Şimdi Ara

Star Wars Battlefront II (2017) [PC ANA KONU] (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
633
Cevap
22
Favori
28.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MANGUTAY kullanıcısına yanıt
    Hiçbir fikrim yok maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MANGUTAY

Hocam oyunun oyuncu sayısı ne kadar?
    oyuncu sayısı yazmıyor ama geceleri bile maç buluyor hala daha
  • s_demirci_53 kullanıcısına yanıt
    Oyunu denedim. Konuşulmamasının sebebi bence Bf gibi bir deneyim sunmaması.
    Şimdi öncelikle oyuncu sayısını göremememize rağmen çok seri şekilde maç buluyor hemen hemen her modda. Oynayan baya insan var.
    Atmosfer muazzam olmuş. İkonik Star Wars mekanları çok güzel bir şekilde yansıtılmış. Oyundaki çatışmalar acayip sinematik geçiyor. Bizden bağımsız olarak etrafta kaçışan siviller, sağda solda uçuşan kaçışan değişik yaratıklar, haritanın dışında yaşanan büyük çatışmalar vs. Grafikler on numara. Üstelik oyun çok optimize. Single senaryosu eh işte. Olmasa da olurmuş ama senaryo anlatımı da sinematik. En azından Bf1 in senaryolarından bir tık iyi geldi sunum olarak.
    Bunların dışında eğer bir BF deneyimi bekleyen varsa beklemesin. Ben öyle bir şey bekliyordum hayal kırıklığına uğradım. Oyun Bf den daha arcade. Çatışma dinamikleri pek derin değil. Elinde bir lazer tüfeğiyle gördüğüne boşaltıyorsun mermiyi. Tabi sınıflar var. Her sınıfın kendine has özellikleri var. Ağır makineliler mesela kişisel bir koruma kalkanı açıp mermilerden belli oranda korunabiliyor ya da mitralyöz tipi bir silah kullanabiliyorlar belli bir süre. Officer sınıfı var mesela taret kurabiliyor sağa sola vs. Bunlar biraz olsun tek düze çatışma mekaniklerini çeşitlendirmiş. Bir de kutu açma ve kart mevzuları var. Oyun içi parayla ya da para vererek açtığın kutulardan çeşitli eşyalar çıkıyor(skin, oyun içi para). Kart konusu da şöyle. Her sınıfın geliştirilebilir özellikleri oluyor. Mesela daha dayanıklı kalkan özelliği var. Ya da headshot atarsan silahın daha çabuk soğur gibi. Bunların hepsi kart. Bunları açarak o sınıfı geliştiriyorsun. Bf den ayrıldığı başka bir nokta da çatışma boyutu ve süreleri. Bir kere oyunda oda seçme yok. Mecbur oyunun otomatik olarak bulduğu çatışmaları oynuyorsun. Çatışmalar en fazla 40 kişiyle oynanıyor 64 kişiyle değil. Çatışmaların ticketları çok az. Bu da max 15 dakikalık savaşlar demek oluyor. Tam çatışmaya alışıyorsun tak oyun bitiyor. Öyle Bf deki gibi bir saat süren savaşlar yok. Aslında oda sistemi olsaymış olurmuş neyse. Şimdilik gördüğüm artısı eksisi bu oyunun. Star Wars hayranıysanız o filmlerde gördüğüm ortamı deneyimlemek istiyorum diyorsanız alın yok değilseniz oyundan bir Bf beklentiniz de varsa boş verin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MANGUTAY -- 14 Mart 2019; 13:1:54 >
  • Starfighter Assault modunu oynarken kanat adamı lazım. Katılmak isteyenler originden eklesin: GARYOSAVAN

Nisan ayı etkinlik takvimi:
    Star Wars Battlefront II (2017) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GARYOSAVAN -- 10 Nisan 2019; 14:49:56 >
  • 2 saat falan oynadım, ilk oyun kadar sarmadı bu. Oyunlar oldu bittiye geliyor gibi ne olduğunu anlamadan bitiyor. Ortalıkta herolar dolanıp duruyor. Oynanış olarak da bir garip geldi bana.

İlk oyunu çok sevmiştim halbuki

Edit: Oyun modları da bok gibi. İlk oyundaki walker assault, heroes and villians, kargo modları falan çok güzeldi. Bundaki oyun modlarını hiç beğenmedim.

Bir de heroes and villans modu düşünce öldüğünüz uçurumlar falan koymuşlar deli oldum buna. Bazı herolar özellikleri sayesinde hiçbir şey yapmadan sizi uçurumdan atıyor. Arka arkaya 3-4 kez uçurumdan düşerek öldüm. Gerizekalı yemin ederim bu oyunu yapanlar.

Edit 2: 15 saat falan oynadım. İçerik olarak ilk oyundan zengin olsa da oynanış ilk oyun kadar tat vermedi. Oyun modları da ilk oyunda daha iyi işliyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 10 Haziran 2019; 22:28:9 >
  • Origin üzerinden 5 euro'ya alabilirsiniz, indirime girmiş.
  • Originde Battlefront 1 neden Battlefront 2 den pahalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 10 Haziran 2019; 22:30:10 >
  • 1 yılı aşkın süredir parça parça oynadığım Senaryo Modunu bugün bitirdim. Dice'dan beklenmeyecek kalitede bir iş olmuş, şaşırdım. İlerleyiş esnasında ara ara serinin ikonik karakterlerini de kontrol etmek gayet hoş olmuş. Dice Battlefront 3 yapar mı bilmiyorum ama devam edecek gibi bitti. Tabii oyunun çıkışından 1 ay sonra Last Jedi ile hikayeyi işledik denilebilir..

Bu arada 1.5 yıllık oyun Jedi Fallen Order alpha oynanışından daha güzel görünüyor. Motor gücü olsa gerek.
  • Codex oyunu çıtlatmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Prometheus-

Codex oyunu çıtlatmış
    2 seneyi geçti sanırım oyun çıkalı bukadar dayanan bir oyun olmadı hiç ama demekki yapınca oluyormuş 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 29 Haziran 2019; 9:33:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

2 seneyi geçti sanırım oyun çıkalı bukadar dayanan bir oyun olmadı hiç ama demekki yapınca oluyormuş 😁

Alıntıları Göster
    işin ilginç tarafı. Çıtlatılan sürüm 2017 sürümü.Son update barından sürüm çıtlatılmamış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Prometheus-

işin ilginç tarafı. Çıtlatılan sürüm 2017 sürümü.Son update barından sürüm çıtlatılmamış...

Alıntıları Göster
    Evet ilginç gerçekten yapsa bütün firmalarda böyle bir koruma ağı geliştirebilir bence, ama yapmak istemiyorlar gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk oyunu çok önceden satın almıştım, biraz mp kısmını oynadım güzeldi zaten BF ile karşılaştırılmamalı oynanış tamamen farklı, senaryo modunu oynamak için indireyim dedim ama yükleme ekranında takıldı kaldı sizde de öyle oldu mu, birde repack sürümünü deneyeceğim.
  • Biraz senaryo kısmını oynadım grafikler her zamanki gibi güzel oynanış da, mp kısmını merak ettiğim için satın aldım, DICE yine yanıltmadı bence mp modları ve çeşitlilik ilk oyundan daha fazla ve güzel olmuş, server bulma konusunda yine ilk oyundan iyi çabuk server bulup bağlanıyor, yinede ilk oyuna bu kadar çabuk ilgi azalması ilginç eski BF oyunlarının hala oynandığı düşünülürse.
  • Oyunda sürekli mause işareti kalıyor dönerek. Bunu nasıl yok edebilirim?

Star Wars Battlefront II (2017) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan187 -- 26 Temmuz 2019; 21:59:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ultrAslan187 kullanıcısına yanıt
    Oyun fullscreen değilse bi deneyin hocam, belki işe yarar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xientina kullanıcısına yanıt
    Full screen'de oynuyorum hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ultrAslan187 kullanıcısına yanıt
    Belki ekran kartı ayarlarında fullscreen yapsanız bile çerçevesiz mod seçilidir bilmiyorum hiç, isterseniz bi kurcalayın ekran kartı ayarlarını

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.