Şimdi Ara

stanley 1.9 litre termos fırsatı (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
526
Cevap
20
Favori
46.195
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yesil-111

Yanında başka bir ürün daha alacağım. Ama ikisini beraber almak tek tek almaktan daha pahalıya geliyor. Neden olduğunu bilen var mı?

vergi sınırına giriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün sıkıntısız bir şekilde geldi ama aşırı büyük

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drilldozer

benimki (sipariş 28 temmuz ), hala gönderilmedi. işin ilginci provizyonda bekleyen ödeme (muhtemelen 1 haftayı geçtiği için) maximum kartın sayfasından gitmiş. şimdi kart bilgilerim ekli fakat gönderim sırasında tekrar çekmeye çalışacak. banka bloke etmesin alışverişi? amazon ilk defa bu kadar gecikti.

Merhaba, aynı durumu yaşamıştık farkındaysanız.

Bugün yaptığım görüşmeler sonrasında ben 2 adet sipariş vermiştim, tekrar iptal edip sipariş vermemi istediler.

Provizyon çekildi param ne zaman iade edilecek? Diye sordum 5 iş günü içerisinde dediler.

Bununla beraber ürünü ayrı ayrı sipariş verdim ekstra 10 dolar + 10 dolar hediye çeki + hızlı kargo bedava olacak şekilde 2 ürünü toplam 24 dolara sattılar.

Hemen yazın ve konuşun ürün sorularım bölmesini seçin ama. Gerekirse özel mesajla yardımcı olmak isterim, yoksa gönderilmeyecekti siparişler.

• yaninada 1 tane contigo westloop orchid renk ekleyebilitsiniz indirimde o renk 10$ tr de 130 tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler hangi rengini alayım, lacivert mi yeşil mi ? Lacivert daha pahalı neden ?

Edit: Arkadaşlar 1.9 litre olanı 2qt olan mı ? Amazondan alıcam en azından bır sey olursa arkasında dururlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 7 Ağustos 2017; 21:11:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Beyler hangi rengini alayım, lacivert mi yeşil mi ? Lacivert daha pahalı neden ?

Edit: Arkadaşlar 1.9 litre olanı 2qt olan mı ? Amazondan alıcam en azından bır sey olursa arkasında dururlar.

Markanın ana rengi yeşil, ama siz hangisini beğenirseniz onu alın.

Özellikle ormanlık alanlarda çok fazla dikkat çekmediği için sürekli olarak avcılar yeşil rengini tercih ediyorlar.

1.9 litre olan 2QT evet doğru. Eğer paranız varsa alabiliyorsanız 2 tane alın, bu fiyata.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi datebir -- 7 Ağustos 2017; 21:35:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: datebir

quote:

Beyler hangi rengini alayım, lacivert mi yeşil mi ? Lacivert daha pahalı neden ?

Özellikle ormanlık alanlarda çok fazla dikkat çekmediği için sürekli olarak avcılar yeşil rengini tercih ediyorlar.

1.9 litre olan 2QT evet doğru. Eğer paranız varsa alabiliyorsanız 2 tane alın, bu fiyata.

Teşekkur ederım hocam, bende yeşil alıcam herkes yeşil alıyor markanın orjınal rengı olsun. Akrabalarıma soyledım dedım bu fıyata stanley termos var lazımsa alın dedım ama ses cıkmadı. Turkıye de en ucuz 270 tl, yarı yarıya gelıyor super valla.

• quote:

quote:

quote:

Teşekkur ederım hocam, bende yeşil alıcam herkes yeşil alıyor markanın orjınal rengı olsun. Akrabalarıma soyledım dedım bu fıyata stanley termos var lazımsa alın dedım ama ses cıkmadı. Turkıye de en ucuz 270 tl, yarı yarıya gelıyor super valla.

Akrabalarınız için demiyorum ama insanlarımız yardımdan ve iyilikten anlamazlar kardeşim, son yıllarda.

Ayrıca Amerikan insanlar yani AMAZON ve temsilcileri sipariş veren ve verecek olan herkese öyle yakından davranıyor ki dakikalarca en ufak bir problemi çözmekle kalmıyorlar, üstüne üstlük ekstra iyilikler ile olan bir hatayı bile telafi ediyorlar.

Türkiye'de nerede.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Akrabalarınız için demiyorum ama insanlarımız yardımdan ve iyilikten anlamazlar kardeşim, son yıllarda.

Ayrıca Amerikan insanlar yani AMAZON ve temsilcileri sipariş veren ve verecek olan herkese öyle yakından davranıyor ki dakikalarca en ufak bir problemi çözmekle kalmıyorlar, üstüne üstlük ekstra iyilikler ile olan bir hatayı bile telafi ediyorlar.

Türkiye'de nerede.

Aynen hocam sonuna kadar haklısınız. Ben amazondan mouse almıştım, 1 hafta sonra ındırıme gırdı. Bende canlı destege yazıp ındırım tutarını ıade ıstedım bana ındırım tutarını ıade ettıler. Aldıktan 2 hafta sonra ındırım gelırse verıyorlarmış, bızde boyle bır sey ımkansızdır.

• Ürünü Cumartesi aldım. Henüz açık provizyona bile düşmemiş. Ürün de kargoya verilmedi. Daha önce 5-6 alışverişim oldu Amazon'la hep memnun kalmıştım ama bu sefer sanki işi biraz ağırdan alıyorlar gibi geldi.
  • Ya beyler kargo ucretini nasil indirttiniz ? Benim kartta 86tl var, parada yok olsa zaten iki tane alacagimda bunu nasil yaptiniz soyleyebilir misiniz lutfen

• quote:

Orijinalden alıntı: Patrick Yıldız

Ya beyler kargo ucretini nasil indirttiniz ? Benim kartta 86tl var, parada yok olsa zaten iki tane alacagimda bunu nasil yaptiniz soyleyebilir misiniz lutfen

Merhaba, kargo ücretini artık sıfırlamıyorlar özellikle son dönemde.

Ama ürünü sipariş verin 3 gün içerisinde ücretini yatırma şansınız var, yani kartınıza yarın kalan ücreti yüklersiniz o zaman parayı çeker ödeme yöntemini güncellersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kiwi21

Ürünü Cumartesi aldım. Henüz açık provizyona bile düşmemiş. Ürün de kargoya verilmedi. Daha önce 5-6 alışverişim oldu Amazon'la hep memnun kalmıştım ama bu sefer sanki işi biraz ağırdan alıyorlar gibi geldi.

Gemi yarın akşam gelecek, büyük ihtimalle yarın çekerler parayı.

• Aldım arkadaşlar,Amazon hesabımda 8 dolar vardı. Kargo dahil 25 dolar tuttu, biz 100 tl diyelim. Turkıye de en ucuz satılan yerdekı fıyat 270 tl.

Umarım çabuk gelır.
  • datebir D kullanıcısına yanıt
    Hocam benim diğer mug stokta yokmuş o nedenle bekliyormuş. Neyse hızlı gönderi yapalım dediler bu sefer 12 dolar artmış sepetim hızlı kargo seçtikleri için amatör eleman denk geldi bana herşeyi karıştırdı. Kusura bakmayın 12 doları iade edicez dediler :) kargo gelsin de başka birşey istemiyorum artık. Teşekkürler hatırlattığınız için.

• quote:

Orijinalden alıntı: drilldozer

Hocam benim diğer mug stokta yokmuş o nedenle bekliyormuş. Neyse hızlı gönderi yapalım dediler bu sefer 12 dolar artmış sepetim hızlı kargo seçtikleri için amatör eleman denk geldi bana herşeyi karıştırdı. Kusura bakmayın 12 doları iade edicez dediler :) kargo gelsin de başka birşey istemiyorum artık. Teşekkürler hatırlattığınız için.

Çeviriden yazdıysanız ondan olmuş olabilir.

Hemen tekrar bağlanın para çekilmeden 2 dakikada düzeltiyorlar.

Amazon gibi bir dünya devinde para ve güvenlik sorunu yaşanmaz rahat olun.
  • datebir D kullanıcısına yanıt
    Bir kaybım yok. Sadece 12 dolar yüklenmesini bekleyeceğim karta. Eleman özür dilemiş sorun çözüldü :) Çeviriden yazmıyorum hocam.

• ben de bir adet aldım. boyutları hakkında ne düşünüyorsunuz nerelerde kullanılabilir. bir de alan arkadaşlar boyutunu anlayacağımız şekilde resim koyabilirlerse iyi olur.
  • gencmert61 G kullanıcısına yanıt
    2,5 litre kola şişesi kadar büyük diye almadım ben. Ucuz olmasının sebebi budur bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fox_doctor

2,5 litre kola şişesi kadar büyük diye almadım ben. Ucuz olmasının sebebi budur bence.

Amaç zaten büyük olması ki içerisine daha fazla içecek ve yiyecekle konulabilsin.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.