Şimdi Ara

Star Ocean: The Last Hope(XBOX 360) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
0
Favori
5.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu cewap kabul etmıyor dedı 2 saat yazdım.. Uraşamıcam bıdaha yazmakla gıt futbol oyna o zaman bende solucan keseyım ayrı ewrenlerde takılalım.. rahat rahat bu arada bır futbolcunun mılyon dolarlar aldığını söylemek nasıl bır küçümseme öreneği ise.... Admın ler de çok yorulduysa mesaj sılmekten bırakabılırler.. Yada benı atsınlar forumdan mutlu mesut tek kale maç yapın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: CANOZ

Konsolda futbol teenage işi.

Gerçek oyunlar bunlar
  • Bu oyunu oynamak istiyorum, dvd de sorun değil, ama boyutu beni korkutuyor. Yine de indireceğim, çünkü uzun bir süre düzgün oyun çıkmayacak bildiğim kadarıyla. (RE 5 hariç)
  • Yav boyutundan niye ürküyorsunuz. Ekleyin torrenti, sadece disc 1 i indirin normal bir oyun indiriyormuş gibi. önce disc1 i indirip oynarsınız. bu kadar düşünmeye ne lüzum var.

disc1 e bakın, iyimi hoş mu nasılmış. bizi de bilgilendiriverin merak ettik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 25 Şubat 2009; 22:55:29 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jokerguy

Bence oyunun her türlüsünü oynamak asosyalliktir...Ben her türlü oyunu oynarım..Fps , tps , adventure daha çok severim ama spor oyunlarını da özellikle online olarak oynamaktan çok keyif alırım...Bence günlük zamanının 6-7 saatini oyuna harcayan herkes asosyaldir..Oyun olması şart değil hatta pc başında falan geçirmek de aynı şekilde...Ben zaten insanların sevip sevmemesinde değilim isteyen istediği oyunu sever hiçbitarafımda değil...Benim sorunum başkalarının keyif aldıkları şeyi küçümsemek sevmiyosan da kendine saklarsın bence de saatlerce bıkmadan usanmadan , tek sıkıntısı levelinin kaç olduğu nasıl daha çabuk yükseltebileceğini düşünenler asosyalin kralıdır...Bana da bu saçma geliyor ama çıkıp bunu söylemiyorum çünkü bu da onların keyif aldığı bişey...

Aynen buna katılıyorum işte.

Futbol oyunu oynamak asosyallikse bu şeyleri yapmak asosyalliğin kralıdır bence de.

• Arkadaşlar biz asosyal değiliz. Olsak olsak "nerd" olabiliriz. Oyun oynamak "nerd" olmaksa olsun. Gidip tv'de Yaprak Dökümü izleyeceğime oturur oyunumu oynarım daha iyi.
  • Valla ta eskiden 1-2 kez Ultima Online oynadım, nefret ettim. Daha da mmorpg'ye bulaşmadım. Tamamen vakit kaybı. Açarım konsolu 2 saat oyun oynarım, neyse. Ama adamlar bilgisayar başında sabahlara kadar mmorpg oynuyor, gerçekten yapılacak şey değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Arsenic

quote:

Orjinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orjinalden alıntı: Jokerguy

Bence oyunun her türlüsünü oynamak asosyalliktir...Ben her türlü oyunu oynarım..Fps , tps , adventure daha çok severim ama spor oyunlarını da özellikle online olarak oynamaktan çok keyif alırım...Bence günlük zamanının 6-7 saatini oyuna harcayan herkes asosyaldir..Oyun olması şart değil hatta pc başında falan geçirmek de aynı şekilde...Ben zaten insanların sevip sevmemesinde değilim isteyen istediği oyunu sever hiçbitarafımda değil...Benim sorunum başkalarının keyif aldıkları şeyi küçümsemek sevmiyosan da kendine saklarsın bence de saatlerce bıkmadan usanmadan , tek sıkıntısı levelinin kaç olduğu nasıl daha çabuk yükseltebileceğini düşünenler asosyalin kralıdır...Bana da bu saçma geliyor ama çıkıp bunu söylemiyorum çünkü bu da onların keyif aldığı bişey...

Aynen buna katılıyorum işte.

Futbol oyunu oynamak asosyallikse bu şeyleri yapmak asosyalliğin kralıdır bence de.

MMORPG tarzını diğer türlerden ayırmak lazım, bu oyun türünün bağımlıları için oynadıkları oyun hayatlarının bir numaralı amacıdır. Örneğin Knight Online bağımlılığı yüzünden okulunu yıllarca uzatan tanıdıklarım var, hatta çok yakın bir arkadaşım 6. sınıf oldu halen 1. sınıfın derslerini veremedi, artık 8 olup okuldan atılmadan okulunu bitirme şansı da kalmadı gibi birşey, adam yıllardır zaten derslere girmiyor da bari sınavlara girse, sınavların bile ancak yarısına geliyor neymiş gece savaş varmış, sınavdan önemli tabi geceki savaş, zaten topu topu dönem başı 3 ders alıyor. O değil ailesine acıyorum, 1-2 dersim kaldı ondan okul uzadı deyip onları da kandırıyor, nasıl lanet bir oyunmuş arkadaş, zombi gibi yapıyor milleti.

Allah'tan hayatım boyunca bu tarz oyunlara bulaşmadım, oynamaya dahi teşebbüs etmedim, çevremde bulaşanları gördükten sonra da zaten bulaşmam.

MMORPG tarzını diğer türlerle hatta diğer RPG'lerle dahi kıyaslamayın, MMORPG bambaşka birşey, bu türün bağımlıları asosyallik olayını çoktan aşmış insanlar, artık bunlara ne denir bilmiyorum asosyal değil de yeni bir tabir bulmak lazım sanırım.

Onlara ben insan bile demiyorumki bırak asosyalliği

Kim asosyal veya değil umrumda değil :D.

Futbol oyunlarını oynayanlara asosyal dendi ya sadece komiğime gitti hepsi bu,futbol oyunlarını oynayanlar asosyal ise rpg oyunlarda (mmorpg bağımlılarını zaten saymıyorum bile) zamanını çok fazla harcayan insanlar asosyalin kralıdır bu kadar basit bir olay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 26 Şubat 2009; 3:18:12 >

• Oyunu merak ettim, çekiyorum.

Full JPN ise yandık valla.
  • oyun hakaten güzelmis hikayenin akısı filanda baya iyi yani last remnant a 6 verildiyse bunun hakaten 8-8.5 hakkıdır.grafikler son derece renkli kaplamalarda fena degil savas sistemi tam finaldaki gibi olaymıs hakaten tam benlik super bi oyun olurmus:) ama düsmana direk dalıyosunuz onuda ben cok sevmem gerci sevenler varsa o tarzı oyun tam onlar icin bicilmiş kaftan.hava kombosu filan bile yapiyosunuz.tam anime tipler giris videosu filan oldukca iyi ben begendim arkadaslar last remnant cok kötüydü bu iyi oldu hakaten:)
  • bu oyunlardan anlamam zaten pal de cıkmamış bu hayvansal boyutuda cekemem gider akadaştan alırım yada satın alırım artık ın naapalım 20gb cekmeye ömrüm yetmez
  • Ya ben bu oyunu indirdim, oynadım da biraz, ama henüz sarmadı.. 2 saat falan oynadım şimdiye kadar, hiç tekrar gidip devam etme isteği yok, savaşırken ayrı bir mod açılıyor falan, ben sıkıldım canavarlarla savaşmadan yanlarında sıvışıp sonic gibi gidiyorum, şu ana kadar çok sıkıldım bilmiyorum belki sarar sonradan, ama pek umudum yok açıkçası, sanki gitti 3 tane aslan gibi verbatim :((
    Bu arada en son Fallout 3'ü bitirdim, acaba onun üstüne mi bu böyle oldu, ben de anlamadım ki? (notları: Gamespot:7.5, teamxbox:8.5)
    yeni oyun indircem(ya ben böyle diyince benim PS3cü arkadaşlar çok kızıyor bana ) siz ne tavsiye edersiniz? Seçenekler RE5, CoD-W@War, TC-H.A.W.X....
  • quote:

Orjinalden alıntı: phenerlee

yeni oyun indircem(ya ben böyle diyince benim PS3cü arkadaşlar çok kızıyor bana ) siz ne tavsiye edersiniz? Seçenekler RE5, CoD-W@War, TC-H.A.W.X....

Tabii ki RE5 sorulması bile abes.
  • hayda neden sarmadı oyun anlamadım...

ben henüz oynamadım ama illa ki oynucam baş koydum bir kere bu oyun türüne...

acaba turn based olayı mı hoşuna gitmedi ??
  • Star Ocean turn based değilki :),hack'n slash gibi birşey :D

Ben oyunu az birşey oynadım gayet güzel ama şu yön olayından nefret ettim,ayarlara baktım değiştirilmiyor da.

Sağa dönüyorum karakter sola bakıyor sola dönüyorum adam sağa bakıyor.

Invert olayı var ama ayarlardan düzeltme yok
  • Ayarlarda değiştirme var, settingse ilk girdiğinde gameplay settings çıkıyor 4 tane ayar var, tekrar aşağıya bas, camera settings falan var, orda Camera Control(Left/Right) o normal gözüküyor onu invert yap, bize göre asıl invert olan onlara göre normal, japonlar biraz garip yaw :)
    Ayrıca evet oyun turnbased değil, belki de turnbased olsaydı daha iyi olurdu...
  • quote:

Orjinalden alıntı: phenerlee

Ayarlarda değiştirme var, settingse ilk girdiğinde gameplay settings çıkıyor 4 tane ayar var, tekrar aşağıya bas, camera settings falan var, orda Camera Control(Left/Right) o normal gözüküyor onu invert yap, bize göre asıl invert olan onlara göre normal, japonlar biraz garip yaw :)
    Ayrıca evet oyun turnbased değil, belki de turnbased olsaydı daha iyi olurdu...

Yapma yaw ben bulamamıştım :/,çok sağol valla iyi oldu bu bak
  • hmm en kısa zamanda edinmece
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yolas

Arkadaşlar biz asosyal değiliz. Olsak olsak "nerd" olabiliriz. Oyun oynamak "nerd" olmaksa olsun. Gidip tv'de Yaprak Dökümü izleyeceğime oturur oyunumu oynarım daha iyi.

Bu konuda sana katılıyorum. İlk bilgisayarımı alalı neredeyse 15 sene oldu, 15 senedir aynı muhabbeti duyuyorum. Akşam işten eve gelip de saat bilmem kaça kadar yaprak dökümü, bilmem neremden kalbime gibi salak saçma diziler izlemek "sosyallik" oluyor, ben oturup iki saat "Fallout 3" oynayınca "asosyal" oluyorum. Ertesi gün evde ne yaptın sorusuna dizi izledim ile oyun oynadım diyen iki adama bakış tarzı birbirinden çok farklı nedense. Fallout 3'ün tek bir kasabasından bile 3-4 bölümlük dizi konusu çıkar ayrı bir konu.

Bu "nerd" olayı da eskiden kalan "oyun oynayanlar sivilceli ve gözlüklüdür" düşünce ekolü üzerine kurulmuş nadide bir tezdir. Bugün için pek işlevselliği yoktur. Zamanında lisedeyken oyun oynuyoruz diye bize nerd gözüyle bakan kızlar bugün wii'de hoplayıp zıplamakta, Wow'da karakter geliştirmektedir, orası da ayrı. Allah'tan ben oyun oynamayı seven bir insanla evlendim de evde de uzaylı gözüyle bakılmıyorum.

• Asosyal olmakta bi yerde başarıdır. Vaktimi oyun oynayarak geçiriyorsam bundan kime ne ? Dozunda oyun oynuyorum o zaman sorun yok. TV seyretmiyorum bile. Valide haberleri bi dinle ne oluyor ne bitiyor öğren diyor. Dinlesek ne olacak hep aynı faso fiso zaten kim kimi soymuş, kim kimi çarpmış vb. haa birde seçim olayları var şu sıralar tam komedi.

Oyun + film ikilisi ile baya bi vakit geçiriyorum. 2 gün önce saat sabaha karşı 05:00 gibi yattım işe 08:00 gibi geldim zombi gibiydim valla ama hiçte umurumda değil açıkcası. Zevk aldığım herşey için uykusuz kalmaya değer diyorum.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.