sorun yok.
  • Merhaba standart versiyonu aldığımızda bu son çıkacak güncellemeyi (ve diğer güncellemelerle gelen tüm haritaları) de oynayabiliyor muyuz? Rise of skywalker heralde ismi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mike4peace -- 16 Aralık 2019; 23:58:8 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    MW2 ayrı. Benim en çok zevk aldığım MP ondadır. Diğerlerini hep beta olsa da denedim fakat onun gibisi gelmedi. Mapleri bile yeter.
    Battlefront 2 için ise umarım oyuncu bulma sıkıntısı çekmezsiniz. Ölmüş oyunların multilerinde ki gibi umarım aynı map ve serverlarda dönmüyordur oyun hep.
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.