Şimdi Ara

STANDART bir tv arayanlar için bilgidir. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
6
Favori
9.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bayberty

19 mayısta a101'de hı-level 43hl500 modeli 999 liraymış belki o gün 949 olur ...

dediğime yakın oldu, 959 lira olmuş ...
     STANDART bir tv arayanlar için bilgidir.
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Piyasa analizi bu olsa gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ado kullanıcısına yanıt
    hocam aklım 48-49'larda olmasa inan hemen bir tane kapasım var hatta bu akşamdan alabilirdim, a101'lerde bir gün önceden geliyor bu tür ürünler akşamdan satılabliyor ...
    ama yarın öbür gün yeni bir model gelir de 48-49" olursa canım sıkılır diye bekliyorum, ya sabır ...
  • 900 tl civarında bir tv de biz alıcaz bu a101 deki tv yi alsakmı acaba yoksa bu fiyatlara önerebileceğiniz başka model varmı şimdiden teşekkürler
  • Hocam Seg 43SC7600 bu tv nasıldır, Vestel'de hangisine denk geliyor, paneldir, kasadır iyimdiri :) kalın kasa mı ? Hatta 48' olanında da gozum var.@Ado
  • unpop kullanıcısına yanıt
    Kendin karar ver nasıl tv dir diye

• quote:

Orijinalden alıntı: Ado

Kendin karar ver nasıl tv dir diye

usb divx yok demilş, usbdan video oynatma yok mu acaba ? bir de 100hz yok demiş, kaç ki acaba, kutusunda 400 yazmıslar
  • quote:

quote:

19 mayısta a101'de hı-level 43hl500 modeli 999 liraymış belki o gün 949 olur ...

dediğime yakın oldu, 959 lira olmuş ...

Merhaba dostum, alınır mı bu tv, yoksa bimde ki seg mi daha mantıklı olur

• yarın şok marketlerde seg 48" var, 1.349 lira ... 48"-49" ölçülerinde bir kampanya bekliyordum bu çıktı karşıma ... Ado üstad buna da bir el atar sanırım ...
    @Ado
  • Selam Bayberty Hocam. kontrol eder paylaşırım buraya, sonra üzerinde tartışırız

43HL500 ü sanırım incelemiştik belgelerini paylaşmış olmam lazım. eğer yanlış hatırlıyorsam onunla da ilgilenirim
    selam hocam,
    aynen dediğiniz gibi diğerini paylaştınız teşekkürler ...
    şok'taki seg 48"'in modeli belirtilmemiş ...
    Hocam dediğiniz gibi model belli değil.
    Üretimde 4 değişik model ve 3 değişik anakart mevcut. Tabi hepsinde diğer unsurlar da farklı çıkacak. öncelikle modeli teyit etmek gerekir. detayları ona göre araştırırız

SEG 48SD6100 SMART LED TV 275DLB/MB95M

SEG 48SD6100 48"SMART LED TV275DLB/MB96

SEG 48SC7600 48" SMART 275DLBN/MB96

SEG 48SC7600 SMART LED TV275DLBN/MB97
  • quote:

Hocam dediğiniz gibi model belli değil.
    Üretimde 4 değişik model ve 3 değişik anakart mevcut. Tabi hepsinde diğer unsurlar da farklı çıkacak. öncelikle modeli teyit etmek gerekir. detayları ona göre araştırırız

SEG 48SD6100 SMART LED TV 275DLB/MB95M

SEG 48SD6100 48"SMART LED TV275DLB/MB96

SEG 48SC7600 48" SMART 275DLBN/MB96

SEG 48SC7600 SMART LED TV275DLBN/MB97

hocam benim bilgidim 49' se 49 Sc 7600 model oluyor, piyasadakiler o sekilde. 48 olanlar ise sd6100 modeli.
  • unpop kullanıcısına yanıt
    Yine de muamma kalıyor zira iç pazar dış pazar özel üretim hep spec leri değişiyor.
    ürün kodu veya seri den anlarız bu ürünün ne olduğunu
  • selam bim deki regalin brosur goruntusu, ürün bu arada monitor aslında yani tv tuneri yok, gerçi uydu alıcı kullanana tv tunere ihtiyac da yok, kaç hz oldugu yazmamıslar
    Ado hocam bir fırsat daha çıktı ... hı-level 49hl500, 1.199 lira, 2 haziran ... bunu daha fazla merak ettim açıkçası, ilginize sunulur ...
    Bu, hi-level A101 kombinasyonu iyi tuttu bence

Yarin ozellikleri paylasirim buraya

• quote:

Bu, hi-level A101 kombinasyonu iyi tuttu bence

Yarin ozellikleri paylasirim buraya

Ado üstad A101 de satılacak 49HL500 Tv hakkındaki yorumun nedir.Standart bir tv kullanıcısıyım.Maç,film ve haberler dışında fazla işim olmaz.Bim de satılacak olan Regal mi A101 de satılacak olan Hi-level mi hangisini almalıyız kalite ve fp açısından.Ayrıca bim de satılacak Regal 3yıl garantiliymiş.

• «hidalgo» kullanıcısına yanıt
    Merhabalar Hocam;
    öncelikle bir yanlış bilgiyi düzeltmek isterim ki BİM de satılacak REGAL tv nin garanti süresi 2 yıl. ürün koduna tanımlanan garanti süresi maalesef bu, istense de sisteme ilave garanti süreci aktif edilemiyor. ayrıca nakliye ve montaj hizmeti bulunmamakta.
    Market satışlarında eğer çok sıradışı bir durum yoksa zaten garanti süreleri hep 2 yıldır. aynen KİPA lar için üretilen TEKNİKA tv ler, zincir marketler için üretilen SEG tv ler, A101 lerdeki HI_LEVEL tv ler gibi BİM de satılacak REGAL tv ler de 2 yıl garantili olacak maalesef.

49HL500 e şöyle bir göz attım, bana göre öyle aman aman özellikleri olan bir tv değil tek avantajı ekran büyüklüğü. genel anlamda baktım 3 aşağı 5 yukarı birbirleri ile aynılar.
    Birazdan buraya teknik özelliklerini paylaşacağım ancak BMS panel ve MB82 anakart olduğunu şimdiden söyleyebilirim. BMS panel olduğuna göre kalın kasa ürün, MB82 olduğuna göre düşük özellikler ilk planda göze batanlar.
    Hocam itiraf ediyorum bu gün bu konuyu unutmuşum kusura bakmayınız, @hidalgo arkadaş konuya yazınca bildirim geldi de öyle hatırladım hemen ekliyorum dokümanları

Her zaman olduğu gibi kıyaslama veya yorum yapmayacağım tavsiyede bulunmayacağım biliyorsunuz.
    Teknik özellikleri ve kullanma kılavuz bilgilerine göre kendiniz karar verirsiniz artık

49HL500 Teknik Özellikler

49HL500 Kullanım Kılavuzu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.