Şimdi Ara

Star Ocean: The Last Hope(XBOX 360) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
0
Favori
5.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • indiren arkadaslar illa 1.51 veya 1.6 mı istiyor?
  • Zaten indirecek birşey bulamıyorum. Bunu indiririm kesin. Oynayan arkadaşlar nasıl zevkli bir oyun mu bari? Savaş sistemi nasıl? Umarım random encounter olayı yoktur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ba9ur

bunu kaç taneye çekiyoruz 2 mi

3 tane istiyor
  • oyun hakkında yorum yazan yok , ya boyutundan çekiniyoruz indirmiyoruz benim gibi ,yada oyun çöp
  • Oyunun çöp olduğunu sanmıyorum. 3 dvd de PC de duruyor daha çekemedim. Malum DVD almam lazım

Oynamaya başladığımda yorum yaparım
  • ya arkadaslar oyun gercekten cok ironik, neden mi?! cünkü gercekten oyunda dövüs sahnelerinde kendinizden geciyorsunuz amma velakin ula hayatimda bu kadar uyuz bu kadar cins karakter(->ler<_) toplugu görmedim ve insani gercek cileden cikariyorlar hele reimi'nin titrek dana gibi egde'nin üzerine yumulmasindan artik tiksinti duymaya basladim.. bunun disinda hele su bücür var lymie her lafindan sonra okeyyyy demesi gercekten insani cin carpmisa ceviyiyor... birde tamam hani görüntü disinda seslendirme saglam ama karakterlerin davranislari ile alakasi yok hele espiriler o kadar bayat ... 30 saatlik oyun deneyimimle sunuda ekleye bilirim oyunun dövüs sistemi gercekten insana bagimlilik yapiyor hele de bosslar en son amrados la savastim yaklasik 1 saat ugrastim :)

• Daha ilk boss bile ne biçim kıldı ya
  • backside backside backside :D bide zincirleme kombo üzerine yumul :D cok ise yariyor ilerde zamanla tüm karakterlerle hasirnesir olmaya baslayinca zaten cok daha iyi taktikler bulacaksin :D su var önüne geleni kes acima :D yoksa bosslar cidden cok zorluyor bi süre sonra boss olarak gelenler ücer beser karsina cikiyor :D ya seviyorum jrpg ne diyim :D
  • Oyunun en kötü yanı bence müzikler ve kiyafetler

Gelecekte geçiyor ama kız karakterlerimz bugünün japon kızlarının giyinişinin aslında iğrençliğinin tıpatıp aynısı

Hele o iğrenç pop müzikler offf
  • Oyuna nasipse yarın başlıcam
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.