Şimdi Ara

stanley 1.9 litre termos fırsatı (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
525
Cevap
20
Favori
46.199
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ztalan

Stanley Classic Vacuum Bottle 2QT Hammertone Greenhttps://www.amazon.com/dp/B000FZX93U/ref=cm_sw_r_cp_apa_4gXHzb7B4PR3A

link ref.li dikkatli olun.
  • drilldozer D kullanıcısına yanıt
    forum onu otomatik düzeltir zaten yakındır.

Bu arada fiyat 19,93€ oldu, kargo dahil 31,64€

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ztalan -- 6 Ağustos 2017; 22:7:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur_Akd

Termosu ilk alan arkadaşlar sildirmişti kargoyu hocam ondan sordum. Şayet 18 dolar civarına gelirse almayı düşünüyorum ve üstüne kargo sildirmek için konuşacağım.

Kargoyu silmesine siliyorlar ama, hevesimiz kursağımızda kaldı gecen haftaki gelen kargolarda alttan ve üstten defolu çok ürün geldi.
    Sadece kapakta ezik var var,ürünün çalışmasını engelleyici bir durum yok ama içine sinmiyor insanın.para iadesi yapacaklarını ve ürünün bende kalmasını söylediler.
    Biraz şans işi, öncelikle alacak arkadaşlar ürünü kutulu ve hava kabarcıklı koruma poşeti varya ondan talep etsinler.
    Benim kapaktaki ezik kesinlikle taşımada olmamış, çünkü poşette delik dahi yoktu. şans işte çok heveslenince olmuyor.

• Ben sildiremedim kargoyu nasıl yazıyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerzami

quote:

Termosu ilk alan arkadaşlar sildirmişti kargoyu hocam ondan sordum. Şayet 18 dolar civarına gelirse almayı düşünüyorum ve üstüne kargo sildirmek için konuşacağım.

Kargoyu silmesine siliyorlar ama, hevesimiz kursağımızda kaldı gecen haftaki gelen kargolarda alttan ve üstten defolu çok ürün geldi.
    Sadece kapakta ezik var var,ürünün çalışmasını engelleyici bir durum yok ama içine sinmiyor insanın.para iadesi yapacaklarını ve ürünün bende kalmasını söylediler.
    Biraz şans işi, öncelikle alacak arkadaşlar ürünü kutulu ve hava kabarcıklı koruma poşeti varya ondan talep etsinler.
    Benim kapaktaki ezik kesinlikle taşımada olmamış, çünkü poşette delik dahi yoktu. şans işte çok heveslenince olmuyor.

Geçmiş olsun ben de bu konularda sizin gibiyim. Hevesle aldığım ürün gıcır olmalı yoksa tadı kaçıyor işin. Para iadesinden ziyade yeni ürün isteseniz daha iyi olmaz mıydı paketlemesine dikkat etmelerini söylerek. Hem tekrar alsanız dahi kargo sildirme ile uğraşmayasınız.

Kargo sildirmek için tam olarak ne yapmalı, neler söylemeliyiz?

• quote:

quote:

Yani defolu ürünleri mi satıyorlar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Geçmiş olsun ben de bu konularda sizin gibiyim. Hevesle aldığım ürün gıcır olmalı yoksa tadı kaçıyor işin. Para iadesinden ziyade yeni ürün isteseniz daha iyi olmaz mıydı paketlemesine dikkat etmelerini söylerek. Hem tekrar alsanız dahi kargo sildirme ile uğraşmayasınız.

Kargo sildirmek için tam olarak ne yapmalı, neler söylemeliyiz?

Aklıma gelmedi değil ama, kararsız kaldım.
    Çünkü birçok kişininki bu şekilde ezik gelmiş tekrar ezik gelirse diye düşündüm.
    Birde elimdeki ürünü bi kullanıyım bakalım memnun kalacakmıyız. alan arkadaşlardan detaylı bir inceleme bekledim. Haftaya kadar ben bir video hazırlayıp atacağım. Çünkü ürünün üzerinde 32 saat sıcak soğuk yazıyor ama bu aylarda Antalya'da açık alanda ne kadar soğuk veya sıcak tutuyor ölçmek lazım. Belki Thermos diye bir marka daha var, ikincisini ondan alabilirim.

• Şimdi aldım bir tane 1lt olanından 113,72TL'ye geldi tam fiyatı.İhtiyacım vardı bir termosa sağda solda 40-50 civarına görüp almadım kısmet bu ürüneymiş umarım memnun kalırım çünkü bir termosa ihtiyacım vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alphace

quote:

quote:

Yani defolu ürünleri mi satıyorlar?

Üstteki mesajlarda fotoğraflar mevcut. Poşete hiç zarar gelmeden kapağın köşesini o şekilde içine göçmesi imkansız. Hani yanlardan baskı olur, şişe yanlardan eğilir anlarım . bu şekilde tertemiz poşetten çıkması biraz şüpheli.

• Selamlar. 2 tane almak istiyorum. 25 usd üstü shipping free diyor. 43.12 usd ye geliyor. Gümrükte sıkıntı olurmu

• Teşekkur ederım konu sahıbıne. Uzun zamandır bu termosu almak istiyordum ama hep ertelıyordum. Bu fiyat çok iyi suan gece saat 3 öylesine forumu gezerken gordum konuyu, yarın da ındırım devam ederse satın alıcam.

• quote:

Orijinalden alıntı: kilicaslan13

Selamlar. 2 tane almak istiyorum. 25 usd üstü shipping free diyor. 43.12 usd ye geliyor. Gümrükte sıkıntı olurmu

Free shipping amerika için geçerli. Gümrük vergisi tarzı bir şey yüzünden tek tek alman daha ucuza gelir yüksek ihtimal.
  • Merhaba. Konu sahibi arkadaşa teşekkürler.
    Bir termosun 19 sayfa yorum alması inanılmaz bir şey :)
  • Evet alan arkadaşlara hayırlı olsun diyeyim.

İlk alanlardan olarak bir yorum yazayım.

Hafta sonu uzun yola gittim, gitmeden Termosu ful çay ile doldurdum. Normalde 5 kişi olduğumuz için çay biterdi ama demi tam ayarlayamisim, biraz sert olmuş,zadece birer bardak içildi. Yani Termosu içinde tahmini 1 litre çay kaldı. Akşam arabaya inip 12 saat geçtikten sonra baktigimda halen çok sıcaktı, biraz hızlı içsen ağız yakacak cinsten. Sabah 24 saat sonra baktigimda ise ılık çay kivamindaydi, hani içmek istesen içilir ama ağız yakmaz, bi kerede bardağı bitirebilirsiniz. Zaten baktığınızda Termos gövdesi buz gibi, sadece kapak ve ağız kısmında sıcaklık hissediliyor. Aslında iç gövde ile dış gövde birleşim yeri arasına yalitkan bir plastik parça koysalar içindeki sıvının sicak/soguk ömrü çok daha uzarmis ama uzun vadede plastik deforme olabilir endişesi ile yapmamışlar muhtemelen.

Sonuç olarak kalite beni tatmin etti. Başarılı bir urun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fezalii -- 7 Ağustos 2017; 9:46:52 >

• Ya bende 98tl var, sizce dahada dusermi diyat ?

• benimki (sipariş 28 temmuz ), hala gönderilmedi. işin ilginci provizyonda bekleyen ödeme (muhtemelen 1 haftayı geçtiği için) maximum kartın sayfasından gitmiş. şimdi kart bilgilerim ekli fakat gönderim sırasında tekrar çekmeye çalışacak. banka bloke etmesin alışverişi? amazon ilk defa bu kadar gecikti.
  • drilldozer D kullanıcısına yanıt
    Benzer bir durumu ilk siparisimde o tarihlerdr yasadim 5 gun boyunca siparis not yet shipped olarak kaldi bende iletisimden iptal etmelerini istedim ve tekrar siparis verdim. Su sure zarfinda odeme provizyonda bekliyor olarak kaldi bir sure sonra silindi. Tekrar verdigim siparis ertesi gun kargolandi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanında başka bir ürün daha alacağım. Ama ikisini beraber almak tek tek almaktan daha pahalıya geliyor. Neden olduğunu bilen var mı?

• Encard'inizla Temmuz ayinda AliExpress ve/veya Amazon uzerinden yaptiginiz alisverislerinizin varsa urun iadeleri sonrasi net tutari 97.25 TL'dir. Kampanyamiz kapsaminda kazandiginiz toplam 48.63 TL'lik iadeniz Enpara.com Vadesiz TL hesabiniza yansitildi. B016

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.